МОН запрошує школи до участі у Дні прибирання

Метою проведення акції є прибирання сміття та відходів з річок, лісів та вулиць

МОН запрошує школи до участі у Дні прибирання

Міністерство освіти і науки запрошує школи взяти участь у Всесвітньому дні прибирання, метою проведення якого є прибирання сміття та відходів з річок, лісів та вулиць.

Відповідний лист надісланий на адреси органів управління у сфері освіти та адміністрацій закладів освіти.

Екологічна акція, що відбудеться 18 вересня 2021 року, проводиться Всеукраїнським молодіжним рухом «Let’s do it Ukraine» спільно з міжнародним рухом «Let’s do It World».

Організатори акції зазначають, що Всесвітній день прибирання проводиться для формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля серед громадян.

«Акція до Всесвітнього дня прибирання відбудеться у 24 регіонах України та в м. Києві 15 вересня о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень. Зміст листа просимо довести до відома керівників органів управління освітою різного рівня, керівників та педагогічних працівників закладів освіти метою участі у Всесвітньому дні прибирання», – зазначають у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
07.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ego
Закон України "Про освіту" стаття 53 п.5: "Залучення здобувачів освіти під час освітнього процесу до виконання робіт чи до участі у заходах, не пов’язаних з реалізацією освітньої програми, ЗАБОРОНЯЄТЬСЯ..." 15 вересня (середа!) о 10:00 повинен тривати освітній процес, а не прибирання вулиць! МОН порушує закон!
399
Для Ego: Екологічна акція відбудеться 18 вересня 2021 року. Вчітеся читати.
Людмила
Я теж прочитала,що акція відбудеться 15 вересня в Києві. В листі МОН також йдеться про 15 вересня. Хто не вміє читати?
Vlad
Для 399: "Акція до Всесвітнього дня прибирання відбудеться у 24 регіонах України та в м. Києві 15 вересня о 10:00 з дотриманням карантинних норм та обмежень." Лист МОН № 1/9-426 від 27.08.21 року. То хто не вміє читати?
Коментувати
Tetiana
Школи запрошують МОН до участі у Дні прибирання, для формування культури чистоти, правильного поводження з відходами та дбайливого ставлення до довкілля серед громадян.)))