Учителів запрошують пройти опитування щодо НУШ

Участь в опитуванні допоможе налагодити співпрацю щодо впровадження НУШ

Учителів запрошують пройти опитування щодо НУШ

Інститут модернізації змісту освіти пропонує вчителям початкових класів узяти участь в анонімному опитуванні «Успіхи і проблеми інноваційних змін у початковій школі».

Опитування проводять з метою підвищення якості шкільної освіти, а також оперативного реагування на потреби й запити вчителів Нової української школи.

За інформацією інституту, участь учителів-практиків в опитуванні сприятиме налагодженню тісної співпраці щодо впровадження Концепції НУШ у шкільну практику початкової школи з урахуванням реального стану справ.

Конструктивні пропозиції щодо вдосконалення нормативної бази від усіх зацікавлених установ будуть враховані в подальшій роботі.

«Опитування анонімне і не має на меті когось дискредитувати», – підкреслюють в Інституті модернізації змісту освіти.

Опитування триватиме до 20 січня 2021 року.

ПРОЙТИ ОПИТУВАННЯ

Освіта.ua
04.01.2021

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Колега з освіти
Шановний, JULY20. Опитування зроблено в Google-Формах і не збирає жодної додаткової інформації. Якщо у Вас є якісь сумніви в анонімності, то цю форму можна заповнити з любого компьютера, алє якщо у Вас ще будуть залишатися якісь сумніви, то окрім іншого компьютера можете використати ще анонімайзерм (наприклад VPN). Хоч дуже дивно, що ще є Колеги в Освіти, тимпаче з програми НУШ, які зовсім нічого не знають про Google-Формы.
Жопа
Идиотские вопросы, как и сама ваша НУШ. Такое впечатление, что хотят ради галочки отмыть несколько миллиардов и скрыться потом туда, где сейчас Гонтарева тратит награбленное. Прекращайте валять дурака и начинайте учить детей, вкладывать деньги в качественные учебники, а не в макулатуру, то , что сейчас. Вся НУШ-пустая болтовня ни о чем. Откройте любой учебник-такое впечатление, что он написан дебилами для дебилов.
JULY20
Шановні колеги! Як може таке опитування бути анонімним, коли воно приходить з телефону, з певного номера? І вже справа техніки - виявити супротивників нуш і потихеньку вичавити іх зі шкіл.
Свирид Петрович
Тест не є коректним. Пропоновані відповіді сформульовано так, що будь-яка із цих відповідей буде тільки позитивною, а навіть піднесено-схвальною. Наприклад, запитання 10 (про нові підходи до підсумкового оцінювання) і варіанти відповідей: Дозволяють підвищити… Підвищують інвормативність… Визначають чіткі критерії… Пропонують інструментарій, який забезпечує… чіткість… достовірність… Хоча можна написати у розділі "Other" й іншу думку - та це вже попаде в макулатуру