В Україні перевірять безбар’єрність шкіл

В Україні проведуть моніторинг безбар’єрності приміщень соціальної інфраструктури

В Україні перевірять безбар’єрність шкіл

В Україні буде проведений моніторинг безбар’єрності низки будівель і приміщень соціальної інфраструктури для маломобільних груп населення, зокрема, шкіл та дитячих садків.

Про це повідомила заступник міністра розвитку громад та територій Наталія Козловська.

За її словами, за результатами проведених перевірок Міністерство розвитку громад та територій сформує регіональний рейтинг безбар’єрності.

«Мінрегіон спільно з громадськими організаціями визначили типи об’єктів, що підлягають моніторингу та оцінці ступеня безбар’єрності у 2021 році. Міністерство вже надіслало обласним держадміністраціям та КМДА відповідний лист. Регіони мають провести належну перевірку будівель та приміщень за процедурами, визначеними Порядком проведення моніторингу та оцінки ступеня безбар’єрності об’єктів фізичного оточення і послуг для маломобільних груп населення», – наголосила чиновниця.

Очікується, що результати моніторингу в кожному регіоні будуть надіслані до Міністерства розвитку громад до 31 жовтня.

Освіта.ua
30.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Олег
Показуха для закордонних грантів.
Ветеран
Вы представляете съехать на каляски с такой херни,как на фото??? Так они так и поделают. А разве это возможно???? Лифты должны быть специальные, пологие пандусы, а не резкие, что и не заедешь и не съедешь.
Учитель
Для Ветеран: согласен. А для этого нужно строить новые школы, которые будут под это приспособлены. А сейчас просто старые школы типа "оборудывают" всем необходимым, но пользоваться всем этим нельзя. Но деньги на рэхформу освоили...
Бумбараш
В класних журналах ще за часів Незалежності так і пишуть "на індивідуальному", тож зазвичай практиканти та молодь примусово ходить по квартирах у присутності батьків проводити уроки. Частіше це баласт, хоча іноді краще дорогого репетиторства в престижному вишы. Інша справа, що крім пандусів та підйомників у транспорті та школі, треба спецпарти, спецтуалети і спецбагато-чого. Діти завжди у більшості жорстокі до обмежених, що не можуть дати здачі, тому нормальні батькі так не роблять - особливо лишень щоб здихатися інваліда на 6 годин позору. І вчителі і діти дійсно різні. У нас якось навчалася студентка із частковим дальтонізмом і приступами епілепсії, яка постійно на щось хворіла. Хоча всі їй намагалися допомагати, це її тільки сильніше принижувало. І проблема не стільки в обладнанні.
Коментувати