Предмет «християнська етика» не стане обов’язковим, — МОН

МОН не пропонує зробити обов’язковим для вивчення предмет «Християнська етика»

Предмет «християнська етика» не стане обов’язковим, — МОН

Міністерство освіти не пропонує зробити обов’язковим для вивчення в школах предмет «Християнська етика».

Про це під час зустрічі з членами Всеукраїнської ради церков сказав міністр освіти Сергій Шкарлет, коментуючи передбачення викладання Етики/Курсів морального спрямування в 5-6 класах проєктом Типової освітньої програми для 5-9 класів.

За його словами, вибір конкретних модельних програм, за якими здійснюватиметься таке викладання, відповідно до законодавства, є прерогативою самих закладів загальної середньої освіти та батьків.

«Хочу підкреслити, що МОН не пропонує зробити обов’язковою «християнську етику». У проєкті Типової освітньої програми запропоновано дисципліну «Етика». Сам проєкт підготовлений на виконання Державного стандарту базової середньої освіти, який почне впроваджуватися з 2022 року як продовження реформи «Нова українська школа». Кожна школа на основі Типової освітньої програми зможе формувати різні варіанти викладання цього предмета», — зазначив міністр.

Водночас він висловив переконання, що діти мають виховуватися в повазі одне до одного та володіти певними етичними нормами поведінки.

Освіта.ua
12.02.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Коровина Светлана
Лучше изучать христианскую этику, чем толерантность к различным половым отклонениям, которые нам пропагандируют, как норму жизни.
дима
Для Коровина Светлана: лучше в ШКОЛЕ ни того ни другого! Детям не нужно разбираться в разных типах дерьма, лучше пусть математику и украинский язык учат. КСТАТИ, даже сейчас в задачах по математике первого есть такие, которые весной проходят, и там куча религии, типа "вася принес посвятить две пасочки, а Таня - три. Сколько всего пасочек" и т.п.
Коментувати
FreQl
Этого "предмета" вообще существовать не должно. Ибо это просто потраченные часы жизни в пустую
Аріель
Мудре рішення!