До обрання директорів шкіл в Києві долучать депутатів

У відборі претендентів на посади керівників шкіл братимуть участь столичні депутати

До обрання директорів шкіл в Києві долучать депутатів

Механізм відбору претендентів на посади керівників столичних комунальних шкіл відтепер передбачатиме участь у конкурсній комісії місцевих депутатів.

Про це повідомив заступник голови Київської міської державної адміністрації Валентин Мондриївський, коментуючи ухвалення нового Положення про конкурс на посаду директорів київських шкіл.

Він зазначив, що за ухвалення відповідного рішення проголосували 100 депутатів Київради.

За словами чиновника, внесення змін до Положення про конкурс викликане необхідністю зробити механізм відбору директорів прозорим.

«Ми вносимо правки до цих рішень, щоб зробити механізм відбору претендентів на ці посади максимально прозорим», – розповів Мондриївський.

Відтепер механізм відбору претендентів на посади керівників комунальних шкіл передбачатиме участь у конкурсній комісії представників депутатського корпусу по одній особі від фракції.

«Прийняття цього важливого для освітян рішення дасть змогу ефективно підготуватися школам до нового навчального року. Адже цей процес лягає саме на плечі директорів. Наразі перед нами стоїть завдання якнайшвидше призначити більше сотні керівників шкіл, у яких закінчуються контракти вже 1 липня», – підкреслив заступник голови КМДА.

Освіта.ua
11.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Небайдужий
Пропоную кандидатам здати ЗНО з математики і української. Бо призначають некомпетентних. Повинна бути висока категорія, учні з призовими місцями у МАН, олімпіадах. Батьки не можуть вибирати нового директора, не знаючи його моральних якостей.
Володимир
Та невже? Цікаво буде подивитись на прозорість.
Луннавко
Соросівський закон Гриневич про середню школу із безглуздими виборами директорів приніс шкоду столичним школам!! Більше ста вакансій?? Розігнали еліту , наберемо кого попало....
Тарас
Для Луннавко: Це імітація виборів. Районо однак протягує своїх корупціонерів. В минулому році директор скромно в кінці наради сказала що її знову обрано директором. Колектив відкрив рота і закрив
Коментувати