Найвищий бал ЗНО отримали 574 учасники тестування

Найбільше двохсотбальників серед учасників ЗНО, які складали англійську мову, математику та біологію

Найвищий бал ЗНО отримали 574 учасники тестування

За результатами основної сесії зовнішнього оцінювання в 2021 році 200 балів з різних предметів отримали 574 учасники тестування.

Про це повідомила заступниця міністра освіти Любомира Мандзій.

Найбільше двохсотбальників серед учасників ЗНО з англійської мови – 210 осіб.

Ще 137 осіб отримали результат у 200 балів з математики.

На третьому місці серед предметів, які учасники склали з найвищими результатами, біологія – 114 осіб.

Серед учасників ЗНО з інших предметів найвищі результати отримали:

  • українська мова та література – 5 осіб;
  • українська мова – 28 осіб;
  • історія України – 23 особи;
  • фізика – 28 осіб;
  • географія – 10 осіб;
  • хімія – 17 осіб;
  • іспанська мова – 2 особи.

У Міністерстві освіти зазначають, що дані можуть бути скориговані в результаті розгляду апеляцій. Зокрема апеляційну заяву щодо результатів ЗНО учасник тестування має право подати в разі виникнення сумніву щодо правильності встановлення результату зовнішнього оцінювання з певного навчального предмета.

