Школи перевірять на якість дистанційного навчання

В Україні проведуть моніторинг якості освіти під час дистанційного навчання в школах

Школи перевірять на якість дистанційного навчання

В Україні проведуть моніторинг діяльності шкіл щодо якості освіти під час дистанційного навчання.

Про це повідомили в прес-службі Міністерства освіти і науки, посилаючись на слова міністра освіти Сергія Шкарлета в ефірі телеканалу «НАШ».

За словами міністра, проведення освітнього моніторингу, зокрема в частині дистанційного навчання, заплановано Державною службою якості освіти.

«Хочу підкреслити, що дистанційне навчання не зможе повністю замінити очну форму. Дистанційна освіта в усьому світі на сьогодні є рятівним елементом для того, щоб навчання було якісним. Однак вона є додатком до очної форми навчання як розширення власних можливостей набуття додаткових компетенцій», – сказав міністр.

Освіта.ua
13.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юлія
Що у школі на уроках вчитель спішить навчати так і на дистанційному уроці спішить, діточки не встигають написати. Потрібно розуміти маленьких дітей що дітки маленькі вони не можуть так швидко писати. Або свої уроки планувати так щоб залишався час для нормального запису у зошиті дітям. Школа 40, молодші класи у Києві, святошинський р-н.
Тетяна
Перевіряти може кожен. І знайти помилки також може кожен. Душа болить за майбутнє покоління. Лотерея якась виходить. Повезло з вчителем- будеш отримувати знання, а ні- твої проблеми... Нажаль Для того аби перевіряти, потрібно спочатку щось надати. А то кинули і дітей, і вчителів, і батьків напризволяще. Коли все тільки почалося, ми не знали ні як організувати, ні як користуватися тим зумом, ні засобів технічних, ні підтримки... Особисто мені прийшли на допомогу батьки класу: одні камеру дали, інші штатив,, другі допомогли з програмним забезпеченням. Мій клас не був відірваний від навчання, дітки працювали на 100 відсотків, я теж. Але це зробили МИ: я, діти, батьки, бо комп’ютер мій, за світло і інтернет, походи до окуліста, замовлення окулярів( бо зір впав від постійної перевірки в телефоні) плачу я. То що ви збираєтесь перевіряти? Водіям платять за амортизацію власного авто, а нам, вчителям, хто заплатить? А батькам хто поверне кошти за ті маркери, камери, час? Щоб перевіряти, треба надавати... А перевіряти совість хто буде і коли?
Лора
39 школа в Днепре . Ужас нечего не доносят к детям ,некому нечего не нужно. Преподователи только ждут денюшек ! Зачем им говорить дополнительно что задавали на уроке ,на котором присутствовало 4 человека из 30. За що зарплату платять? Проверте пожалуйста цю школу.
Ірина
Доброго дня. А як бути з тими вчителями, які принмжують учнів на дистанційному навчанні. Всі коменти вчитель пише в коментах, які бачуть всі. Тестові завдання надаються з помилками , тобто з некоректними відповідями і потім перевіряються вчителем як то кажуть вручну. Завдання надаються з граматичними помилками, а потім занижують бали за виконане завдання, пояснюючи , це тим, що вона мала на увазі зосім інше.
Vold Ratn
А как быть родителям у которых не один, и ни два ученика, а сразу 6. Представляете какое образование должен иметь родитель чтоб преподавать на дистанционном обучении все предметы начиная с 1 класса и по 9 класс. С учётом того что сейчас образование никак не состыкуемся с прошлым. А никаких ни пособий на то что теряешь работу, нервы, финансы(на интернет) и время нет. Просто детям кинули задание, а разъяснение темы должен родитель делать. Получается что все родители должны иметь как минимум высшее образование или хотя бы закончить курсы педагогов. А ещё и качество инета который нам предоставляет лучшего. И что самое интересное детей учат родители, а зарплату получают учителя. Я не против учителей, просто они скинули урок, все остальное делают родители. А как дальше будем учится, следующие поколение, а лечить людей тоже наверное онлайн будут? Короче вопросы есть, а ответов ни кто не даст.
Местный
Для Vold Ratn: ну вы же о чём-то думали, что-то рассчитывали и планировали, когда делали 6 учеников? Или вы думаете, что вам теперь кто-то должен?
Тарас
Для Vold Ratn: есть распоряжение что школа должна выдать технику. Пишите депутату, они любят на таком пиариться
Коментувати
Ірина
А чому одні працюють, а інші взагалі нічого не роблять. Як то фізруки, трудовики, вихователі ГПД, психологи, керівники гуртків ? До них і претензій немає з боку батьків, бо їх предмети та послуги нікому не потрібні. А зарплата іде як всім.
Оксана
Для Ірина: Керівникам гуртків КПНЗ з 9 по 24.01 не платять.
Коментувати
Вежливый снайпер
На самом деле эта госслужба придет за конвертами с деньгами, как обычно, а не что-то проверять. Даже если все будет в порядке, они все равно найдут, на чем можно набашлять денег. Это печалька.
Grigoriy
Что это за министр? Его проверяли? Что это за комиссия, которая собралась проверять непроверяемое? Толпа чиновников-паращитов, нахлебников, глупых теоретиков, из-за которых Украина столько лет в списке отсталых африканских государств по уровню жизни и коррумпированности.
Вежливый снайпер
Прошу написать мне здесь Закон, статью, предусматривающую обязательное дистанционное обучение во время карантина, прошу объяснить мне здесь основания для проверок того, чего держава обеспечить не может м не хочет. Я трачу свое электричество, свой интернет, свои ресурсы, однако, как человек группы риска, который с 1 сентября подвергается опасности заразиться вирусом и умереть, не получил своей компенсации в размере хотя бы 8.000 гривен. До тех пор пока не будет предложен, проголосовал и утверждён Законопроект об обязательном дистанционном образовании, я буду проводить уроки так, как мне удобно и выгодно. Прошу кликуш успокоиться и не паниковать здесь, а заняться, наконец, своими детьми, которые играются с телефонами по полсуток. Дайте своим детям книги в руки и проконтролируйте их хотя бы раз в неделю.
Ирина
Вы абсолютно правы.Я не учитель,но понимаю как вам тяжело всё это нести.Благодарить надо за то,что учителя ещё работают.
Коментувати
Ганна
Колеги, почитайте, який бомонд тут пише! Павліки Морозови! Діти таких батьків приходять до Вас навчатись, але на березі яблука не родять. Для дистанційного навчання перш за все потрібна техніка та інтернет. От коли мене роботодавець ним забезпечить, тоді буде перевіряти. А поки я на своїй власній працюю, сама проплачую інтернет, то ідіть ви лісом, перевіряльники!
Vold Ratn
Я с Вами полностью согласен. У меня 6 учеников, инет оплачиваю со своего кармана, учебное пособие приобретает за свой счёт, а за обучение министры гребут деньги. Хотя многие учителя не согласны с онлайн обучением. Они готовы идти против закона лижбы чтоб детей чему-то научить.
Коментувати
Ольга
Школа № 14 Кам’янець - Подільський. Розумно організовано, діти працюють у свій час, якщо урок не онлайн, а то сусідські діти з 8:00 і до 14 : 00 біля комп’ютера. Навіть перерви залишили.
Маша
Школа 8 Одесса,ни как не организовала онлайн обучение,всю весну,осень и зиму ,толком не один учитель не организовал хорошее объяснение своего предмета ученикам,знаний у учениках нет,одна формальность к сожалению ????????????
Директор
Для Маша: вы очень безграмотная особа, фу!
Коментувати
Юлія
Не знаю як іншим, але мені подобається навчання онлайн. В школі 66 місто Одеса дуже відповідально ставляться до донесення інформації учням.
Оля
Гімназія Академія... Київ... повний провал з дистанційним....Учні старших класів мають максимум 2 уроки, все інше самостійно... 11 класу здавати ЗНО, все поклали на плечі батьків. Вчителі не хочуть працювати дистанційно, ігнорують...
Науменко
Освіта онлайн повне гавно. Необхідно відновити новчання в школі для всіх дітей.
Сятошин
Доброго дня! м.Київ школа №40.Вчитилі молодших класів не всі уроки проводять дистанційно. За їхнім планом у класі має бути 3-и уроки онлайна, а прводився тільки один урок математика і то шум,свистить в таких умовах дитині важко щось зрозуміти і вивчити новий урок. А щоб дитина щось перепитала під час такого уроку не якісного то у вчителя мало часу,тому що урок триває 10-15хвилин, немає нормальної організації для проведення таких уроків онлай від вчителів і класного керівника. Подають інформацію вчителі і класний керівник не чітку,не зрозумілу для батьків. Коли будуть проводитись уроки онлайн у які дні, вкотрій годині і адрес онлайн дистанційного уроку.Треба інформувати батьків завчасно щоб батьки володіли інформацією, у батьків теж є під час локдауну робота і особисті обов’язки. І ще в один день нім.мова в 10:20,а математика в 10:30. А коли батьки оточнюють у вайбері у класного кервн. про уроки, то класний керівник невідписує. А коли вже побачив і відписав, то пізніше видаляє переписку.
Школа 40
Для Сятошин: а щож ви анонімно пишете? Чому не звертається до адміністрації школи?
Святошин
Добрий вечір! А Ви школа №40? Ось для Вас і новина для розлядання у школі.
Юлія
Школа #40 Київ. Я мама учня 4 класу. Наш вчитель відпрацьовує дистанційне навчання на 150% , працюючи з учнями і в синхронному режимі і в асинхронному. Створений Класрум для виконання завдань, які вчасно перевіряються і виставляються оцінки. Вся навчальна програма виконується. Я як мама взагалі не втручаюсь в процес навчання дитини. Так було і минулому півріччі. Дякую Титаренко Л. В.
Коментувати
Давид
Вважаю що якість навчання повністю залежить від відношення вчителя. Дистанційне навчання дало можливість побачити як кожний вчителя відноситься до своєї справи, його фаховість. У Чернівецькій школі 11 (початкова школа) якість навчання на високому рівні і, як результат, всі учні засвоюють матеріал. Упродовж уроку вчитель пояснює матеріал, а учень має можливість поставити питання у разі, якщо йому щось незрозуміло, або якщо не встигає. Збалансованість розкладу, наявність можливості розвантаження діяльності за рахунок введення уроків фізкультури, де діти виконують різноманітні вправи, грають у ігри, що сприяє комунікації і розвиває фізичну активність. Дистанційне навчання це тимчасове явище, але саме воно проявило всі позитиви або негативи які є при очній формі навчання
Ганна
Дивні є люди! Вони мабуть з Марсу! Завітайте до звичайної школи і подивіться на забезпечення комп’ютерами вчителів! Якщо батьки від класу купили....то є!
Катерина
Для Ганна: Администрація школе має написати запит до міністерства на отримання всієї необхідної для НУШ техніки,дедактичного матеріалу і такого іншого.Спілкуйтесь з адміністрацією Школи.З нашого класу 6 місяців кошти намагались зібрати на ноутбук,ми легко не здалися,тоді було виділено міністерством 2 ноути та копіювальний пристрій.А хто мовчить,той й далі кошти носить...
Страхи беруть
Аж міністерство вашій школі кошти виділило? Мабуть ваша школа стоїть на балансі міністерсва...))
Коментувати
Мамаївська ОТГ
Якщо інтернет поганий, то треба дякувати учителям за те, що вони через ваібер працюють. А перевіряти треба місцевих чиновників, куди вони поділи гроші і чому вони не підключили школи до інтернету.
Чортків
Нехай їхні діти вчаться онлайн , а нам поверніть нормальну школу. Придумали хоробу, а на неї ЛОХДАУН для ЛОХІВ.