Профспілка виступає за відновлення прав учителів-пенсіонерів

Профспілка підтримує законопроект про відновлення трудових прав педагогів-пенсіонерів

Профспілка виступає за відновлення прав учителів-пенсіонерів

Профспілка працівників освіти і науки висловила підтримку законопроекту про відновлення трудових прав педагогів-пенсіонерів.

Відповідне звернення профспілки спрямоване на адресу голови Комітету з питань освіти, науки та інновацій Верховної Ради.

У Профспілці зазначили, що зміни до закону «Про повну загальну середню освіту» щодо відновлення конституційних прав учителів шкіл, яким призначено пенсію за віком, повністю збігаються з позицією ЦК Профспілки.

Зазначеним законопроектом передбачено скасування норми статті 22 закону «Про повну загальну середню освіту» щодо укладення з педагогами, які досягли пенсійного віку та яким виплачується пенсія за віком, трудових договорів строком від 1 до 3 років.

Також у законопроєкті йдеться про виключення норм, якими засновники та керівники шкіл зобов’язувались з 1 липня 2020 року укладати з учителями-пенсіонерами трудові договори строком на один рік.

Окрім того, законопроектом передбачено, що адміністрація шкіл має до 1 червня 2021 року відновити або укласти безстрокові трудові договори з педагогами, які отримують пенсію за віком, з якими вони були припинені за цих підстав.

У ЦК Профспілки наголосили на необхідності проведення роботи з народними депутатами щодо невідкладного розгляду та підтримки даного законопроєкту.

Освіта.ua
19.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Татьяна
Коли вийде цей Закон,який виправе це знушання з вчителів.Всі мають право працювати і депутати ,і викладачи вузів ,тільки вчителі середньоі освіти не можуть.І зараз наближаються сроки звільнення,а депутатам нема часу до вчителів-пенсіонерів.Коли ідти у відпуску,щоб получити відпускні та оздоровчи в повному обсязі?Що буде далі?
Тарас
Продажна профспілка спочатку продала пенсіонерів, тепер крокодилові сльози ллє