У Львові суттєво підвищать зарплати директорів шкіл

Директори львівських шкіл з 1 вересня отримають підвищення зарплати до 27 тисяч грн

У Львові суттєво підвищать зарплати директорів шкіл

Директори львівських шкіл з 1-го вересня отримають підвищення заробітної плати до 27 тисяч грн.

Відповідне рішення ухвалено Львівською міською радою.

За словами міського голови Львова Андрія Садового, підвищення оплати праці має стимулювати бажаючих ставати керівниками шкіл, щоб було з кого обирати.

«У наших університетах на викладачів поступають за залишковим принципом – якщо не пройшов на інші напрямки, то вивчається на викладача. Найдорожче, що стосується наших дітей, ми дуже сильно цінуємо, але коли мова йде про вчителів, директорів шкіл, то ми бачимо проблеми. І головна проблема полягає в непріоритетності», – наголосив Садовий.

За його словами, якщо країна хоче мати майбутнє, то найвищий рівень заробітної платні має бути у військових, медиків і освітян.

«Ми, на жаль, не можемо кардинально вплинути на систему освіти, адже це загальнодержавна політика, але розуміючи важливість посади керівника, ми хочемо зробити їм зарплату не меншою 27 тисяч гривень. Ми хочемо збільшити кількість бажаючих ставати керівниками шкіл, щоб було з кого обирати. Ми хочемо, щоб наші діти мали найкраще в світі», – зазначив мер Львова.

Сьогодні середньостатистична заробітна платня директора школи у Львові становить від 10 до 15 тисяч грн. Згідно з рішенням виконкому міста з 1 вересня буде підвищений рівень оплати праці директорів шкіл до 27 тисяч грн.

