Навчальний рік розпочнеться у звичайному режимі

У МОЗ зазначають, що навчальний рік розпочнеться 1 вересня у звичайному режимі

Навчальний рік розпочнеться у звичайному режимі

Навчальний рік в Україні розпочнеться 1 вересня у звичайному режимі.

Про це на брифінгу розповів міністр охорони здоров’я Віктор Ляшко, повідомляє Укрінформ.

За його словами, Міністерство охорони здоров'я підготовлене до 1 вересня.

«Сьогодні, коли країна перебуває на зеленому рівні епідемічної небезпеки, ми розпочинаємо звичайний навчальний рік, коли діти підуть до школи», – зазначив Ляшко.

Він наголосив, що якщо в країні спостерігатиметься ускладнення епідемічної ситуації та фіксуватиметься зростання кількості випадків захворювання на COVID-19, Україна перейде на жовтий, помаранчевий або червоний рівень епідемічної небезпеки. У такому випадку в цей період працюватимуть лише ті школи, у яких буде вакциновано понад 80% персоналу.

За його словами, сьогодні в Україні вже значна кількість таких шкіл. Як приклад міністр навів Житомир, де в усіх школах вакциновано понад 80% учителів.

Водночас він зауважив, що така ситуація не є однорідною по країні.

Освіта.ua
25.08.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Михайло
Генотоксичность/канцерогенность Исследование генотоксичности и канцерогенности не проводили. Ожидается, что компоненты вакцины (липиды и мРНК) не имеют генотоксического потенциала. Источник: https://compendium.com.ua/info/413652/komirnati/ Европейское агентство по лекарственным средствам разрешило заявителю отсрочить обязательства предоставлять результаты исследований по применению препарата Комирнати у пациентов детского возраста для профилактики COVID-19 (информацию о применении у детей см. в разделе 4.2). Это лекарственное средство было зарегистрировано по так называемой схеме «условного принятия». Это означает, что ожидаются дальнейшие доказательства для этого лекарственного средства. Европейское агентство по лекарственным средствам будет проверять новую информацию об этом лекарственном средстве по меньшей мере ежегодно, и эта краткая характеристика лекарственного средства будет обновляться в случае необходимости. Источник: https://compendium.com.ua/info/413652/komirnati/
Юлія
Люди хто ше не чув про міжнародний проект «Благотворче суспільство»? Це об’єднання людей по всьому світі в рамках однієї мети побудувати кращий світ! Чи є вихід із теперішнього глухого кута споживацтва? Рішення озвучено в опублікованій на популярному порталі Allatraunites статті «Основи та етапи побудови благотворчого суспільства». Ігор Михайлович Данілов пропонує прості і разом з тим ефективні шляхи вирішення соціальної кризи одночасно у всьому світі. Тому час нам всім вирішувати в якому суспільстві ми хочемо з вами жити!
399
Для Юлія: Навчальний рік розпочнеться у звичайному режимі назва статті.Основи та етапи побудови благотворчого суспільства - НА ГОРОДІ БУЗИНА, А КИЄВІ - ДЯДЬКО.
Коментувати
Кияни
А знаєте як проводилося навчання у деяких школах? Та ніяк не проводилося. 3 місяці тільки завдання по Viber. Позакласна робота на нулю. Виховна робота на нулю. Робота з батьками та звіти керівництва на нулю. Підготовка до ЗНО на нулю. Вибачте шановні, але з таким досвідом ви збираєтесь працювати дистанційно? Звертаємо увагу на те, що це не самі віддалені школи. Це якраз там де є всі можливості здійснювати повноцінний освітній процес. Ситуація у буквальному розумінні наступна. Можливо МОН та МОЗ дозволить відвідування закладів освіти у "жовті" та "помаранчевій" зоні за стабільної низької епідеміологічної ситуації, при тому що 80% вчителів початкових класів не вакциновані. А також повноцінну роботу початкової школи там де 80% учителів початкових класів вакциновані. Буде видно. 5-11 будуть вчитися дистанційно. І якщо ви зацікавлені у тому щоб вас примусово не тягнули на прививки. Організуйте дистанційне навчання так щоб вам заздрили.
Просто Марія
Для Кияни: А чому ви мовчали? У нашому невеличкому містечку батьки навіть організували анкетування щодо дистанційного навчання, спробували б вчителі тільки у вайбер скидати завдання, а не проводити онлайн уроки і т.д., їх би батьки своїми скаргами замучили
Коментувати
Нерозумний
Я правильно розумію: школи, де вакциновано 80% будуть працювати очно при червоному рівні. Це означає, що вакциновані вчителі будуть легко хворіти, бути безсимптомними носіями вірусу, таким чином будуть масово заражати дітей (бо самі е будуть знати, що хворі), діти будуть заражати батьків, дідусів і бабусь і т.д., хвороба буде масово поширюватися. Ті школи, де не буде 80% вакцинованих вчителів підуть на дистанційне навчання, не буде зараження, і в тих місцях ланцюжок заражень перерветься. Чи я чогось не розумію.
Доктор
Вірно розумієте!
Коментувати
Сергій
Міністерство, ауууу! А де методичні рекомендації щодо викладання навчальних предметів у 2021-2022 н.р.?
399
Для Сергій: бо класно-урочна система не змінюється з часів Яна Коменського.
Коментувати