У МОЗ порадили батькам прискорювати вакцинацію учителів

Батьки можуть піднімати питання вакцинації вчителів на педагогічних радах, членами яких вони є

У МОЗ порадили батькам прискорювати вакцинацію учителів

Батькам варто порушувати питання вакцинації серед учителів на педагогічних радах та прискорювати це питання.

Про це заявив головний санітарний лікар Ігор Кузін в інтерв’ю з медичним експертом ЮНІСЕФ.

За словами головного санітарного лікаря, батьки є частиною педагогічної ради, тому він радить їм піднімати питання вакцинації педагогів і постійно моніторити рівень охоплення персоналу закладу освіти.

«Форсувати цей процес можна саме на педагогічних радах, тому що це керівний орган навчального закладу. Це, напевно, єдиний механізм, який можна проактивно використовувати», – підкреслив Кузін.

Також чиновник зазначив, що у деяких регіонах батьки власним прикладом стимулюють учителів вакцинуватися: вони приходять до школи і пояснюють учителям користь та безпечність вакцин.

Освіта.ua
09.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Василь
Яке відношення батьки мають до педагогічної ради ???7 Рада на те й називається ПЕДАГОГІЧНОЮ, щоб у ній брали участь виключно педагогічний колектив !!!! Безграмотність цієї влади зашкалює
Андрій
Працівників закладів освіти мають забезпечувати засобами індивідуального захисту на час роботи. Ні в ЗВО, ні в ЗЗСО де працюю не отримав жодної маски за час карантину. Про яку вакцинацію вони блеють. Забезпечте елементарними речами, примусьте через батьків учнів перебувати у масках!!!
І сміх, і гріх
Кіно приїхало!)) Панове міністри, обидва(!), дорогі ж ви наші! Та вам же директори шкіл щомісячно ще від травня звітувади про те, скільки в закладі працівників і яка частина з них планує вакцинуватися. І вже перед сезоном відпусток ви чудово знали, що ПЕ-РЕ-ВАЖ-НА більшість не планували цього робити!НЕ планували!! Ви ж, як заведені, ціле літечко белькотіли про те, що вакцинування- добровільна справа..Надіялися на що? на те, що вас послухають і назло вам побіжать вакцинуватися?Лякали дистанційним навчанням? І кого злякали? тих, хто рік тому цілими днями займався домашніми справами, а потім ввечері кидав у вайбері батькам завдання для діток?Чи розраховували на те, що невакциновані батьки копняками вчителів і обслуговуючий персонал заженуть на вакцинування? Чи думали притиснути директорів, і їхніми руками всіх пощепити? Чи на папу римського і всіх патріархів чекали-нехай вони вразумляють вашу дику паству?Чого вам бракувало? Клею в макітрах? Ви і вся ваша вертикаль вакцинацію провалила!
Чернівчани
Такого тону дискусія - взагалі не раціональна. Взяти і перевірити заклади освіти де вакциновано вище 80% учителів на антигени. Якщо вони будуть у більшості - за 50%. Це буде прогрес. У нас у Чернівцях є такі заклади де вакциновано за 80.. Їх навіть стало більше. Але ви часом не знайте чому вони бояться працювати очно? А ми вам скажемо. Біржа сертифікатів працює. І до цього довела держава. Держава поставила планку. А місцева влада як може до неї добирається. Кого силою, а кого обманом. Хіба це ситуацію у державі вирішує? Владі треба переглянути вимоги. Це єдине правильне рішення.
100%
За такі слова буде нести відповідальність. Недалекий.
Павлович
Промоніторять ті "батьки в складі педради" трамвай на повороті. Хай самі спершу вакцинуються і хворих дітей до школи не випихають.
Хаус
Кроме регулярных прививок каждые 6-9 месяцев, Файзер уже заявили, что вакцины нужно обязательно дополнять ежедневным двухразовым курсом специальных таблеток, сначала бесплатно всем, а потом только льготникам. Коммерсанты настолько уверенны в ручной FDA, WHO и прочих инстанциях и "правительствах", что уже строят заводы как прецедент для других производителей и дистрибьюторов. https://translate.google.com/translate?sl=en&tl=ru&u=https://humansarefree.com/2021/09/pfizer-covid-pill-alongside-vaccines.html
