Сім курсів, які допоможуть освітянам провести літо з користю
PR

Освітні онлайн-курси, які допоможуть педагогам підготуватися до нового навчального року

Сім курсів, які допоможуть освітянам провести літо з користю

Літо у розпалі – три сонячні місяці, на які дуже чекає кожен учитель. Чекає, щоб відпочити від шкільної рутини, провести час із сім’єю, перезавантажитись і, звичайно, повчитися. Саме так, свою відпустку викладач часто використовує для росту та розвитку. У статті зібрано 7 крутих освітніх онлайн-курсів, які допоможуть педагогам підготуватися до старту нового навчального року.

Наука про навчання: що має знати кожен вчитель? Цей онлайн-курс Інституту педагогіки (Teachers College) Колумбійського університету підійде для всіх викладачів, які хочуть зрозуміти принципи роботи мозку: як саме ми навчаємося, як наш мозок створює, зберігає та відтворює спогади і як цю інформацію правильно використати вчителю.

Курс повністю перекладено й дубльовано українською мовою. Після успішного проходження всіх модулів педагоги зможуть безкоштовно отримати сертифікат (20 академічних годин).

Школа викладання TeachOn Online. Ця школа, яку вже вшосте проводить компанія ZNOUA, буде корисною для шкільних учителів, репетиторів, методистів, а також усіх викладачів і студентів, які хочуть почати працювати онлайн. Педагоги зможуть більше дізнатися про тенденції розвитку освіти в майбутньому, використання новітніх онлайн-ресурсів на уроках, інструменти створення контенту та просування в соціальних мережах, основні принципи освітнього коучингу та наставництва.

Після проходження або перегляду всіх вебінарів та виконання фінального тесту педагоги отримають сертифікат (15-32 академічні години, залежно від обраного варіанту участі). Можлива безкоштовна участь за умови написання мотиваційного листа.

Навчаймось вчитись: потужні розумові інструменти для опанування складних предметів. Це один із найпопулярніших у світі онлайн-курсів, він є своєрідною інструкцією по роботі мозку під час навчання. Особливо цінним буде для викладачів математики та природничих наук, адже частину лекцій веде Барбара Оклі, яка «перебудувала» свій мозок філолога та опанувала технічну спеціальність.

Курс допоможе зрозуміти різницю між типами мислення, основні засади фрагментування матеріалу та способи розкриття потенціалу учня. Після успішного проходження всіх модулів учитель зможе безкоштовно отримати сертифікат (30 академічних годин).

Теорія поколінь: знаходимо спільну мову. Курс буде цікавим учителям, репетиторам, працівникам освітніх закладів, які хочуть покращити спілкування, взаємодію з учнями та знаходити спільну мову з представниками різних вікових груп.

Після успішного проходження всіх модулів та фінального тестування педагоги зможуть отримати сертифікат безкоштовно.

Цифрові навички для вчителів. Курс побудований у форматі короткого освітнього серіалу, тривалість кожної серії 8-10 хвилин. Він чудово підійде для всіх учителів, які планують викладати дистанційно або використовувати елементи змішаного навчання.

Ви дізнаєтесь про Google-календар та онлайн-розсилки, зберігання файлів у хмарних сховищах та інтерактивні уроки з YouTube, навчитеся організовувати онлайн-тестування на автоматичну перевірку знань учнів. Педагоги, які пройдуть курс, безкоштовно отримають сертифікат, у якому вказано опановані теми та програми.

Бери і роби. Курс створений спільними зусиллями студії освіти EdEra та громадської спілки Osvitoria. Підійде для вчителів, які хочуть урізноманітнити уроки, навчитись організовувати квести, уроки толерантності, розробляти настільні ігри, комікси, ментальні мапи тощо.

Після успішного проходження всіх модулів учителі можуть отримати сертифікат (15 академічних годин) безкоштовно.

Як надавати корисний зворотний зв’язок? (Giving Helpful Feedback). Курс буде особливо цінним для директорів, завучів, методистів, керівників освітніх клубів чи студій, які хочуть вийти на новий рівень, конструктивно співпрацювати з підлеглими, надавати їм якісний та практичний зворотний зв’язок.

Курс можна прослухати англійською мовою та ввімкнути субтитри англійською або російською мовою. Після успішного проходження всіх модулів ви можете замовити сертифікат.