Освіта.ua
24.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Якось так
А ось і спростування інформації Мандзій від Шкарлета: 528 (а не 574) осіб склали ЗНО на 200 балів. З них: 500 учасників отримали 200 балів на одному з іспитів; 27 учасників отримали по 200 балів на двох іспитах; 1 учасник отримав по 200 балів на трьох іспитах.
Василь
А хто з учнів зумів здати мінімум 3 трьох предметів на 600 балів ? Скільки таких геніїв в 2021 році ?
Олексій
Для Василь: І такі є. Наразі відомо точно про одного випускника УФМЛ КНУ імені Тараса Шевченка, який склав три тести ЗНО на 200 балів (математика, біологія, хімія).
Шкарлетт
Для Василь: один из Киева из крутейшей школы с богатейшими родителями и репетиторами и 27 по два предмета тоже из очень крутых школ, где в ребенка вкладываются не только знания, но и деньги,отсутствие домашних обязанностей и все такое прочее.
Коментувати
Якось так
Як я писав нижче, пані Мандзій продукує недостовірну інформацію. Так, НАПРИКЛАД, випускник Харківської гімназії # 116 отримав 200 балів за тести ЗНО з математики та української мови. Випускник Харківської школи # 72 отримав 200 балів за математику та англійську мову, а випускник Харківського фізмат ліцею # 27 отримав 200 бальний дубль за ЗНО з математики та фізики. Впевнений, що такі діти є й в інших містах. Тому інформація заступниці міністра про те, що 200 балів з різних предметів отримали 574 учнів (учасників тестування) - фейк.
...
Для Якось так: так Любомира широко відома своїми публічними зашкварами ))) Ще з часів т.в.о. Освітянська спільнота просто "офігівала" від її глибоких виступів.
Мама
А ще вчора бачила відео про молодого вчителя, який хвалився 200бальним результатом з математики. Мало того, що це зно йому в принципі непотрібне, і він підсовує свиню випускникам, так робить це вже декілька років підряд.
Ігор
Если не трудно, поясните смысл "підсовує свиню випускникам".
Коментувати
Якось так
Не претендую на істину в останній інстанції, але маю кілька думок щодо "зради" у величезній різниці 200 бальників з української та англійської мови. Щоб зробити висновки про її наявність чи відсутність потрібно порівняти складність цих тестів. Тест ЗНО з англійської мови орієнтовно розрахований на рівень В-1 - В-2 для осіб, які вивчають її, як іноземну. Далі ідуть рівні С-1 та С-2 та умовний рівень "носія рідної мови". Саме на останньому рівні складено тест з української. Тобто складність тесту з української мови десь на ТРИ-ЧОТИРИ рівні вища за складність тесту з англійської. Це як ставити на один рівень завдання для 7 та 11 класів. Тому, вважати, що складність цих тестів однакова і українські діти знають англійську мову краще за українську буде явним перебільшенням.
Назар
Для Якось так: це доволі очевидно, ЗНО розроблено з врахуванням навчальної програми, згідно якої українська мова викладається як рідна, а англійська як іноземна. Порівнювати на підставі ЗНО знання різних мов неможливо. Однак така велика кількість 200-бальників в англійській мові свідчить про те, що тест був занадто легким і не достатньо релевантним.
Коментувати
Соромно за нашу освіту
Живемо в Україні!!! Навчаємось в Україні!!!! Значить здаємо тільки українську!!!! Кожний громадянин має знати свою рідну мову!!!! Не англійську, яку ,,возвеличують‘‘, а УКРАЇНСЬКУ МОВУ!!! І навіть при вступі на магістратуру було б доцільніше здавати українську! Тому що магістр- це вже високий ступінь!!! І незнаючи української мови, як можна взагалі вступити на магістратуру!!!!???? Ой так, в нас ж англійська все вирішує!!! Знаєш англійську-поступиш, не знаєш-тупий!!!! Хоча далеко не англійська показує знання учнів і студентів!
Скрипач не нужен
Для Соромно за нашу освіту: Тут мы можем наблюдать оправдания незнания английского, со стороны себя любимого, которые неумело маскируют под любовь к Родине.
Коментувати
Мама
Для Світлана: згодна. Дивишся сюжет про двохсотбальника з математики, який говорить: я додатково не займався, готувався до зно 3 неділі. І так самооцінка падає: чому ж моя дитина, готуючись рік, написала лише на 172 бали. А потім чуєш продовження: та явчився у фіз-мат ліцеї і в мене було 9 звичайних уроків на тиждень і ще 5 факультативів. А за українську мовчить, бо там бал не зовсім гарний. Ірозумієш, що твоя дитина з 3 уроками математики на тиждень в звичайній сільській школі ще огого як гарно здала, бо і українська 182 бали., і англійська 178.
Михайло
Для Мама: Это зависит от обучения и головы. Я не готовился от слова совсем, но написал на 192, так что уроки математики здесь не причём.
Назар
Більшість двохсотбальників з математики набирають якраз стабільно 190+ з української мови (принаймні, україномовні), чимало й усі 200 набирало в попередні роки. А вчилися вони в фіз-мат ліцеї не по блату, а тому що їх рівень з даних предметів був уже на момент вступу значно вищий за середній. Звичайна дитина просто би не потягнула таку кількість уроків математики.
Коментувати
Светлана
Дуже хотілося б побачити,яка кількість учнів з елітних шкіл (ліцеїв,гімназій,крутих шкіл), а яка кількість зі звичайних шкіл, районних,загальноосвітніх. Хотілося б також дізнатися, скільки з цих дітей мали репетиторів. Бачила у своєму житті одного 200 бальника з математикки, генетично обдарованого, мати вчителька математики,батько викладає математику у коледжі, й вступив на мехмат,зараз вже працює. Окрім математики,нічого з дитинства не бачив, ходив у математичний гурток. Писав страшно, медалістом не був аж ніяк, з мови ще нічого, а з літератури не міг зв’язати кілька слів докупи. ЗНО з української написав на 8, також був обдарований з фізики,ходив на олімпіади. Дали б нам таку статистику, щоб усі зрозуміли,що не лише від дітей усе залежить. Інколи треба пояснення вчителя, і не завжди зрозуміло те, що кажуть в інтернеті.
Скрипач не нужен
Для Светлана: Ребенок-Родители-Учитель. Не по 33,33%, а только все вместе. Если в одном "секторе" проблемы, то механизм не работает.
Коментувати
Вчитель
Жах!!!! Найменше з української мови та літератури!!!! А найбільше з англійської!!!! Рідну мову майже ,,завалили‘‘, ось цього прагнули міністри??? Що ви робите взагалі у тому міністерстві!!!! Звісно це добре, що молодь вивчає іноземну і має такі чудові результати, але на фоні цього занепадає українська мова!!!!
