Розпочалося підключення шкіл до електронних журналів

В Україні розпочато підключення шкіл до сервісу електронних шкільних журналів та щоденників

Розпочалося підключення шкіл до електронних журналів

В Україні розпочалося підключення шкіл до сервісу електронних шкільних журналів та щоденників.

Про це повідомили в Міністерстві освіти і науки після проведення тестування системи, що відбулось наприкінці минулого року.

Сервіс E-Journal має інтерфейс, через який організовано доступ до даних про учнів, розклад уроків, списки відвідування, домашні завдання тощо.

Інформація до електронних журналів вноситиметься вчителями. Батьки та учні також зможуть отримати доступ до неї.

Зокрема, батьки в режимі онлайн бачитимуть інформацію про присутність дитини на навчанні та рівень її успішності. Учні – отримуватимуть завдання та слідкуватимуть за розкладом.

За словами заступника міністра освіти Артура Селецького, модуль E-Journal є об’єктивно компромісним з огляду на необхідність оперативного впровадження сучасних цифрових технологій в освітній процес у всіх школах країни.

«Школи, які сьогодні вже застосовують подібні комерційні продукти, за бажанням зможуть і надалі користуватись ними. Ми плануємо побудувати їх зв’язок із системою, де будуть акумулюватись дані, зокрема, про успішність навчання всіх учнів. Усі інші школи зможуть отримати безкоштовний доступ до електронних журналів і консультаційну підтримку щодо підключення сервісу та користування ним», - зазначає Селецький.

Він зазначив, що впровадження сервісу E-Journal є кроком до розширення функціональних можливостей системи, яка згодом стане потужним інструментом для аналізу освітніх даних та ухвалення відповідних управлінських рішень.

Більше про E-Journal

Освіта.ua
05.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Юрій
Прошу вибачення, виправив посилання Сертифікат веб-сайту https://e-journal.iea.gov.ua/ відкликано Сертифікат, що використовується цим сервером, позначено як ненадійний. Підключення небезпечне. Повторіть спробу пізніше або скористайтесь іншим підключенням до Інтернету. Доступ до сайту заблоковано. Це перші ластівки?
Володимир
Вже проходили.
BBNN
Підключайте журнали, а до чого коли в школах немає достатньої кількості технічних засобів, а ті які є невитримують бо низька якість ноутбуків і знову поле для корупціїї --МОН буде закупати орг техніку сумнівної якості, а відкати підуть до кишень міністерських чиновників!!! ГАНЬБА!!!
Ollesia
Це добре- головне, щоби хакерські атаки з боку Російської Федерації не було. Бо за наказом Путіна- можуть здійснити кібератаки. Байден каже- що Росія зробила кібератаки, щоби виграв вибори Трамп. Але кіберполіція США стримала натиск агресивних дій з боку Росії. Націоналістка, яка готова рушити комуністичні пам’ятники, приймати участь у відкритті пам’ятників Бандері та Мазепі. З радістю приїду для таких дій в будь-яку точку України. Кажуть, що в Одесі приховали. три пам’ятника Леніна. Знесіть їх самі, поки ми націоналісти не приїхали та не знесли їх. А також підготуйте місце для відкриття пам’ятників Бандері та Шухевичу- зробите добру справу. Запам’ятайте- Росія, це ворог номер один для України. Агресію Путіна можуть зупинити тільки- Порошенко Петро Олексійович, Турчинов Олександр Валентинович та Яценюк Арсеній Петрович, Парубій Андрій Володимирович. Інші її тільки породжують.
555
Для Ollesia: Слишком толсто. Стекломоя накати, может получше троллить будешь.
Ніна
Цілком підтримую Е-журнали. Важливо, щоб не вимагали дублювати їх звичайними паперовими журналами. Ото буде морока...
Коментувати
VVTT
і ще одна морока на голови вчителів України - то скільки потрібно буде часу для заповнення е журналів який є "потужним інструментом" для керування освітою України не виходячи з кабінетів... ГАНЬБА!!! І ТАК ЗАРАЗ НЕ ВИСТАЧАЄ ВЧИТЕЛІВ, а після цих нововведень ва школах нікому буде працювати...
гість
Для VVTT: додати ще , технікою школи не забезпечені, заповнення цих журналів буде відбуватись у вільний час вчителя після уроків або вдома з власних гаджетів та власно оплаченого інтернету. Про зір взагалі ніхто мову не веде. Е журнали будуть додатково оплачуватись вчителю???....
Коментувати