Ім’я
Дурня із дією сертифікатів на 6 місяців поки лише в Україні, бо в США термін рік, а в деякий країнах - взагалі не обмежено. Тим паче, є країни де на відміну від заяв, не допускают коктейлі вакцин. А от про рятівні дорогі таблеточки до курсу ще не чула, хоча не дивує. І що інші нічим не гірші виробники, вони теж захочуть доповнити курси край необхідними краплями, пілюлями та іншим дорогими препаратами чи процедурами? Бізнес по короновірусному та й годі.
Коментувати
Тетяна Кіба
Ґрунтова поверхня під водою. Нижня частина або нижня стінка якого-небудь предмета. Найважчі умови життя, в які потрапляє найбільш пригноблена частина капіталістичного суспільства. Дно! Днище! Саме дно! Знизу постукали!
Тарас
Для Тетяна Кіба: до прекрасного Сталына шагом марш
Ім’я
Тарасе, а ви часом бува не підр чи постійно? Так звана влада порушує Закони, обкрадає і знущається над виборцями і чудить як на похорони, а дуршлакоголові все відмазуються Росією та Путіним, що майже десяток років ніби вже завтра-завтра нападе. Коли після нових цін і тарифів будете на вулиці помирати від голоду чи холоду, хай вашу нікчемну сім’ю злидарів покажуть по ТВ на фоні шуткунів 95 кварталу як приспішника Руського міру чи любителя Сталіна. Так на могилці і напишуть, поки собаки не викопають.
Коментувати
Петро
Скоро у всіх школах України! Приїзд мобільної команди щеплювачів у школу. Одночасно прихід чоловік 20 батьків-чоловіків дуже спортивної статури, зростом не менше 180см, вагою - не менше 100 кг, боксерів, дзюдоїстів, також тих, хто звільнився з місць позбавлення волі. Вилов всіх нещеплених вчительок (це, в основному, жіночки під 50, дуже бігать не будуть, сил та здоров"я не вистачить) і нарешті заповідний укольчик. Хто все-таки встиг якось вистрибнути у вікно та втекти, для пошуків будуть задіяні кінологи.
Алекс
Во дебіли!!! Який бред!!!Може нехай батьки зразу самі вакцинуються, а потім вчителям вказують! і взагалі, це порушення ст. 28 Конституції України!!!
Кельменці-Чернівці
Для Алекс: Батькам не варто тиснути на учителів. Вакцину для дітей Файзер починає випускати, це справа часу. А тоді візьмуться за батьків.
Коментувати
926
Та кому ми треба, якщо самі собі не потрібні? Чи ревуть воли як ясла повні, але м’ясники хочуть крові?
гість
Команда Фас. А чим батьки будуть аргументувати, ПРИСКОРЮЮЧИ мою вакцинацію? З дрючком прийдуть чи як? Смішно таке читати навіть. Самі якось розберемось , нехай прискорять розвиток та виховання своїх дітей, першокласники приходять щороку тупіше і тупіше.
Степан
Тупорозум МОЗ так і пре! Держава в особі якогось дефібрилятора вирішила знову одну частину населення протиставити іншій! Роботу свою треба робити а не обіцянки спочатку безглузді давати, а отім шукати туполобі способи їх вирішення! Відколи прививка однієї людини стала справою іншої групи людей! Який то міністр! Сантехнік чи то пак працівник санстанції часів СРСР
Sayman Dim
З якого дива і коли батьки стали членами педагогічної ради. ЗУ "Про заг сер освіту". Ст. 40, п 2. Педагогічна рада утворюється за наявності не менше трьох педагогічних працівників. Усі педагогічні працівники зобов’язані брати участь у засіданнях педагогічної ради. Головою педагогічної ради є керівник закладу загальної середньої освіти (структурного підрозділу, що забезпечує здобуття загальної середньої освіти, закладу професійної (професійно-технічної), фахової передвищої чи вищої освіти). Батьки можуть створювати органи самоврядування.... Все! Але не члени педради та ще змушувати когось щось робити. Нашим чинушам треба читати закони. Тупізна