Родитель
Дякувати батькам і репетиторам. А вчителям наука буде, потрібно працювати на результат! Реформа в системі освіти край необхідна!
Скрипач не нужен
Для Родитель: Получаю 4000 долларов. Отдыхаю с первого июня до 31 августа. В том числе 1 месяц в Египте, 1 месяц в Турции, 1 месяц путишествую по Балканах. Плюс на протяжении года еще отдыхаю 1 месяц во время каникул. Обычно в это время, как истинный цеэвропеец, посещаю венскую оперу. На работе неистово, с упоением, издеваюсь над детьми, всячески их унижаю и самоутверждаюсь за их счет. Регулярно требую с родителей деньги. Хорошо ли я устроился? Я думаю, что отлично.
Родитель
Вот и хорошо! Работай дальше, не по полдня, будешь ещё больше получать.
Скрипач не нужен
Для Родитель: Совсем забыл. Я работаю не пол дня, а с 8:30 до 11:05.
Коментувати
Якось так
Ще одне запитання до пані заступниці міністра. А, що цього року жоден з учнів чи краще учасників ЗНО не отримав 200 балів з двох чи більше предметів? Бо, якщо отримав, то цифра 574 вже ніяк не може застосовуватись поряд зі словом учнів/учасників тестування/осіб.
Даниил Макаров
Для Якось так: З математики просто тестів на теорію множин не було)
Коментувати
Алла
Великій кількості 200-бальників сприяв карантин та дистанційне навчання. Висновок: для 11 класів потрібно достроково завершувати навчальний рік (почато чи середина квітня), щоб учні могли посилено готуватись до ЗНО, а не витрачати час на шкільні предмети, що їм у майбутньому не будуть потрібні.
Таня Паук
Для Алла: було б розумно , звичайно. але... але... у нашій країні роблять навмисне лише зле..
Коментувати
Ірина
З дітей три шкури деруть: не дай Боже пляшка води з етикеткою, шпаргалка або запізнення на зно на 5 хвилин.... а результати вчасно можна і не подати. ЧОМУ НЕМАЄ РЕЗУЛЬТАТІВ???!!! З МОВИ, БІОЛОГІЇ??? Уся країна чекає, школи чекають, щоб виставити дітям в додатки результати зно(дпа), кому це буде вигідно. Уже вчителі всі у відпустках і треба завтра виходити, щоб перенести це все в додатки. До 25 червня мали бути результати, є графік - то це в 23.59 24 червня? І ніхто не буде покараний за те, що запізнення з оголошенням, ні з кого премію не знімуть, ніхто посаду не втратить. Сайт висить і все норм. Як це дістало, ці подвійні стандарти і вимоги. І це МОН...
Скрипач не нужен
Для Ірина: Опаздывать плохо. Опоздал на работу - выговор и штраф. Опоздание на ВНО на 5 минут абсолютно справедливо наказывается. Пускай дети привыкают к пунктуальности.
Коментувати
Mikhajlo
Немножко о том, как украинцы любят, знают и уважают навязываемый им силой язык :) За что боролись - на то и напоролись. Еще немного такого давления - и от украинского детей тоже начнет тошнить...
Таня Паук
Для Mikhajlo: силою нав’язали російський "язык" . проблема зно з укр мови в бажанні учнів вчити ,ба навіть розмовляти українською, +складності завдань
Скрипач не нужен
Для Таня Паук: Раньше, до 1991, родители выбирали язык обучения.
Олена
Для Скрипач не нужен: До 1991 року була інша держава й інша державна мова. Іще б згадав Російську імперію ХІХ ст.
Коментувати
микола кучевський
Цікавий факт: англійська мова - 200 балів отримали 210 осіб; українська мова - 200 балів отримали 28 осіб.
Таня Паук
Для микола кучевський: Україна-країна можливостей . робить все,щоб з неї поїхати
Скрипач не нужен
Для Таня Паук: В рамках глобализации региональные языки и особенности культур разных народов будут стерты в ближайшие 50-70 лет. Сейчас решается какая будет общая основа: английский, китайский, русский, все три вместе в зависимости от региона. Это факт. Учить "мировой" язык крайне выгодно и дальновидно ведь если сегодняшние подростки его будут знать, то их дети и внуки, с большой долей вероятности, тоже.
Коментувати
Наталія
574 учасникИ, а не учасника… Невже не можна знайти грамотну людину, щоб редагувала дописи?
Администратор
Для Наталія: Нельзя
Наталія
То змініть назву на «Безграмотна освіта».
Коментувати
Якось так
Це звичайно ’добре", що пані Мандзій сповістила гарячу, але мало інформативну новину. Проте насправді вона трішки вводить суспільство в оману. В своєму пості на фейсбуці вона написала, що "574 УЧНІ отримали 200 балів". Тут доречі + Освіті, бо вони написали (сподіваюся, що не випадково) "УЧАСНИКІВ". Насправді є інсайд, що, наприклад, з математики 200 балів отримало 127 випускників цього року, 1 студент, 9 випускників минулих років. Не виключаю, що серед них є вчителі/репетитори проти здачі, якими ЗНО минулого року так гнівно виступав, але нічого не зробив УЦОЯО.
Andriy Yezhov
по географии в этом году нет ни одного участника ЗНО, ответившего на все вопросы без ошибок
Абитуриент
Для Andriy Yezhov: если умел бы читать, то узнал бы, что по географии 10 человек сдали без ошибок
Якось так
Для Абитуриент: не знаю, що мав на увазі попередній дописувач, але бали ЗНО не абсолютні, а рейтингові. Тому теоретично, якщо жоден з учасників ЗНО не відповів правильно на всі питання і не отримав максимальну кількість тестових балів (90 балів), то учасники, які отримали 89 тестових балів отримають 200 балів рейтингової оцінки. Можливо це і є тих 10 осіб.
Олена Петрова
Откуда информация о географии? В доступных мне источниках такого нет.
Коментувати
Тетяна
Чому результатів ще нема з української мови та літератури на інформаційній сторінці, якщо вже відомо, хто отримав найвищій бал?
Якось так
Для Тетяна: бо ще не настала північ )
Ірина
З дітей три шкури деруть: не дай Боже пляшка води з етикеткою, шпаргалка або запізнення на зно на 5 хвилин.... а результати вчасно можна і не подати. ЧОМУ НЕМАЄ РЕЗУЛЬТАТІВ???!!! З МОВИ, БІОЛОГІЇ??? Уся країна чекає, школи чекають, щоб виставити дітям в додатки результати зно(дпа), кому це буде вигідно. Уже вчителі всі у відпустках і треба завтра виходити, щоб перенести це все в додатки. До 25 червня мали бути результати, є графік - то це в 23.59 24 червня? І ніхто не буде покараний за те, що запізнення з оголошенням, ні з кого премію не знімуть, ніхто посаду не втратить. Сайт висить і все норм. Як це дістало, ці подвійні стандарти і вимоги. І це МОН...
Марина
Шановна пані, а хіба в цьому році здобувачі освіти не звільнені від ДПА???!!! Отже ніякі бали їм не будуть виставлятися у свідоцтва. ( Ні ЗНО, ні ДПА) ????????????????????
Коментувати