МОН планує забезпечити школи цифровою інфраструктурою

За словами міністра, забезпечення шкіл цифровою інфраструктурою є одним із завдань МОН

МОН планує забезпечити школи цифровою інфраструктурою

Забезпечення закладів освіти цифровою інфраструктурою є одним з ключових завдань Міністерства освіти і науки в 2021 році.

Про це під час участі в онлайн-сесії, що була присвячена питанням дистанційної освіти, заявив міністр освіти Сергій Шкарлет.

«Цифровізація освіти – один із пріоритетів МОН розвитку можливостей дистанційного навчання. Тому з-поміж ключових завдань для нас на 2021 рік є затвердження Концепції цифрової трансформації освіти і науки, забезпечення закладів освіти цифровою інфраструктурою, розвиток Всеукраїнської школи онлайн», – зазначив Шкарлет.

Окрім того, він зазначив, що завданнями освітнього відомства є модернізація державного електронного журналу та підвищення рівня цифрової компетентності педагогічних працівників.

Освіта.ua
07.05.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
399
Забезпечення закладів освіти цифровою інфраструктурою, роздавальним, дидактичним матеріалом, лаблраторним обладнаннням, тощо, є одним з ключових завдань Міністерства освіти і науки в 2021 році. СОН РЯБОЇ КОБИЛИ, який освітяни дивляться ще з 80-тих років минулого столліття. НЕ БРЕШІТЬ!!!
КОВАЛЕНКО Олена
Не брешіть освітяни! Ганьба Вам усім! Освіта Вам не потрібна,бо ви не відстояли право на очну ОСВІТУ,навіть,не зробили спроби! КАТУЄТЕ ДІТЕЙ БІЛЯ ЕКРАНІВ І САМІ СКИГЛИТЕ!!! Зарплату потрібно виплатити тим,хто відеоуроках нам все пояснює!!! А ВИ ЩЕ МОВЧІТЬ,ЯКЩО ДО ДИТЯЧОЇ ОСВІТИ ВАМ БАЙДУЖЕ. ДЕКОМУ з/ п можна зовсім не платити: це вчителі музики,праці ( спасибі за теорію),а вчителям фізкультури за футбол і волейбол в домашніх умовах ЗА ПРОГРАМОЮ ВЗИМКУ!!!
Твій Мозок
Для КОВАЛЕНКО Олена: Мені цікаво, як ви з таким рівнем IQ доживаєте до репродуктивного віку, знаходите пару і умудряєтесь розплодитись? І ви ж по вулицям ще ходите, серед нормальних людей... Добре, що вас таких не багато. На освітянську зарплату не заглядуйтесь, вона маленька і біла, ми з неї податки платимо, на які ви, закатовані, отримуєте допомогу по малозабезпеченості, приїзджаючи на джипах, зате працюючи без офіційного працевлаштування. Не відстояли право на очну освіту? В пандемію? Ви тупа?Дистанційкою вчителі відстояли право на власне життя і життя дітей, можливо і вашого(ших). Чи ви з плоскоземельщиків, в тому сенсі, що в вірус не вірите?
Ольга
Мабуть ті, хто приїжджає на джипах, якось заробили на його? Люди пашуть, беруть кредити. Кожного дня, біжучи по робочих справах, бачу бачу вчителів, які лазять по магазинах, ринках. У робочий час! Кинули вранці або опівночі дистанційне завдання і все. Не всі працюють без офіційного працевлаштування. Більшість батьків платить податки і не приховується по хатках, даючи своїм учням приватні уроки за 80-300 грн на годину. Майте сором! Маленька і біла зарплата у більшості! Ви не кайлуєте на залізничних коліях у помаранчевих робах, то ж не нийте. Завдячуйте батькам!
Алла
Щодо «бігання по ринкам у робочий час» . Ви про розклад уроків чули? У вчителя може й бути вихідний в будній день, якщо в той день уроків нема.
Коментувати
Happy Time
А нам НЕ потрібне дистанційне навчання! Нам потрібне ОЧНЕ! Ми ПРОТИ!!! ВІДКРИЙТЕ ШКОЛИ!
Ігор
Все це добре, пане міністре. А коли ж у МОН в пріоритеті буде реальне підняття заробітної плати педагогічним працівникам, яке передбачене згідно ЗУ "Про освіту" та постанови КМУ N 822 від 10.07.2019 р., яку вже другий рік поспіль відтерміновують??? Хочеться вже відчути цю реформу оплати праці в освіті, а не піаритися своїм "скигленням" про те, що на це не має в бюджеті достатніх коштів. ГАНЬБА ВАМЗАЦЕ!
Чиновник
Для Ігор: рабів до раю не пускають, раз засунули язики в дупу, працюйте за цю заробітну плату
Аня
ЗАДМІРАЛИ, з дітей роботів роблять, а батьки мовчать!Тільки одне навчання має бути!!!Ви своїх дітей (міністри) так навчайте ,руки геть від наших дітей!!!!Вже скоро перестанут ь розмовляти нормально.Але це зрозуміло,бо тупими роботами дуже просто керувати!!!
Дід Панас
Чому батьки повинні не мовчати? Де? Є освітнє законодавство, нехай нарешті навчають наших дітей!
Коментувати