Гурак: Служба якості освіти захищатиме інтереси учнів

Державна служба якості освіти завжди захищатиме інтереси учнів, батьків та вчителів

Гурак: Служба якості освіти захищатиме інтереси учнів

Державна служба якості освіти завжди захищатиме інтереси учнів, батьків та вчителів.

Про це сказав голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак під час зустрічі з міністром освіти і науки Сергієм Шкарлетом.

Також, за словами очільника Держслужби, завданням служби є надання МОН аналітичної інформації про ситуацію в освіті.

«Державна служба якості освіти, її територіальні органи завжди захищатимуть законні інтереси учнів, батьків, вчителів. Але наше пріоритетне завдання – це надати міністерству та особисто міністру, який відповідає за освітню політику, аналітичну та достатню інформацію для прийняття управлінських рішень. Наша мета – щоб ви розуміли, що відбувається в громадах, школах, в освіті», – зауважив Руслан Гурак.

Окрім того, сторони обмінялися пропозиціями щодо вдосконалення законодавства в частині імплементації та інституційного аудиту як стратегічних завдань Державної служби якості освіти та питань ліцензування.

У Державній службі якості освіти зазначили, що у першому півріччі 2021 року територіальними органами служби було проведено 137 інституційних аудитів шкіл.

Своєю чергою міністр освіти Сергій Шкарлет висловив переконання у необхідності посилити залучення працівників служби до ухвалення управлінських рішень.

