МОН радить учителям слідкувати за зовнішнім виглядом

Учителям радять слідкувати за власним виглядом на онлайн-уроках

МОН радить учителям слідкувати за зовнішнім виглядом

Міністерство освіти і науки радить учителям слідкувати за власним зовнішнім виглядом під час проведення уроків у режимі відеодзвінків.

Відповідні рекомендації розміщенні на Facebook-сторінці освітнього відомства.

У Міносвіти зазначають, що найчастіше під час дистанційного навчання українські вчителі використовують такі застосунки – Skype, Hangouts i Zoom.

У зв'язку з тим, відомством запропоновано п'ять правил, як безпечно використовувати відеодзвінки.

«Слідкуйте за власним зовнішнім виглядом. Зовнішній вигляд не менш важливий як під час онлайн-уроків, так і під час офлайн-навчання. Тому обирайте звичне вбрання для роботи в онлайн-форматі», - радять вчителям у Міністерстві освіти.

Також учителям рекомендують обирати відповідний фон для проведення навчання.

«Слідкуйте за фоном під час відеодзвінків. На фоні не має бути сторонніх предметів, що надавали б особисту інформацію (ім’я, прізвище, особисті фото, сертифікати та інше)», - зазначають у відомстві.

Окрім того, при дистанційному навчанні вчителі мають дотримуватись правил ефективної комунікації.

«Навчання онлайн – це точно про нові технології та здобуття знань у новому форматі. Намагайтеся прислухатися до учнів та отримувати зворотній зв’язок щодо уроків. У такий спосіб ви зможете «чути» один одного та краще працювати над матеріалами», - повідомляють у міністерстві.

Окрема рекомендація Міносвіти стосується встановлення власних правил під час проведення онлайн-уроків.

«Під час онлайн-навчання має бути дисципліна така ж, як і під час уроків оффлайн. Тому рекомендуємо створити власні правила для уроків: підключатися до уроків без запізнення, вмикати камеру, активно обговорювати завдання, вдягатися, як і на навчання офлайн, тощо», - радять у МОН.

Ще одна порада від МОН стосується використання перевірених вебресурсів в ході дистанційного навчання.

«Для дистанційних уроків варто використовувати тільки перевірені ресурси за рекомендаціями закладів освіти або колег, які мали позитивний досвід використання», - йдеться у рекомендаціях Міністерства освіти і науки щодо організації дистанційного навчання вчителями.

