МОН планує продовжити співпрацю з Британською Радою

Міністр освіти Сергій Шкарлет зустрівся з послом Великої Британії Меліндою Сіммонс

МОН планує продовжити співпрацю з Британською Радою

Міністерство освіти розраховує на продовження співпраці з Британською Радою у питаннях вивчення англійської мови.

Про це сказав міністр освіти Сергій Шкарлет під час зустрічі з послом Великої Британії в Україні Меліндою Сіммонс.

«Міністерство дуже розраховує на продовження співпраці в межах підтримки Нової української школи. Передусім – у питаннях підготовки вчителів, забезпечення учнів сучасними навчальними матеріалами, підвищення якості викладання англійської мови в закладах освіти всіх рівнів, у тому числі шляхом реалізації різноманітних онлайн-рішень», – зазначив Сергій Шкарлет.

Окрім того, міністр освіти подякував Британській Раді за вагому підтримку в реалізації реформи «Нова українська школа», у розвитку загальної середньої освіти, у сфері вищої освіти, у питаннях вдосконалення професійної майстерності вчителів англійської мови та методистів.

Своєю чергою директор Британської Ради в Україні Ніколас Томас поінформував про нові ідеї та проєкти британської сторони.

«Передусім будемо надавати підтримку школам щодо викладання англійської мови, розвиватимемо технології, яких не було раніше, надаватимемо допомогу вчителям онлайн. Вони отримають нагоду спілкуватися на міжнародному рівні. Наступного року шукатимемо нові можливості щодо навчання вчителів. Також є важливою програма шкільного наставництва», – розповів Томас.

Освіта.ua
06.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів