27 % вчителів не впоралися з сертифікаційним тестом ЗНО

Майже третина учасників сертифікації вчителів не змогла подолати пороговий бал тесту

27 % вчителів не впоралися з сертифікаційним тестом ЗНО

27 % вчителів початкових класів, які цього року взяли участь у незалежному тестуванні фахових знань та умінь в рамках проєкту сертифікації педагогічних працівників, не змогли подолати пороговий бал тесту.

Про це йдеться у даних, оприлюднених Державною службою якості освіти.

Цьогорічний тест містив 100 завдань, на виконання яких учасникам було відведено 180 хвилин. За кожне правильно виконане завдання учасник тестування мав можливість отримати 1 бал. Для успішного складання іспиту вчителям необхідно було набрати щонайменше 60 балів.

Завдання тесту були скеровані на перевірку теоретичних знань з освітніх галузей, володіння методикою навчання, здатності планувати й організовувати освітній процес тощо. Індивідуальні результати учасників тестування розміщені в кабінетах учасників сертифікації на сайті Українського центру оцінювання якості освіти.

Учасники, які подолали визначений пороговий бал, зможуть взяти участь в другому етапі сертифікації, який передбачає заповнення анкети самооцінювання власної педагогічної майстерності.

Анкети самооцінювання приймаються Державною службою якості освіти до 15 квітня за електронними адресами: [email protected] або [email protected].

Пройдіть тест ЗНО для вчителів онлайн

 

