Невакцинованим батькам у Києві заборонили відвідування шкіл

Проведення батьківських консультацій та зборів педагоги мають організовувати в онлайн-режимі

Невакцинованим батькам у Києві заборонили відвідування шкіл

З 1 вересня у київських закладах освіти заборонять масове та індивідуальне відвідування закладів батьками та іншими особами, які не є учасниками освітнього процесу, без наявності сертифікату вакцинації або негативного результату ПЛР-тесту, проведеного не більше як за 72 години до відвідування закладу.

Відповідне рішення ухвалила Постійна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій КМДА.

За словами першого заступника голови КМДА Миколи Поворозника, заборона допоможе увійти закладам освіти у навчальний процес із мінімальними ризиками розповсюдження коронавірусу.

«Першого вересня у заклади освіти повернуться діти. Наше завдання як міської влади – максимально убезпечити їх від ризиків захворіти, зробити усе, аби мінімізувати ризики розповсюдження СOVID-19 у навчальних закладах», – підкреслив Микола Поворозник.

Таке рішення розповсюджуватиметься на заклади дошкільної, загальної середньої, позашкільної, професійної (професійно-технічної), вищої освіти незалежно від форм власності та інклюзивно-ресурсні центри.

Згідно з документом, проведення батьківських консультацій та зборів педагоги мають організовувати в онлайн режимі.

Освіта.ua
31.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нерогуль
Невакцинированным отцам (батькам) запретили приходить в школы, зато невакцинированным матерям, а также бабушкам и дедушкам - можно.