60 тисяч учителів цього року отримають ноутбуки

Мінцифри та Міносвіти планують забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів

60 тисяч учителів цього року отримають ноутбуки

Міністерство цифрової трансформації та Міністерство освіти планують цього року забезпечити ноутбуками понад 60 тисяч вчителів.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, ця ініціатива наразі є однією з пріоритетних, що реалізуються спільно з Міністерством освіти.

«Електронні журнали та щоденники, онлайн-конференції, презентації на уроках — це майбутнє освіти. Наша мета — зробити так, щоб у кожного вчителя був власний персональний комп’ютер, доступ до швидкісного інтернету та ще більше можливостей для навчання дітей», — розповів міністр цифрової трансформації.

У відомстві додали, що зважаючи на технічні вимоги, які встановлені Міністерством освіти, комп’ютери будуть високої якості. Очікувана вартість кожного ноутбука складатиме 20 тисяч грн.

Планується, що у рамках ініціативи «Ноутбук кожному вчителю» комп’ютери будуть закуплені на 24 області та місто Київ. Процес закупівлі можна буде відстежувати за допомогою спеціального дашборду.

Освіта.ua
20.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
прямо вже отримали
Що за прилюдія? У першу чергу вони підуть на стіл директора і завуча, далі по одному вони запишуть на неіснуючі кабінети і візьмуть собі до дому. Вже тоді братам, сестрам, кумам... А що лишеться може дадуть учителям. Так було і так буде не дуріть людей.
Завуч
Для прямо вже отримали: та чого ви переймаєтесь? У мене і директора, і секретаря і в іншої адміністрації давно вже на столах гарні ноутбуки. Тому що без них організаційна робота ніяк не може відбуватися. І вдома в мене два гарних ноутбуки ( мій і сина), які я давно купила. І навіщо мені ще один? Не розумію.
Скрипач не нужен
Для Завуч: Продать, например.
Коментувати
Ивановна Светлана федо
Навіщо їм ноути? Хто не вміє працювати в класі, не допоможе ноут, краще дайте їх в аренду допитливим дітям для здобуття якісних знань в інеті. Велика подяка від батьків всім онлайн платформам з підготовки до ЗНО, та блогерам вчителям предметникам, що дають можливість нашим дітям навчатися самостійно та якісно онлайн
Olga
Для Ивановна Светлана федо: Щоб було на чому всією сімєю у танчики гратися?
Коментувати
Старий
Скільки можна співати стару пісню. Ви спочатку дайте, а потім про це галасуйте. Ті ноутбуки будуть до зарплати вчителя в 4000$, чи на другий день після її першої виплати?
небайдужий
А це допомога вчителю чи відмивання грошей? Невже не вистачило грошей, які відмили на кабінетах. Рік математики вдався!? Побачимо ваші ноути, що вони вартують!!!
Скрипач не нужен
А можно не дрова купить? Нет? Я так и думал.
Местный
Вот как новость подают другие СМИ (например, dozor.com.ua): "Каждый украинский учитель получит от государства ноутбук стоимостью 20 тысяч".
Вчитель намбе ван
Ну якщо закупку буде робити районо, то все - пропали гроші! Наші районо через фірми-прокладки роблять закупки в 2-2.5 рази дорожче ніж ноутбук коштує в магазині: розетка, ельдораро, комфі. ВИ РОЗУМІЄТЕ? Той самий ноутбук - але через прозорро коштує дорожче: наприклад на розетці 14 001 грн, через прозорро підставна фірма продає за 20-21 000 грн, як гадаєте куди йдуть гроші?! (різниця) А тепер подумали всі разом: якщо на район треба закупити 100-150 ноутбуків, то виходить що держава ВТРАТИТЬ купу грошей, бо бидляче районо хоче жерти...
Vitalii
Ще б у всіх вчителів було бажання їх застосовувати(. Тому, що наші вчителі не хочуть використовувати навіть обладнаний клас(
Учитель
Для Vitalii: обладнаний чем? Доской и проектором? А про специальное ПО почему-то все забывают. А оно денег стоит и больших. За свой счёт покупать? Такие вы люди интересные. Я уверен, что презентации и видео вам показывают, а всем остальным не обеспечели. Но да, учителя плохие, не используют технику, ога.
Вчитель фізики
так більшість "специальное ПО" і не розуміє, це інколи важко пояснити вчителю інформатики, не те що рядовому вчителю чи адміністрації
Коментувати