Освіта.ua
01.04.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
Розкрив 1 запитання. далі і не став читати: ====Компетентнісно орієнтованим навчанням передбачено, що першим етапом планування сучасного навчального заняття є Аформулювання взаємозумовлених мети та результатів Бстворення навчального середовища відповідно до теми Ввибір форм і методів організації діяльності учнів Ганаліз змісту відповідної навчальної літератури = ви впевнені що ця бредятина необхідна для гарного вчителя молодшої школи? А тепер вдумайтесь - тут кожен пункт може бути правильним. Захочу, почну літературу вивчати поглиблено, захочу - задумаюсь над формами і методами. Загадить тести такими псевдонауковими питаннями і потім репетувать що учителі некомпетентні
Yury Dovgal
...Тести для ПОЧАТКОВОЇ ШКОЛИ не пройшли 27% "вчителів". ПОЧАТКОВОЇ ! Не вгадали слово, хоча знали майже всі букви? Не довели скільки буде 2 + 2 ??? Не знали в який клуб з "Мілану" перейшов класик? АХУРАМАЗДА!!!! Цікаво, а за середню освіту хоча б 30% вчителів здадуть ЗНО?
Тарас
Для Yury Dovgal: рідкісний ти довбень
Коментувати
Witalina
40 років назад, коли я робила перші кроки на педагогічній ниві, один поважний вчитель сказав, що одному дурневі легше задавати запитання, ніж 10 розумним відповідати. Дійсно,в завданнях багато недолугих завдань, які не є мірилом компетентності вчителя. Дуже часто розумні діти тести виконують погано , а ті, то нічого не знає з тестами справляється на багато краще. А ми робимо висновки щодо всіх вчителів.
Марчук
Для Witalina: це слова Володимира Леніна
Maison
Лишь только он хорошим был вождем...
Коментувати
OlgaO
У нас в школе работала учитель физики. Прекрасно ориентировалась во всех аспектах педагогики, могла проконсультировать по всем теоретическим вопросам, выписывала массу профессиональной литературы. Но вот детям объяснить предмет четко и доходчиво не могла, контакт с учениками наладить не могла. Вот и пришлось уйти со школы, сменить род деятельности.
Val
Какая страна, таки и учителя. _
Тарас
ничего ни на лицо. Можно быть великолепным учителем и не особо вникать в педологические изыски
Наталія
Ще один крок до безкінечного приниження вчителя. Ну і з ким ви, розумники, залишитеся? Може станете у переповнену чергу для навчання у педагогічних вузах?
))
Для Наталія: так результаты налицо. К кому вы обращаетесь в своем комментарии???
Maison
Для Наталія: Легли бы под скальпель к хирургу, который не смог пройти сертификацию на элементарные знания? Ведь, плохих врачей не бывает, как и учителей.
Коментувати
Людмила Анатоліївна
Знаєте, чим відрізняються вчителі від лікарів? Лікар ніколи не скаже, що його колега лікував хворого неправильно і знайде тисячу виправдань, чому лікування не допомогло. А вчитель назве тисячу гріхів свого колеги, при цьому обовязково повідомить, який він сам класний. Майже ніхто в коментарях не сказав, що тести містять чимало відверто дурних питань, що складені далеко некомпетентними людьми. Тільки в одному з коментарів правильно зауважили, що незнання педології і недолугих термінів - англіцизмів не заважає чудово знати предмет і вчити дітей.
Медик
Для Людмила Анатоліївна: )))). Лікар відрізняється тим, що за нього ніхто не зробить його роботу, а вчитель завжди може спихнути на батьків.
Вчитель
Коли пацієнти помирають під кабінетами, можна допустити іншу думку, що почати обідати з з 9 до 12 години- це не робота
Olga
Для Медик: ви помиляєтеся. Купа людей вже лікується з допомогою інтернету, щоб не чути постійне"дай, дай, дай..." Скоро і операції один одному будемо робити.
Коментувати
Гeографиня
Я вчитeль гeографіі тeст склала на 62, при цьому завдання, дe трeба було багато читати нe виконувала, бо нe мала достатньо часу. Нe розумію, як можна було нe скласти! Цe ж який рівeнь інтeлeкту трeба мати, щоб нe знати eлeмeнтарнe, чим має володіти вчитeль. Думаю, давно пора замінити атeстацію сeртифікацією! Нe склав - у відпустку на рік за власний рахунок і вчи, щоб знову нe осоромитись!
Сергей Лимонов
Для Гeографиня: пішло в дупу стерво !
Катя
Підтримую географиню! Не знають півкласу, звільняти за профнепридатністю.
Л
Для Каті: Вас теж ЗВІЛЬНИТИ.Слово" ПІВ КЛАСУ " потрібно писати ОКРЕМО!!!
Коментувати
Тарас
И я бы не прошёл. Там такая муть по педагогике, педологии и психологии что сам чёрт ногу сломит. Кстати когда я учился педологию считали вражеской наукой и не изучали. А течений там столько что очуметь и ты не знаешь какое течение проверяющий считает правильным. Но это не мешает мне готовить деток по физике в Бруклинскую школу, МТИ, МГУ, МИФИ и в Германские ВУЗы с удобонесваримыми названиями. И получать за рубежом неплохие деньги.И никого не волнует моя сертификация. За 10 лет работы никто не спрашивал ни аттестацию ни сертификацию . Потому что даю результат
Родители
А что удивительного? С ошибками пишут в дневниках, вайберах, соцсетях...Крах образованию во всем...
родитель
И эти крысы ещё кому-то оценки ставят. Позор! Фамилии и школы учителей, не прошедших сертификацию нужно пропечатать в газетах!
Олег
Для родитель: о, да. У нас одна чувырла по математике занижает оценки за то, что написано не то решение, как она хочет, хотя оно правильное. На дистанционке только задания кидает и чужие ссылки. Только гнать в шею. Зато после работы с детей по 80 грн дерет за дополнительные, а в школе их проводить не хочет. Уже родители жаловались, звонили на горячую линию, но пока безрезультатно. Может контракт с ней не продлят уже. Если не хочешь работать, сиди дома.
Тарас
Для Олег: и я занижаю если решение нерационально
Коментувати
Руслан
Я - не учитель початкових класів, а математики у старших класах, але з легкістю пройшов тест за 1,5 год і набрав 82 бали, не знаючи майже нічого про методику викладання у початковій школі НУШ. Нічого складного у цих тестах немає, учні 11 класу на ЗНО ще складніші завдання вирішують.
Роман
Для Руслан: така сама ситуація
Коментувати
учитель старшої школи
Рік тому, з цікавості, прошла сертифікаційний тест для вчителів початкової школи онлайн, набрала десь 70% правильних відповідей. Шо ж там таке страшне що не пройшли??? П.с. я не вчитель української якщо ще. Навіть в школі її не вивчала.
Правда
А пусть вопросы ещё дебильнее составляют и половина будет скоро. Я не знаю какой конченый их составлял.