Затверджено професійний стандарт директора школи

Стандарт містить перелік компетенцій та трудових функцій керівників закладів середньої освіти

Затверджено професійний стандарт директора школи

В Україні затверджений професійний стандарт керівника закладу загальної середньої освіти.

Документ містить опис загальних компетенцій, якими мають володіти директори шкіл, та перелік нормативно-правових актів з питань професійної діяльності.

Також затверджений стандарт містить умови допуску до праці та умови праці, перелік та опис професійних компетентностей і трудових функцій шкільних директорів.

Затверджений документ діятиме упродовж 5 років. Рекомендована дата перегляду стандарту – вересень 2026 року.

ПРОФЕСІЙНИЙ СТАНДАРТ ДИРЕКТОРА ШКОЛИ

Освіта.ua
23.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Щедрина марина
Хочу поведать вам свою 25 летнюю .историю работы директором школы.В прошлом году подписали контракт на один год так как я пенсионерка.Весной заболела ковидом и почти 3 месяца была на больничном .В апреле объявили в отг конкурс на должность директора я документы не подала посчитала что хватит нет здоровья нет понимания со стороны роно зачем унижаться и проходить конкурс .От школы отправила я бывшего завуча который был в резерве 10 лет с рекомендацией коллектива.На конкурс она одна и подала документы и прошла .А я ушла из школы совсем и не осталась учителем .С коллективом попрощались все плакали включая меня.Вот и все на позитивной ноте я и,учителя остались добрыми коллегами. На день учителя коллеги завучи и новый директор будут у меня в гостях я рада такому исходу моего ухода из школы на пенсию.
Сергей
Директорами, как правило, становятся один из самых лицемерных, подлых заучей и стандарты тут не при чем!!!
Alisa
Прозорі конкурси до державної служби і в органи місцевого самоврядування вже в "дії". Зв’язки рулять
Професійний стандарт директора:
отримати і поділитися з вищим керівництвом.
Дядько Франклін рулить
А не пішли би ви на йух зі своїми брехливими стандартами. Ваші стандарти зводяться до "хто більше дасть, той і отримає посаду". І це навіть не приховується! Все робиться відкрито!
Сергій
Ого, як зацепило, судячи по відповідях. Cтандарт таки є та виконувати його ой як важко, бо краще ж держати всіх в кулаці.
399
Для Сергій: ніякий професійний стандарт директора не додає йому мозку.
Коментувати
Проня Прокопівна
Стандарт. Як смішно! А куди віднести, коли директор все життя кусає, шпиняє, принижує, ображає своїх учителів, прививає почуття провини на рівному місці, без кінця придумує якісь наради, бо в неї самої родини немає, нема куди поспішати. Краде особистий час учителів постійно. І нічого з нею зробити не можна. Вона нікого не боїться. Це під який стандарт?
Марфа Ивановна
Для Проня Прокопівна:это значит, что ваша с у к а б л я д и р е к т о р не владеет теми компетенуиями их таблички и ее пора переизбрать
вакцинований
Поважаючі себе освітяни мають мати повагу до себе і не терпіти самодурів. Матку-правду на гора. Всі розумні і зають як це зробити.
Коментувати
ІРИНА
Стандарти будуть для незручних, тобто тих кого потрібно звільнити, або не призначити. Для своїх зв"язки, гроші, блат, уміння лизнути, брати та давати вирішуватимуть все. Так було, так є. Недавніі конкурси директорів показали, що змін на краще не передбачається.
вакцинований
І що, ті що не відповідають цим стандартам будуть звільнені (контракт заключений) бо був вплив ззовні, так що конкурси для галочки!!! А деякі "керівники" будуть валити освіту в нікуди і далі, всі куми ,свати, і т.д. І що МОН цього не знає, чи робить вигляд що все в освіті добре!???
Лідія Степанівна
Чи є професійний стандарт директора закладу дошкільної освіти (дитячого садка) ?
Директор Садка
Для Лідія Степанівна: горшок тебе на голову и какашки в уши
Коментувати