Освіта.ua
11.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ольга
Коментарі, звичайно, вбили! Тому і відписалась від соц мереж... Розруха в головах, як завжди))) типу треба "нормальну зарплату" щоб подумати про фон і особисту безпеку))) доречі, може хтось здивується, але вчити треба всьому! З одного боку всі розумні, а з іншого, виявляється що не вміють часто навіть просто себе обслужити (суджу з місць загального користування! Волосся дибки від не акуратності і не розуміння деяких елементарних речей), не кажу вже про безпекові питання. Недавно побачила як пішоходи перебігали перед швидкою і після обурення подумала, що у нас на відміну від розвинених країн не навчають дітей наглядно і доступно це робити(не у вигляді сухих правил в підручнику!). Люди не можуть швидко зоорінтуватися і туплять. Написані стандартні і розумні речі... Але мої діти вчаться у блогера-математика, який не притримується цих правил і часто навіть не розчесаний), але живий, веселий і доступно пояснює. Тому і платять йому, а не сухій бабусі з начьосом, в блузі і на ідеальному фоні
Ольга
Учителі радять МОН слідкувати за своїми рекомендаціями. Якщо для зовнішнього вигляду вчителя достатньо причесатися і одягнути жакет, то щоб у МОН не виглядали дурнями, треба не молоти дурні. А це, очевидно, для відомства непереборна проблема. Позиціонують себе серйозною організацією, а ляпають, як корова після гички. Замість того, щоб зосередити увагу на проблемах навчання дітей і забезпечення умов роботи педагогів в умовах карантину, вони радять умиватися і одягатися! Серйозно!??
СЛАВА УКРАЇНІ!
Нам не треба нічого запозичувати , нікого копіювати, а треба щоб не сунули в освітній процес люди далекі від цього всього і яким усе взагалі - по барабану. Освіта має бути очна - школа - вчитель - учні - батьки. вуз- студент- викладач. от і все, а усі інші - ідіть Лєсом. рішили притормозити розвиток науковий та інтелектуальний, бо заннадто українці грамотні і освідчені стали. треба їх полохотронить , одурачить, притупить - бо рабами легше керувать. щоб були раби і рабовласники і неякі нехєр середні прошарки і прослойки .але справа то в тому , що ті що це затєяли не знають історії, що українці ніколи і ніколи не були рабами. Слава Богу, слава Україні, Бандері, Коновальцю, Петлюрі!
Yaya
Skype себе вже віджив, чому жодного слова про Google Meet? Якщо вчитель вмикає відео - звичайно треба бути охайним, тут і дурню ясно без рекомендації міністерства. Але його хіба обов’язково вмикати? Підключення до уроків без запізнення? В ідеалі, так. Але відсидіти 6 онлайн уроків дитині неможливо фізіологічно. Та й вчителю також. Так що, з гармати по горобцях. Якщо є голова на в’язах, то можна обійтися і без таких рекомендацій зі Skype...
Володимир
Пардон за помилки друкую з телефону, т9 підводить також наведені приклади особи знайомих з міністерством освіти і науки України немає необхідності погрожувати звільненням мій заклад де я особисто працюю поставили перед фактом що ще 4 роки він пропрацює а далі вже кінець, хоча він обслуговує 3 населених пункта району
Володимир
Система освіти Сурмі (Фінляндія), опорні школи Монголія, зарплати України, про що свідчить що в нашій країні все запозичене, мабуть скоро вже і назву поміняють, згоден з багатьма сам вчитель, по сумісництвом батько трьох дітей, якщо система освіти фінська то дресс код мабуть також фінський
Дмитро
На одного викладача та ще вимоги - викладач уе кандидат наук, вчений ступень доцент, й рівень володіння англійською мовою не нижче В2. Ще купа додаткового навантаження, один профвідбір чого коштує ...,
Дмитро
Не розумію як можно якісно викладати в сучасних умовах - у вишах навантаження 12-15 пар у тиждень та по 5-7 дисциплін, це жах
12
Логіка проста- не вдалося Новий Майдан спровокувати на свята, ( дарма вагон черпаків і каструль роздали) то зараз накручується і все роблять шоб за тарифи і ще й вчителів піднять - зробить майдан і благополучно Екс - втікачів, яких половина в рашу втекли, а половина тут виють привести до влади. але справа то в тому, що одного не прощитали, от блін, вчителі як раз то все оте розуміють, бо в них на одну звилину більше мізків, ніж у тупих Олігархів - провокаторів. і руками вчителів вони точно жар не загребуть.
вася
да, и как там с ЗУМом на национальном патриотичном свинособачьем язике?7
1234
Для вася: а тобі там бачу нормально платять за провокації. іногда вискакувать як з конопель і сраку вилизувать
Коментувати
Ольга
Ой,дибіли! Вже не просто складається враження, а можна впевнено сказати,що Міністерство деградувало повністю ,нижче нікуди. Нижче- тільки болото з жабами. Який сором,хто нами керує. Розійдіться там,хто куди, а краще в школу,щоб учні вас повернули до реалій,а то в теплій ванні мізки пліснявою покрилися.
Маркіян
Для Ольга: Ви помиляєтесь, це ще далеко не дно.
Коментувати
Сухомлинський
Раджу МОН відсмоктати у всіх, у кого стибрили наукові роботи, а потім у всіх вчителів-викладачів. Смачного!
Пора действовать
Для Roma: насчёт " кровопролиття". Уже есть те,кому нечего терять " кроме собственных цепей". Люди " загнаны в угол" такой жизнью. И это люди не антисоциальщики,а люди с высшим образованием. И да,они уже реально готовы " на другом языке" объяснить нашим " правителям", что так издеваться над народом- нельзя!
я
Хай МОН спочатку поверне школу у традиційне русло - там де її взяла, чи вкрала, а потім займається порадами і нехай перестане проводити експерименти над нашими дітьми і вчителями.. в приватних VIP школах все ок. мінімум гаджетів та інтернетів. це отупіння наших дітей , бо стало завидно, що діти вступають у різні вузи за ЗНО системою , а деяким шишкам так і не судилося. так само як і вельми обідно, шо піднялися середній і малий бізнес, люди почали путать машини з машинами олігархів, тих що вважають, що тільки вони на кубіках- джипах можуть їздить. а усі їх вивели в люди, або принаймні навчили мислить шось башкою- Вчителі...
Лірик
А може МОН порадить ще спати вночі? Чи чистити зуби? Чи бути обережним в дорозі? Радники, блін.
LA Prieto
Який "слідкуйте за фоном"??? Сначала министр пусть позаботиться о ДОСТОЙНОЙ СОВРЕМЕННОЙ ОПЛАТЕ труда преподавателя и учителя! ОПЛАТЕ, которая дает возможность учителю постоянно развиваться и учиться; путешествовать и посещать конференции, читальные залы & etc, достаточно отдыхать, много читать, отслеживать тренды и мн.др ; Всё накопленное + ХОРОШИЙ ФОН, ВНЕШНИЙ ВИД, ’ЭЛЕГАНТНЫЙ СТИЛЬ БЛУЗКИ’, СОВРЕМЕННЫЕ ЗНАНИЯ И ЯРКИЕ ВПЕЧАТЛЕНИЯ учитель передаст ВАШИМ детям, которые завтра будут строить и развивать нашу страну (дуже вибачаюсь, що расейскою мовою????)
Мама
Це вже не добрий знак. Пішли правила при дистанційному((. Перша вісточка’ надовго.
Мила
Уважно прочитала коментарі ,стало страшно через крайню нетерпимість і озлобленість. В такій атмосфері і подати ,і засвоїти матеріал якісно неможливо. Якщо діти чують вдома зневажливе ставлення до вчителів ,то таке відношення і в них . Якщо майже у всіх коментарях помилки ,то ,може ,починати треба з себе . Зациклились на зарплаті вчителів , але головне в засвоєнні і в подачі матеріалу -це любов до дітей і до свого предмету . Але це починаєш розуміти , коли на зустріч тебе запрошують 40 ,50-річні випускники , які вже багато чого в житті зрозуміли. І ми різні , і батьки різні ,одинакові лише діти ,що чекають від нас любові і взаємоповаги ,взаєморозуміння.
Roma
Скажу так: люди терплять до пори і до часу,але всьому приходить кінець. Ті,кому надоїло терпіти,почнуть діяти,і буде кровопролиття!
Буває і таке
А як мені порадите проводити уроки,якщо моя мама старенька, хвора і постійно голосно стогне.А ми живемо в одній квартирі.