«Для більшої синергії взаємодії органів на місцях потрібна тісніша співпраця між обласними департаментами освіти і управліннями служби як рівних партнерів. Також нам потрібно посилити залученість територіальних органів служби до обговорення, аналізу та пошуку оптимальних сценаріїв під час ухвалення рішень міністерством», – зауважив міністр освіти і науки Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
05.07.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Цікаво, а це законно, коли вчитель на канікулах дає завдання з математики? Тобто на протязі року не дуже переймалися, а зараз, після того, як уся країна завадила знову, то хто винуватий? Учень! Не вчитель, який займався іншими справами, в учень! Найбільш відбувається ще й літом? Це Я пишу не про лодиря, а такого, що 2 рази ходить до репетиторством, 5разів до вишу.
Скрипач не нужен
Для Ольга: Нужно больше нагнетать. Не вся, а только 30%. Кроме того, любая попытка возложить всю ответственность на учителей это маркер неадекватной яжмамки. Мнение таких можно пренебречь + немного троллировать, для профилактики.
Запоріжжя
ДЛЯ ОЛЬГА. 1.Не хочете - не робіть! Учитель радить - мама вирішує. Бо мама більше знає: вона є членом комісії ЗНО, щороку працює з дітьми, знає все і про всіх. 2 За законом про освіту - учитель учить, а не готує до ЗНО. Раз дитині мало уроків протягом навчання у школі - кожна сім’я сама шукає вихід: або батьки допомагають, інтернет переповнений матеріалом, або репетитори. 3. Власні діти вчителів живуть за тим же принципом 4. Сварити Всесвіт - марно!
Коментувати
Черкаси
Цікаво!!! Грантожери Гриневічки придумали цю службу якості, а теперички клепають Шкарлета!! Ситуація не проста, але валити все на міністра не справедливо. А ми де?
Вікторія
Пан Гурак? Ти хто ? Невдаха - юрист після закінчення академії Ярослава Мудрого? Кого і від кого ти будеш захищати? Ти порошенківський прихвостень без освіти І кавалер ордену за меценатство???. Що ти там робиш у службі якості освіти??? Що ти можеш знати про якість освіти з купленим дипломом і неспроможністю працювати у сфері яку обрав, і на кого вчився? То що ти можеш контролювати у освіті? Недоумок нещасний!
Vlad
"— Последнее: вы едете как ревизор. Мы вас очень просим — окажитесь не традиционным русским ревизором, у которого зрение зависело от размера взятки губернатора. " В. Ардаматский "Возмездие"
Тет-а-тет
І як тут усім догодити? Не чіпала нікого перший рік ця служба-було тихо, почали реагувати на скарги батьків-переполох,бо перевірка як аудит. І так буде завжди,доки влада буде створювати якісь головні перевіряючі органи за кошти платників податків. Ну не вірять у нас в чесних перевіряючих.От Тарас нижче написав,як їх директор прив.школи "лагодить" з перевіряючими,і він не єдиний такий. То чи не краще,щоб за школу відповідала наглядова Рада,яка б складалася з батьків,громадських діячів та меценатів.Тим паче зараз,коли влада передана територіальним громадам.Ну ніяк МОНУ не хочу випускати "бразди правління",так їм хочеться бути потрібними,хоча усім уже очевидно,що в такому вигляді воно не ефективне.Початкова і середня освіта має бути повністю на плечах місцевої громади з необхідною долею фінансування з боку держава,решта не її справа,адже під носом краще видно,як працює школа.Шкарлет повторює головну помилку своїх попередників-тягне діряву ковдру на себе.А чи не пора вже купувати нову?
Виадук
Проверяйте- проверяйте!( сарказм) Разбегутся и те учителя,которые ещё согласны работать за минималку и " вынос мозга")
Іван
Перший рік існування ця служба тихо лежала і ’вчила’ всіх,які вони хороші та потрібні.Тепер,елементарне звернення батьків про бійку двох учнів,закінчується раптовим наскоком і перевіркою з наслідками.Причому,перевірять все,як під час так званого аудиту. Оце допомога вчителю!
dxbntkm
Шкарлет навіщо пішов в міністри, щоб разом з такими як Гурак довершити знищення освіти УКРАЇНИ???? Та опустіться з небес на землю та поїздіть по школах , але не як перевіряючі та поспілкуйтесь з вчительством то може дійде до вас в якому жахливому становищі освіта УКРАЇНИ.... А то настворювали різних структур і вилітають державні кошти на вітер ГАНЬБА ГАНЬБА ГАНЬБА... ... ...
Мащенко
Для dxbntkm: пані Савсунихо, не шифруйтеся, роги видно!
dxbntkm
для мащенкко: якщо до абревіатури то там написано ВЧИТЕЛЬ бо ви якщо дійсно совсуниха то мабуть з рогами та копитами....
Коментувати
Тарас
Іду з державної школи, залишаюсь у приватній.Всякі недо4мки будуть мене поучать. Дай такий результат як я а тоді поучай. А в приватній чудово. Шеф не допускає цих де Білів до учбового процесу. Відразу везе в ресторан, потім конверти-торби. Сіли в кабінеті нашкрябали відгук і геть за поріг. Дуже мені подобається така спокійна атмосфера- спонукає до творчості а не до оформлення папірців щоб перевіряючому було "красіво".Більше візьму репетиторства - туди ці ліліни кікімори ще не добрались. Жаль тільки що є в державній пару дуже толкових і перспективних учнів, які не можуть потягнути приватну школу. Ну так я не винуватий. Основне завдання служби якості - витіснити з школи гарних учителів, які не будуть кланятись і принижуватись перед непотрібом а просто підуть зі школи
Фрося
Сократить все чиновничьи службы,которые наплодились после 1991 года!!! А на сэкономленные средства оновить мат- тех базу школ и повысить зарплаты учителям.
Тетяна
Я вже бачила хто туди рветься працювати...невігласи,які будуть переповнені власною значимістю,і яким плювати і на учнів з батьками,і на вчителів.бабло їм треба,і щоб навколішки падали
Іван
Цей орган є гестапо в освіті. Після їх ’допомоги’ у директорів інфаркт,у вчителів шок. Такого репресивного органу в освіті ніколи не було!
Тетяна
Для Іван: це точно!
Коментувати
399
«Державна служба якості освіти, її територіальні органи завжди захищатимуть законні інтереси учнів, батьків, вчителів. ІЗАБЕЛИ. КОЛИ НАСТАНЕ ПЕРІОД, що захищатимуть законні інтереси та конституційні права вчителів?
Местный
Опапа, ещё одна служба для сношение педагогов. На следующий учебный год закупайтесь вазелином)))
Неместный
Для Местный: и презиками
Коментувати
Аскет
«Для більшої синергії взаємодії органів ... " що за словесну маячню несе міністр освіти і науки !!??. Мля... Якась вода водяна чи масло масляне. .Створена ще одна контора для працевлаштування кумів, братів, сватів і розпилу держбюджету, що наповнюється податками громадян що працюють.
небайдужий
Ми вже стомилися від ваших лозунгів, краще дайте нормальні програми,годин математики має бути мінімум 5!!! А саме головне, успішний учень має бути затребуваний державою, а не Європою або США. Поставте ФАХІВЦІВ керувати МОН І ДЕПАРТАМЕНТАМИ та УПРАВЛІННЯМИ освіти.А не понабирали кумів, сватів,а ще гірше МОНСТРІВ, які не поважають вчителів,керівників нижчого рангу.
Лукань
Для небайдужий: Отакі фахівці в МОН України, що школу нашу в гірській місцевості дозволили зробити філією. І ніхто не бере до уваги думку нижчого клану, швидше вб’ють, як прислухаються.
Коментувати