Усі ці курси зараховуються вчителям до підвищення кваліфікації за рішенням педради навчального закладу. Курси можуть бути зарахованими на підставі наявності сертифікату та програми курсу. Про це йдеться у п. 24 Постанови Кабінету Міністрів України: «Результати підвищення кваліфікації у інших суб’єктів підвищення кваліфікації визнаються рішенням педагогічної (вченої) ради відповідного закладу освіти».

Вимога про наявність ліцензії не поширюється на дистанційне навчання. Ліцензії видають акредитовані заклади, наприклад, Інститути післядипломної освіти.

Обирайте курс, який вам до вподоби, вмощуйтеся зручно перед комп’ютером і проводьте відпустку з користю.

Освіта.ua
09.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Анатолій
Дякую! Деякі з цих курсів проходив, одержав корисну інф., на заняттях використовую. Цього літа візьмусь за інші.
ірина
важливо знайти класні курси, щоб і якісно і доступно. сама ж вивчала польську онлайн https://imclasses.com/, вивчала з нуля. Гарантую цікаві завдання, хороших викладачів (носії польської мови).
Світлана
Для ірина: Вітаю! Підкажіть, які саме курси з польської проходили? Дякую.
Коментувати
Тетяна Кіба
Скажіть про своє ставлення до розумової праці влітку, і я скажу за кого ви проголосували на виборах президента)))
Танюша, ебобо?
Для Тетяна Кіба: Сайтец тошнит курсами, дуня тошнит политотой. Просто сказка.
Тетяна Кіба
Не дякуйте )) https://1sa.com.ua/preparaty-ot-toshnoty-rvoty/
Танюша, ебобо?
Для Тетяна Кіба: Танюша политэксперД. Танюша в любое место без мыла пролезет со своей политотой.
Коментувати
Світлана
Відпадіть вже зі своїми курсами. Рекламуєте де тільки можете! Хай вам буде соромно!
Оксана
Дайте вчителям реально відпочити влітку адже робота досить напружена. Треба відновлювати сили!
Олена
Відпустка необхідна для відпочинку і відновлення. Чи у вчителів не так? А як же професійне вигорання? Соромно читати такі пропозиції на відпустку.
Скрипач не нужен
Для Олена: Горячие путевки на огород с такой з/п обязателен.
Коментувати
вчитель
Курси дієві, зрозумілi. Дайте, будь ласка, відповідь: Сертифікат видається на скільки годин? І чи буде він безкоштовним для вчителів?
Кристина Олеговна
Я проходила курсы на Освитории - 60 часов, мне их не засчитали решением педсовета, и пока я не прошла платные курсы повышения квалификации (последипломное образование), мне сняли категорию и не оплачивали три месяца. Эти курсы были не по основному предмету, который я преподаю. Поэтому, пока не будет стопроцентной гарантии, что эти курсы засчитают, нужно быть реально безумцем, чтобы один -единственный месяц лета убить на такое саморазвитие.Сделайте, чтобы эти курсы приравнивались к платным курсам последипломного образования и не требовали подтверждения решением педсовета, тогда большинство педагогов будут с удовольствием проходить такие курсы,потому что здесь,действительно,намного разнообразнее и интереснее темы,возможность работать в удобное время и множество других преимуществ. Пусть даже получение сертификата будет платно, но чтобы не зависеть от решения педсовета.
Твой Мозг
Лучший отдых для учителя летом - пройти курсы. Это всем известынй факт. Ато ещё вдруг кто денег подкопил да на море там уедет... Фотки без паранджи (в купальняке!) выставит... Бегом все на курсы!
гість
Представители нормальных профессий в отпусках отдыхают и восстанавливаются после напряженной работы в течение года. Учителя крепостные??? Отстаньте хотя бы на лето! Нет слов...
Скрипач не нужен
Отьебитесь, пожалуйста, со своими курсами роста хотя бы летом.
Мері Поппінс
Дайте спокій учителям хоч улітку. Майте совість. Вам там у вищих кабінетах нічого робити чи що? Краще подбайте про підвищення власної кваліфікації. А то понабирали "мальчиков" и "девочек", які нічого в педагогіці не мислять, а туди ж керувати. Так що, шановні, дайте нам відпочити, бо ми злі після ТАКОГО ДИСТАНЦІЙНОГО!!! навчального року, ще й напишемо щось непристойне. З відпусткою всіх!
Коментувати