Яz
не морочте голови і одчипіться від вчителів. провакцинуйте одне місце і голови тупим чиновникам.!!!! Залиште в спокої вчителів!!!! Найперше треба вигнати тупих і далеких міністрів мозу і мону!
вже
Термін придатності вакцин закінчується, тому хоч комусь вколоти треба, бабки відробити.
Олександр
Для вже: Ви помиляєтеся, бо в Україні однією або двома дозами вакцини від СOVID-19 щеплено майже 381 тисячу вчителів (58%). А зараз в Україні за ОДИН день щеплюють 150-170 тисяч осіб. Тому навіть якщо змусити вакцинуватися решту 42% нещеплених вчителів, то це аж раптом два прививочних дні по державі. Тому це мізерні цифри, щоб "виїзджати" за рахунок вчителів.
вже
хмм... аргументовано, дякую.
вже
тоді там інша мотивація, скоріш за все
Коментувати
Іван
А такі рекомендації міністра законні? Він закликає батьків "тиснути" на вчителів, які з різних причин, не можуть вакцинуватись. Це використання адмінресурсу. Всі розумні люди розуміють, що така примусова вакцинація не несе користі суспільству. Вона сприяє створенню схем, коли працівники освіти, маючи вагомі причини не вакцинуватись, щоб уникнути тиску та булінгу, шукають спосіб отримати довідку про вакцинацію. Якщо міністр робить такі заяви, то це не тому, що турбується про здоров’я педпрацівників . Напевно він має з цього користь.
100%
Для Іван: Він буде нести відповідальність за такі заяви.
Коментувати
Олександр
Двічі вакцинувався сам, дружина (Астразенека) та син студент (Файзер), бо вважаю це правильним. Але те, як зараз "стимулюють", залякують, тиснуть на освітян викликає лише відторгнення. Примус до чогось добровільного (а вакцинація від ковіду ПОКИ добровільна) у нормальної людини викликає лише спротив і відторгнення. "Насильно мил не будешь"! Таким примусом влада не тільки НЕ збільшила число прихильників вакцинації, але й відштовхнула тих, хто вагався і вичікував (спостерігаючи за здоров"ям щораз більшої кількісті вакцинованих колег, сусідів, родичів, знайомих).
Тетяна Кіба
Для Олександр: Погоджуюсь! Я вакцинувалася добровільно, але виникає бажання очолити рух проти вакцинації, бо це (не підберу слів) вже перейшло всі законні та моральні межі.
Тарас
Для Олександр: а те що цы антивакцинатори коли дельта пошириться першы займуть ліжка з киснем і вашій дитині не вистачить не хвилює? Нехай зразу пишуть відмову від госпіталізації
ЗеКо
А, так Тарасик говрит глупости лишь потому, что прогрессивный гей и ненавидит того учёного, который заявил, что большинство половых отклонений и психических болезней от нарушения гормонов и лечатся? А вот доктор Комаровский и другие специалисты утверждают, что необоснованное применение ИВЛ для поддержки больных коронавирусом далеко не так полезно и даже опасно, так как создает дополнительную нагрузку на легочную ткань, повреждая ее. Хотя судя по репликам, ГМО Тарасику уже не хватила кислорода, потом что лишние дырки были заняты другими проблемами)))
Коментувати
Ім’я
де взяли такого Де Біла ? МІн Істра !!! пропоную застосувати це в КМУ. Громадянам приходити на засідання та тиснути на Мін Істрів. «Форсувати цей процес можна саме на засіданнях уряду, тому що це керівний орган держави. Це, напевно, єдиний механізм, який можна проактивно використовувати» перевести на 2/3 окладу, позбавити доплат, премій, ... (при вакцинації всіх контактних осіб на 99%, 95%, 90%) надати повну інформацію про вакцинацію працюючих у міністерствах в змі (починаючи із керівництва, їх сімей, контактних осіб, ...)
Шар Цвета Хаки
Как говорил Ницше, в своих жалких умишко якобы низвергли БОГА до Человека, Человека до твари, чтобы хоть как-то оправдать свою никчёмность глупость. Человек, ты должен быть сильным иначе зачем тебе жить?