Розпочались тендери із закупки ноутбуків для вчителів

У Міністерстві освіти очікують, що цього року буде закуплено 57 тисяч комп’ютерів

Розпочались тендери із закупки ноутбуків для вчителів

В усіх областях та кількох районах столиці оголошено тендери на закупівлю ноутбуків для вчителів. Очікується, що цього року буде закуплено 57 тисяч комп'ютерів.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки. 

Закупівля комп'ютерів відбувається у рамках заходів, спрямованих на боротьбу з COVID-19.

У Міносвіти зазначають, що ноутбуки закріплюватимуться за шкільними навчальними кабінетами та використовуватимуться виключно для організації освітнього процесу.

Водночас у разі встановлення заборони на відвідування закладів освіти техніка може надаватися в користування вчителям з метою належної організації освітнього процесу. 

Наразі всі області перебувають у фазі збору тендерних пропозицій. Проведення аукціонів у більшості областей заплановано на жовтень.

Освіта.ua
06.09.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Xayc
Не-Велычке компьютеривництво: Списанное или восстановленное (рефёрбиш) прямо с китайских Алибаб и еБэй африканских стран по цене эксклюзивных Apple в бриллиантах, чтобы через неделю заглючило. И система лицензированная или снова типа корпоративка, но тоже задорого? Показуха как лошки ведутся.
Где же мой ноут)
Ммм, где же мой древний лайново с двухядерным селероном и 4 оперативки по цене легиона? Жду с нетерпением! Кроме того, что будет 57к ноутбуков, их характеристики так же торжественно объявят? Или стыдливо умолчат?)
ТТ
Знову непотріб п’ятнадцятирічної давнини збудуть у школи за завищеними цінами.