Освітян запрошують на онлайн-захід «Мирна школа»

Конференція присвячена створенню безпечного інклюзивного середовища для вчителів і учнів

Освітян запрошують на онлайн-захід «Мирна школа»

Громадське об’єднання «Інститут миру і порозуміння» запрошує педагогів, батьків і школярів узяти участь в онлайн-конференції «Мирна школа. Нова реальність. Як трансформуватися вслід за світом?». Захід відбудеться 21–22 січня 2021 року і буде присвячений поширенню засад «Мирної школи» в навчальних закладах України.

Проєкт «Мирна школа» стартував в Україні у 2019 році і має статус освітнього експерименту всеукраїнського рівня. Його мета – формування системи безпечного й мирного освітнього середовища в школі на основі співпраці та партнерства. Наразі проєкт пілотують 10 шкіл у 5 регіонах України.

Під час конференції учасники дізнаються, як створити інклюзивне середовище для учнів на дистанційному навчанні, як підтримувати безпечне середовище в закладі та комфортну атмосферу в колективі. Участь у заході можуть узяти вчителі, практичні психологи, шкільна адміністрація, а також батьки й учні.

Після конференції кожен зможе отримати відповіді на поширені запитання: наскільки важливо для дитини почуватися в школі комфортно і безпечно і як зробити шкільне середовище таким; що потрібно, аби педагоги були вмотивованими, учні – свідомими й задоволеними, шкільна адміністрація – ефективною, а батьки – спокійними; як адаптуватися до нової реальності дистанційного навчання; чи існують інструменти для мирного вирішення конфліктів між усіма учасниками освітнього процесу?

Онлайн-конференція передбачає серію відкритих і закритих онлайн-заходів: панельні дискусії, вебінари, воркшопи, робота в малих групах, – які проходитимуть упродовж двох днів і будуть об’єднані загальним контекстом.

На учасників чекатимуть панельні дискусії з іноземними та українськими спікерами, серед яких – доктор Белінда Гопкінс, директор програми «Трансформуючи конфлікт» з Великої Британії.

Під час майстер-класів від педагогів, які пілотують модель «Мирна школа», і провідних експертів з відновного підходу, буде запропоновано корисні практики для створення мирних і безпечних шкіл.

Усі учасники отримають практичні інструменти для конструктивного вирішення конфліктів, побудови та підтримки стосунків, формування чутливості до розмаїття й недискримінації, розвитку саморефлексії та життєстійкості.

Окрім того, учасники конференції зможуть поставити своє запитання спікерам у прямому ефірі.

Трансляції відбуватимуться на сторінці Facebook і на Youtube-каналі громадського об’єднання «Інститут миру і порозуміння».

Участь у всіх заходах онлайн-конференції є безкоштовною і потребує попередньої реєстрації.

Ознайомитися з детальною програмою заходів можна на сайті.

ЗАРЕЄСТРУВАТИСЯ

Освіта.ua
19.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
!!!
Залиште батьків у спокої! Навчайте собі! У батьків є робота і вони нікого не довблять, коли ї виконують
Скрипач не нужен
Для !!!: Твой покой закончился в тот момент, когда тест показал две полоски.
Вдячна дочка
Для !!!: Хто не хоче брати участь у житті дитини, вважає, що його це не стосується і взагалі, дитину здав у школу і забув, то це прирівнюється, ніби здали дитину до притулку і на цьому вся відповідальність закінчується. Це не батьки! Батьки цікавляться дитиною, цікавляться її життям і намагаються розвиватися, брати участь у її житті, у тому числі і шкільному. Намагаються покращувати життя дитини, адже спокій дитини - це є спокій батьків. Саме тому діти такі і ростуть, адже їх батьків цікавить тільки робота. Я розумію, що на щось потрібно жити. Але будьте певні, що у дорослому віці дитина буде пам’ятати не те, скільки Ви заробили, а те, скільки часу Ви були з нею, як цікавились нею, як брали участь у її житті. Я до цього часу пам’ятаю, як зі мною тато букви вчив, як мені допомагали писати твір, як допомагали розв’язувати задачі, як змушували читати, як перевіряли табличку множення і я безкінечно вдячна батькам, що вони не "здали" мене у школу і забули, що я їх дитина, а не вчителя.
Коментувати