Освіта.ua
14.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Дмитро
Значить тепер вже у школі вчителів будуть ділити на касти - "рівні" і "рівніші". Щось нагадує фразу: «Кто не работает, тот ест!». Скоро директори будуть не "рівніші", а "кругліші". Йому вже й і уроків не треба буде читати. Для чого? І завуч все за нього зробить. А може тоді взагалі дистанційно керувати школою? А що - Прогресивно! З Туреччини, наприклад?
пенсіонер(не директор)
Шановні колеги, директор завжди одержує меншу зарплату, ніж частина вчителів.Справа не в зарплаті.Директори мають бути висококваліфікованими працівниками,а не чиїмись родичами, дружинами, а ще гірше коханками. А ще гірше просто ЗАРОБІТЧАНАМИ, які навіть не розуміють що мають робити(є такі).А львівяни прогресивні і слава Богу,що влада це розуміє!!!УСПІХІВ!
Местный
Для пенсіонер(не директор): примите, пожалуйста, таблетки.
Марія
Для пенсіонер(не директор): Нічого прогресивного не бачу, або піднімати пропорційно усім учителям згідно окладу, або не потрібно кідати кістку між учителями. Такий великий дисонанс приведе до агресивного саботажу роботи у школах. І так усі "накручені", коли чують про 1,5 млн премії у Нафтогазі.
Коментувати
Петро
Якщо директор школи буде отримувати зарплату удвічі більшу від учителя, тоді учителі просто перестануть працювати. Це буде саботаж або почнуться бунти або звільнення. Це буде пік цинізму.
Скрипач не нужен
Для Петро: Диру и дают такую з/п что бы он нагибал подчиненных.
Коментувати
Тарас
Однажды зауч в нашей школе потеряла свою расчётку из бухгалтерии - зарплата+ отпускные + премия при том курсе 5грн/доллар у неё была около 10 000 долларов.Коллектив выпал в осадок. И это маленькая школа, и это зауч. Какими суммами ворочают директора и какие премии себе выписывают остаётся только гадать Помнится прогремело в прошлом году когда директриса падруге -учительнице выписала 200 000 гривен премии. А себе любимой думаю повыше будет. За экономию зарплаты огребают огромные суммы. Поэтому и держатся за кресло зубами
Антоніна
Для Тарас: Повний маразм, не поширюйте фейки з хворої голови. Навіть, якщо завуч буде працювати на 2 ставки (це 1 ставка завуча і 1 ставка вчителя) і стаж роботи більше 20 років + вища категорія + звання = не більше 18000 грн на руки. А це просто неможливо. Про 50000 грн зараз може йти мова тільки при отриманні відпускних + оздоровчі + зарплата. А це далеко не 10 000 доларів, а 2000 доларів. А коли доллар був по 5 грн, тоді ця сума могла бути не більше 1000 доларів. Тому це 100% фейк.
Степан
Для Тарас: Що за хворий маразм. Директор не може виписати вчителю такі премії, бухгалтерія відділу освіти не пропустить, немає такого фінансування у школах для таких премій. Премії виписують не більше окладу.
Тарас
Для Антоніна: Я же не пишу что в месяц, я пишу "зарплата+ отпускные + премия " ну и оздоровительные забыл + замены наверное, уже не помню. Но случай реально был.
Коментувати
Марія
Згідно розрахунків, проведених інформаційним агенством "Форум", зменшення чисельності депутатів ВР до 100 осіб та зменшення кількості їх помічників до 1-2 осіб, зменшення кількості суддів і їх забезпечення та зменшення кількості держдач, дає наповнення б’юджету на 154 млрд грн, що є можливістю для збільшення заробітної плати усім педпрацівникам до 27000 грн.
Скрипач не нужен
Для Марія: Будет немедленно исполненно. Завтра. А возможно и сегодня до конца дня. Ждите.
Коментувати
Местный
В первую очередь этим самым главным главным "работягам" з/п повысить, а простые педагоги... пфффф, обслуживающий персонал.
Аскет
У школах II ст. ліквідуйте посади завучів. Директор може працювати і сам. В школах, де немає паралельних класів також ліквідувати посади завучів. І оклад директора повинен бути хоча б якось прив’язаний до кількості учнів у школах. А то в одній школі 50 учнів , в іншій 2500 учнів , а різниця в оплаті якась тисяча , а то і кілька сотень гривень.
Скрипач не нужен
Для Аскет: Тут вот какое дело, совсем скоро, думаю еще лет 10 понадобится, и как всегда ВНЕЗАПНО, окажется, что очень много "лишних людей". Вот, не рождаются дети - зачем нам воспитательницы и учителя - на мороз. Механизация с/х - на мороз условных "колхозников". Распилены заводы на металл - работяг на мороз. Вымирают села - почтальонов, телефонистов b админку на мороз. И все бы ничего, но завтра на мороз выкинут тебя. Завтра ты станешь "лишним". Конечно, я зауч - мне своя шкура дорога. На самом деле нет, не зауч.
Аскет
Для Скрипач не нужен: Тут була деяка доля іронії. Але і правда в цьому є : "в одній школі 50 учнів , в іншій 2500 учнів , а різниця в оплаті якась тисяча , а то і кілька сотень гривень". Який обсяг роботи директора і завуча в таких різних школах ??? Які функціональні обов’язки ???? Особисто знаю баааагааатооо директорів і завучів, які приходять на роботу коли захочуть і в дні в які захочуть. Зловживають службовим становищем і НЕ ПРОВОДЯТЬ УРОКІВ ЗА ЯКІ ОТРИМУЮТЬ ОКРЕМУ ПЛАТУ, посилаючись на зайнятість виконанням посадових обов’язків. Бачу десятки шкіл, закритих о 15 год, але ж директор і завуч ОТРИМУЮТЬ ПОСАДОВИЙ ОКЛАД !!! А це 8-ми год. робочий день , окрім проведених ( чи не проведених уроків). І ще- провели якусь адмінреформу, прибрали сільради , голів , секретарів , бухгалтерів і т.д і т.п., голів РДА, райрад- Ви відчули що їх немає ? Щось стало гірше у Вашому житті ??? Якщо Ви тільки не з тих звільнених чиновників. ( Правді , і краще не стало). А ще ж можна ліквідувати ОДА, звільнити десятки тисяч чиновників, чи як Ви кажете - на мороз їх!. А чому платники податків повинні утримувати їх ??? Тільки тому що не можна викинути їх на мороз ??? Можна і потрібно. А зайвим для їх системи я став давно. Тому і не бажаю фінансувати і утримувати систему.
Марія
Для Аскет: А не слабо було запропонувати - зменшити кількість депутатів ВР до 100 рил, кількість їх помічників - до 1 особи, провести судову реформу із зменшенням чисельності суддів, а ще - зменшення їх держспецзабезпечення. Може так правильніше??? Здається завуч не отримує 1,5 млн премії, як керівник Нафтогазу чи Укрпошти. Та де там - одні завучі збиткові для держави!
Коментувати
Катерина
А чому звичайним вчителям не зроблять по 27 тисяч в місяць. Здається Зеленський обіцяв навіть по 4000 доларів перед виборами Президента.
Оooo
Для Катерина: Так зеленський скільки всього наобіцяв цьому мудрому українському народу,що якщо все виконувати-олігархам доведеться витягнути ноги з голоду))))
Коментувати