Учні надають перевагу традиційній формі навчання

65 відсотків українських школярів надають перевагу традиційній формі навчання

Учні надають перевагу традиційній формі навчання

65 % українських школярів надають перевагу традиційній формі навчання.

Про це йдеться в результатах соціологічного дослідження, проведеного Київським міжнародним інститутом соціології.

Зокрема, на запитання, яку б форму навчання обрали школярі, якби мали вільний вибір, 65 % опитаних відповіли, що віддали б перевагу традиційній формі навчання.

Ще 21 % опитаних обрали б змішану форму отримання знань, і лише 11 % обрали б дистанційну форму навчання.

Також переважна більшість респондентів (57% опитаних) вказала, що рівень викладання на онлайн-уроках нижче, ніж на уроках, які проводяться в класах.

Дослідження було проведене з 15 по 27 серпня методом особистих інтерв’ю. У ході дослідження було опитано 1022 респонденти, які мешкають у 78 населених пунктах усіх областей.

Освіта.ua
20.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван
Якби було справжнє дистанційне,то воно не уступає традиційному.Але у більшості шкіл дистанційне було маніпулятивним,або лжедистанційним,коли вайбер повідомлення видавали за урок.Інститути післядипломної осввти і купи місцевих консультантів самі неспроможні цього робити,а тим паче навчити інших. Відтак,дистанційне було спаплюжено,а ідея зведена нанівець. Крайніх,як завжди немає і бути не може в українських реаліях. Проти,це не завадить узагальнювати лжедосвід та захищати дисертації.
Правила
Для Іван: Як соціальні істоти, люди втрачають / не набувають навички спілкування і в в своїх камерах на домашньому арешті занадто залежать від гаджетів. Таких легко контролювати, а навіть якщо вирвуться, все одно не вміють ані нормально спілкуватися, ані самостійно виживати. Це як ті батарейкі в Матриці або скотина для м’ясника, витратні біоматеріали.
Дмитро
Для Правила: соціалізація починається з дитинства, а точніше із сім’і та родини. Далі - будинок та/або вулиця. А вже потім - освітні заклади. І раджу недавати дітям поки не ходять до школи гаджетів (максимум - кнопочні телефони). А то я бачу, що тепер і діти дошкільного віку зі смартфонами чи айфонами. І бехліч порушень у соц мережах та месенджерах. Там до 12/13 р, а часом і 16, без батьківського контролю не можна дітям.
Коментувати
Лолкек
Правильная статка по болеющим, правильная статка по форму обучения, правильная статка на выборах.
Xayc
Большинство учеников насмотрелись на условия, начитались "покращень", наслушались гастарбайтеров и предпочитают вообще не учиться, а для этого идеально подходит дистанционное обучение.
это как?
"а області проживання, типу населеного пункту, статі, віку." А почему конкретно не указано с какого по какой возраст? Может быть вы деток с младшей школы 8-10 лет опрашивали через интервью?
Здравый смысл
Дослідження було проведене з 15 по 27 серпня 2021 року Київським міжнародним інститутом соціології (КМІС) методом особистих інтерв’ю з використанням комп’ютера (computer-assisted personal interviews, CAPI). У ході дослідження було опитано 1022 респонденти, що мешкають у 78 населених пунктах усіх областей України за стохастичною вибіркою, репрезентативною за квотами щодо регіону та області проживання, типу населеного пункту, статі, віку. На основе устаревших данных, когда прирост заболеваемости был от 300 до 500 людей в день (оф статитика) опросив всего лишь 1022 человека, вы делаете вывод что 65%школьников с этим согласны?
Мама школярів
Ніякого дистанційного Це катастрофа для дітей і для дорослих Дистанційне- це злочин Не забирайте в дітей найкраще- шкільні роки
БОЙ
Для Мама школярів: Вы живёте в какой-нибудь параллельной реальности? То что вы не можете совладать со своими детьми дома - это ваши проблемы, и не надо говорить за всех. Если ваш ребёнок в школе не сталкивался с булингом, может быть он сам "гопник"? И откуда вообще взялась такая большая цифра? Она была в начале пандемии эдак весной 2020 года, а потом ученики наоборот начали понимать выгоды дистанционного обучения, и нечего обманывать людей.
Батьки
Для Мама школярів: дійсно. В нашій школі ремонт, тому діти вчаться періодично вдома, періодично у школі. Так от, це не те що дистанційне навчання, взагалі не навчання. Просто однобічно кинули завдання й довбіться, батьки, як хочете з дітьми! Що дивно, пані діти й батьки, а "святі" завжди в нас недоторкані.
Сучасна освіта
Пані - винні
Коментувати