МОН просять включити християнську етику до програми

В Івано-Франківську попросять включити до шкільної програми курс з християнської етики

МОН просять включити християнську етику до програми

Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради планує звернутись до Міністерства освіти і науки з проханням включити до шкільної програми вивчення предмета «Основи християнської етики».

Про це у своєму Facebook написав міський голова Івано-Франківська Руслан Марцінків.

За його словами, Міносвіти не включило в програму базової школи курс Християнської етики.

«До програми Нової української школи для учнів 5-9 класів не потрапила жодна з програм морально-духовного спрямування. При тому, що програми «Основи християнської етики», «Біблійна історія та християнська етика» та «Християнська етика в українській культурі» успішно пройшли комісію з етики та курсів морально-духовного спрямування», – написав Марцінків.

Окрім того, він висловив переконання, що вивчення християнської етики у школі потрібне.

«Це частина нашої культури! Мою думку поділяє Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради і готує лист до Міністерства освіти та науки з проханням доповнити список та включити до нього Християнську етику», – написав очільник Івано-Франківська.

Освіта.ua
20.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Так Хочет "Бог"
Да здравствуют воскресные / прицерковные школы и монастыри! Почёт и уважение меньшинствам и убогим! Попы в законе! Лишь бы не учить действительно нужное...
Просто так
А в школах де є мусульмали введемо основи мусульманської етики. А як бути якщо учні не віруючі.
Оксана
Для Просто так: в мусульманських країнах саме так і вчиняють, вивчають основи мусульманства. І не цікавляться, чи є серед учнів прихильники інших релігій. А ми - християни! І повинні виховувати в дітей моральні цінності! Інакше скоро будемо всі вивчати коран!
Коментувати
Наталія
так может и каплички в каждой школе оборудовать и попов в состав преподавателей ввести? Пусть детки лбы в молитвах разбивают. Хотите верить в бога - верьте, но в других установах. Хочется изучать христианскую этику или библию - организуйте воскресную школу для ЖЕЛАЮЩИХ детей. И не за бюджетный счет. Я не хочу, чтобы моему ребенку забивали голову мифами древней Иудеи.
Віктор
Згідно з 35-ї статті Конституції України: «церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова». Якщо моя дитина не вірить у християнського бога, чому вона в обов’язковому порядку має вивчати це у шкільній програмі? Як факультатив по бажанню - вивчайте будь-яку релігію, а вносити це до шкільної програми як мінімум неконституційно.
Не сотвори себе кумира
Для Віктор: ПЕЧЕНЬКИ! ШОКОЛАДКИ! ТОМОС! "Конституция" Орлика! КОБЗАР! КРУЖЕВНЫЕ ТРУСИКИ! Европейская любовь! Корпоративный ПРиЗиДЕНТ! 95 КВАРТАЛ! Фигня юбер аллес! Всё это ширма для отвлечения клоунов от реального.
Коментувати
Сергей Лимонов
Людину без моралі і добра в серці не врятують ні додаткові години математики-фізики чи хімії! Дорослі люди, а пишите якусь тарабарщину!
Скрипач не нужен
Для Сергей Лимонов: Добро и мораль не равняется церковь, бог, христианская этика. В воскресенье, как будешь в церкви, спроси у бога зачем маленькие дети умирают в мучениях от рака.
Сергей Лимонов
Помирають за гріхи старших поколінь: ось ти богохульсвуєш і грішиш (як і всі ми смертні)- а розплачуються наші нащадки! Це ж елементарно ! Згадайте богоборців після Жовтневого перевороту- вбивали священників-руйнували храми -перетворювали церкви на конюшні та склади- тобі таке подобається? Мабуть твої предки були кривавими НКВСниками (судячи по риториці)
Скрипач не нужен
Для Сергей Лимонов: Ахах, боженька наказывает за чужие грехи. Справедливый боженька. Впрочем тебе такой бог садист в самый раз.
Коментувати
поп
На колени, холопы, на колени!
Сергей Лимонов
Для поп: не гніви Бога , дурню ! Бо поки живі здорові всі рідні- то ми "вхопили Бога за бороду"! А як якась біда- так відразу "Господи помилуй і спаси"!
Скрипач не нужен
Для Сергей Лимонов: Это, всего лишь, слабость психики умноженная на устойчивые социальные предрассудки. Человек обычное животное, с кучей физических и психических недостатков. Вполне вероятно некоторые ytljxtns пофиксит эволюция (как, например, зубы мудрости или фабела).
Сергей Лимонов
Віра в добро й справедливість перетворює"животных" в людей
Коментувати
399
Департамент освіти та науки Івано-Франківської міської ради планує звернутись до Міністерства освіти і науки з проханням включити до шкільної програми вивчення предмета «Основи християнської етики». Мабуть у бюрократів Івано-Франківського ДОН відсутній мозок.
Нерогуль
Для 399: Пусть лучше введут "Рогулізацію и рогулєзнавство" - актуально.
Сергей Лимонов
Для Нерогуль: а тобі потрібно ввести галоперідол внутрішньовенно- рускаязична мавпа !
Скрипач не нужен
Для Сергей Лимонов: Прямо вижу как твой Иисус ходил и поносил римлян называя их обезьянами. "Возлюби ближнего твоего, как самого себя", забил? Всегда радуюсь как ребенок когда показательно набожное хyйло (обычно с крестиком на шее) поступает как безбожник.
Коментувати
Людмила Анатоліївна
Якщо це частина вашої культури, то виділяйте на неї гроші зі свого обласного бюджету. А нам зайві предмети ні до чого. Додайте години фізики, математики, хімії.
Сергей Лимонов
Для Людмила Анатоліївна: вам би розуму додати-шановна
Olga
Це ваш бог вчить усіх ображати? Чи цим ви підвищуєте своє нікчемне его ницого чоловіка?
Сергей Лимонов
Olga: Бог- не мій Personal Jesus ( as Depeche Mode sings ) - він для всіх людей! А ти не розумієш елементарних речей!
Коментувати
Злий вчитель
Ага. І штатного попа у кожну школу!!! А ще по пару гривень кожен день на церкву збирати. Нафіга у школі астрономія? Кому та математика здалася? Християнська етика і біблія — ось вам і майбутнє України. Ну і до повного щастя: "Церква і релігійні організації в Україні відокремлені від держави, а школа ѕ від церкви. Жодна релігія не може бути визнана державою як обов’язкова." Стаття 35 Конституції України вже не діє?!
Скрипач не нужен
Нужно больше унылых предметов. Нужно заспамить пятидневку всяким ОЗ и ЗВ. Физкультуры побольше - математики/биологии/физики - поменьше. Историю учить вообще не нужно - меняется, всякими "вятровичами", каждые пять лет. Так что этику нужно обязательно вводить. Чем хуже - тем лучше.
Сергей Лимонов
Для Скрипач не нужен: Зборище безбожників та сепаратистів на сайті! Хай Бог помилує!
Скрипач не нужен
Для Сергей Лимонов: Сначала твой бог закладывает в человека изъяны, а когда они проявляются (например предательство) - наказывает. Отличный бог.
Сергей Лимонов
Отличный бог. А з тебе-оличный боТ!
Коментувати