В Україні створять сайт зі шкільного харчування

Платформа міститиме ключову інформацію про реформу та буде корисною для освітян і батьків

В Україні створять сайт зі шкільного харчування

В Україні буде створений інформаційний портал, який міститиме ключову інформацію про реформування системи шкільного харчування. Платформу розроблять у межах ініціативи першої леді Олени Зеленської з осучаснення системи шкільного харчування.

Про це йдеться у повідомленні на сайті Офісу Президента.

За словами першої леді, основне завдання платформи полягатиме в інформуванні управлінців, педагогів та батьків про зміни в системі харчування та найкращі практики організації харчування у закладах освіти.

«Спілкуючись із працівниками освіти та отримуючи зворотний зв'язок від батьків, ми побачили необхідність у створенні єдиної платформи, яка міститиме всю ключову інформацію про реформу та буде корисною і для освітян, і для батьків. Плануємо запустити базову версію порталу вже цього літа», – зазначила Олена Зеленська.

Також дружина Президента розповіла, що на порталі передбачені розділи з рекомендованим меню для шкіл і технологічними картками приготування страв, окремий розділ про харчування для дітей з особливими дієтичними потребами та відеоінструкції на різноманітні теми, зокрема «Сучасні форми організації шкільного харчування», «Впровадження системи HACCP», «Про закупівлі».

Окрім того, планується, що онлайн-платформа допоможе зібрати корисну інформацію щодо здорового харчування, ролі різноманітного раціону й ризиків, спричинених нездоровим харчуванням та ожирінням.

Освіта.ua
22.03.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Іван Іванович
Дайте кошти на харчування,а потім створюйте сайти,нові санітарні регламенти,запроваджуйте НАССП,гарні постанови на папері,а реалізувати їх нереально.ДІТИ БУДУТЬ ГОЛОДНІ.
Світлана
З їхніми несоленими та несолодкими НАССРами та регламентами діти відмовляються ходити в їдальню. Привіт сухарикам та пиріжкам. Краще б магазини реформували.