Шкарлет: «Християнська етика» не може бути обов’язковою

Школи самі прийматимуть рішення щодо включення до програми курсів морального спрямування

Шкарлет: «Християнська етика» не може бути обов’язковою

Предмет «Основи християнської етики» не може бути обов’язковим для вивчення в усіх українських школах.

Про це повідомив міністр освіти Сергій Шкарлет, відповідаючи на питання під час онлайн-брифінгу, присвяченого 100 дням перебування на посаді.

За словами міністра, відповідно до закону «Про повну загальну середню освіту», заклад освіти сам визначає перелік навчальних предметів або інтегрованих курсів для реалізації кожної освітньої галузі. Тому саме заклад освіти прийматиме рішення щодо включення до освітньої програми будь-якого курсу морального спрямування.

«Предмет «Основи християнської етики», про який так довго точиться дискусія, не може бути обов’язковим для вивчення», – наголосив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
26.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Один
Правильно, такое распутное место, как школа, боги не спасут. Ваш коментар занадто короткий блаблабла.
Тарас
Вирышує директор школи і її падруги. У сусідній школі вивчають усі хто хоче і не хоче бо директор хвора на голову мацьковськи пархатом. Розкрадає школу а потім молиться щоб боженька простив. Вона і в вірус не вірує -обнімайтеся братія- і попів тягає у школу незважаючи на карантин
Пс
Дайте адресу Шкарлета, куди йому особисто написати. В усіх ПОСАДОВЦІВ є скриньки тільки ШКАРЛЕТ Велике панство.
Не вішайте лапші на вуха
ЦЕ НАМ БАТЬКАМ ВИРІШУВАТИ, ЩО МОЯ ДИТИНА МАЄ ВЧИТИ ПРО БІБЛІЮ ЧИ ПРО СОДОМІТОВ . ТАКОМУ ЯК ШКАРЛЕТ І КО АБСОЛЮТНО ПАРАЛЕЛЬНО ШО ХТО ДЕ ВИВЧАЄ- ЙОГО СПОЧАТКУ НАГНУЛИ , А ПОТІМ ПОГНАЛИ ГАЛОПОМ ПО ОСВІТІ. Є РЕАЛЬНІ ФАКТИ. ПОТУПИЛИ І ДАЛЬШЕ ТУПЛЯТЬ. ПОКИ ЗЕМЕЛЬНИЙ ЗАКОН НЕ ПРОПХАЮТЬ .
Тарас
Для Не вішайте лапші на вуха: от у таких фанатиків і содоміти виростають
Коментувати
Tetiana Vishenka
питання має стояти по іншому - в школі ні за яких умов не може бути предмету? що в своїй назві ніс би згадку про будь-яку релігію. школи можуть приймати рішення за якою програмою проводити навчання, але робити наголос на релігії це порушення Конституції. і мені дивно, що до цього часу продовжують мусувати цю тему. це спроба відволікти людей від якихось важливіших проблем і в черговий раз стравити вірунів та світських людей, чи що?
Один
Для Tetiana Vishenka: "світьских людей" не бывает. Либо веришь в высшее, либо молишься на вещички и бездарей.
Тарас
Для Один: по степени хамства и ненависти сразу узнаю в Вас веруещего мацьковского пархата
Коментувати