Вакцинація може стати умовою для допуску вчителя до професії

Держава може розглянути необхідність вакцинації, як додаткову умову допуску до професії

Вакцинація може стати умовою для допуску вчителя до професії

Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет не виключив можливості, що вакцинація вчителів у майбутньому може стати однією з умов для допуску до професії.

Про це він сказав під час участі у Всеукраїнському форумі «Україна 30. Освіта та наука».

За його словами, сьогодні в Україні не існує інструментів примусової вакцинації від COVID-19.

Водночас держава може розглянути такі можливості, як додаткові умови допуску до професії.

«Можливо, як допуск до професії буде обов'язковим елемент вакцинації», – зазначив міністр освіти.

Освіта.ua
01.06.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Світлана
А де ж демократія? Де гарантія свободи? Знаходять мільйони способів, щоб винищити людство.
Местный
Ничего страшного. Этот, как и другие, пинок под зад педагоги переживут. Они же не люди, они же простое стадо, которое не эволюционировало до уровня отстаивания своих прав. Рабы повозмущаются, наклонят головы и покорно пойдут куда партия скажет. Для большего цинизма надо ещё в вышиванках придти, а потом фотоотчёт для управления сделать. P.S. "Мы не рабы, рабы немы".
Анонимус
Для Местный: Но обязательно на державно мове, а то не патриотично. Враги не поймут(за спиной)
Коментувати
Гость
А де ж принцип добровільності? Чи вчителі не люди? Доки на них будуть проводити досліди?
elh
Для Гость: а я злорадствую. потому что когда воевал за право моего ребенка быть непривитым то больше воевал с образованием а не с врачами...
Коментувати
правда
Дивіться не заїдьте далеко. Учителі майже усі перехворіли. А увесь час епіцентром хвороби були не учителі, а саме учні. Кого і від кого ви захищайте, якщо учні не привиті? Про який колективний імунітет може йти розмова, коли один привитий, а 30 ні.
Якось так
Декілька думок в голос. 1. Нещодавно Верховний Суд у складі колегії суддів Першої судової палати Касаційного цивільного суду ухвалив прецедентне рішення де зазначено, що відсторонення від занять у школі НЕ ЩЕПЛЕНОЇ за віком дитини законне та забезпечує безпеку для всіх учнів ( https://supreme.court.gov.ua/supreme/pres-centr/news/1092919/ ). Цей прецедент з легкістю екстраполюється і на НЕ ЩЕПЛЕНИХ вчителів. 2. Особисто я проти такого примусу зі сторони держави (перше щеплення зробив корейською Астразенокою). 3. Поки значна частина освітян піддається нездоровій істерії і відмовляється від безкоштовного щеплення навіть Пфайзером, купа заможних людей шукає кому б дати хабар і зробити ці щеплення позачергово (трішки раніше навіть літали для щепленя за кордон).
Я проти
Для Якось так: 1. У сімейного лікаря ми даємо згоду на курс лікування навіть від звичайної застуди, ставлячи власний підпис. А тут примусова акцинація препаратом з нетривалим терміном застосування. 2. Не змішуйте щеплення дітей від дійсно небезпечних хвороб, що часто призводять до летальних наслідків, з вакцинацією від ковіда. 3. «У богатых свои причуды».
Коментувати
РРР
Для антивакцинаторів. Ваші права закінчуються там - де починаються мої права. Я також маю право на безпеку. Не хочете робити - працюйте дистанційно, робіть покупки дистанційно...
Люся
Для РРР: Так щеплюйтеся і живіть собі спокійно. Чого вам уже боятися?
elh
тю . привиті непривитих бояться... логіка... і це при тому що привиті наприклад від поліо два тижні є носіями вірусу...
Коментувати
Костянтин
Ідеотизм! Шукайте мені заміну! Багато охочих знайдеться вчителювати в сільській школі?
Маргарита
Для Костянтин: Охочих, мабуть, не знайдеться. Але тоді можуть закрити вашу школу - ви про це не подумали? Зараз тільки про це й кричать - що треба закривати сільські школи. У мене сестра вже без роботи, їх школу закрили, а дітей перевели в сусідні більші. Селяни протестували, в суд подавали, але все одно школу закрили. Так що ви не дуже там тіштесь, що вам заміну не знайдуть. Залишитесь взагалі без роботи. І тоді можете не вакцинуватись, ваша доля вже нікого не цікавитиме.
Коментувати
Anastasiia
Учителя должны массово встать против этого абсурда ! Любое медицинское вмешательство должно быть добровольным . Пока люди будут терпеть геноцид , все это будет стремительно продолжаться !
Марина
Для Anastasiia: 100%. И не только учителя. Иначе глобального тоталитаризма не избежать.
Местный
Для Anastasiia: не встанут педагоги... ибо они стадо рабов, и не более.
Коментувати
крысололов
Медицинский фашизм. Негодяев ждёт Нюрнберг-2 и Шпандау-2. За массовые нарушения прав человека.
правда
Для крысололов: Не фашизм, а шизофринія. Колективний імунітет буде тоді, коли учні будуть вакциновані. Відколи пандемія, відтоді не учителі, а учні якраз становили небезпеку. Бо якраз їх ніхто не контролював.
Коментувати