У Держслужбі якості освіти створили громадську раду

До складу громадської ради обрано десять представників інститутів громадянського суспільства

У Держслужбі якості освіти створили громадську раду

До складу громадської ради при Державній службі якості освіти обрано десять представників інститутів громадянського суспільства.

Відповідне рішення було ухвалено під час установчих зборів з формування нового складу громадської ради.

Очікується, що представники громадської ради будуть долучені до реалізації державної політики у питаннях забезпечення якості освіти.

За результатами голосування головою громадської ради обрано президента громадської організації «Міжнародна асоціація позашкільної освіти» Олену Биковську.

За словами першого заступника голови служби Олександра Якименка, посилення державно-громадського партнерства є одним з важливих напрямів діяльності Державної служби якості освіти.

«Налагоджена ефективна співпраця з інститутами громадянського суспільства у складі громадської ради дасть можливість службі отримувати зовнішню експертну та фахова допомогу з питань забезпечення якості освіти, а також створювати і вдосконалювати інструменти для її покращення», – наголосив чиновник.

Громадська рада при Державній службі якості освіти є консультативно-дорадчим органом, метою діяльності якої є сприяння участі громадськості у формуванні та реалізації державної політики у питаннях забезпечення якості освіти.

Освіта.ua
08.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
"Громадська рада" і "громада" такі ж споріднені поняття, як "морська свинка" і "море".
Тарас
Від кількості перевіряючих зростає кількість хабарів а не якість освіти
небайдужий
Ви ще 100 громадських рад створіть. Толку з них!!!Якість освіти йде до нуля. А ви ради створюєте. В школи йдіть і вивчайте стан справ!!! І матку правду на гора. А не в ничку бо той сват,той брат і типу все добре. Поки не беде мотивації з боку держави нічого не буде!!! Кадри не затримуються в школах. Плинність через керівників -самодурів, зарплата копійчана та ін. Так,що закачали рукави і до праці!!!!