Академія педнаук стане провідним партнером МОН

Національна академія педагогічних наук здійснюватиме супровід розвитку української освіти

Академія педнаук стане провідним партнером МОН

Національна академія педагогічних наук здійснюватиме супровід розвитку української освіти.

Відповідну співпрацю передбачає Програма спільної діяльності Міністерства освіти і науки та Національної академії педагогічних наук на 2021-2023 роки.

Пріоритетними напрямами програми співпраці між Міносвіти та Академії педнаук  стануть сфера дошкільної освіти, Нова українська школа, сфери професійної, фахової передвищої освіти, вищої освіти та розвитку освіти дорослих.

Окрім того, Національна академія педнаук сприятиме МОН у розвитку науки та інновацій, цифровізації освіти, здійснюватиме психологічний супровід освіти та розв'язуватиме загальні проблеми розвитку освітнього простору.

За словами міністра освіти Сергія Шкарлета, спільна діяльність Міносвіти та Академії педнаук сприятиме ефективному розв’язанню актуальних проблем, що постали перед національною системою освіти.

«Об’єднання зусиль фахівців МОН України та учених НАПН України відкриває нові можливості в науковому, методичному та інформаційному супроводі розвитку сучасної освіти, сприятиме ефективному розв’язанню актуальних проблем, що постали перед національною системою освіти, та налагодженню тісної співпраці в контексті європейської інтеграції і світової глобалізації», - зазначив Шкарлет, коментуючи підписання програми.

Своєю чергою президент Національної академії педагогічних наук Василь Кремень висловив вдячність міністру за довіру та підтримку.

«Національна академія педагогічних наук була і залишається провідним партнером МОН у різних напрямах розвитку освіти. Вдячний Міністерству освіти і науки за взаємодію на шляху забезпечення успішного освітнього процесу в Україні», – сказав Кремень.

Освіта.ua
22.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ярема
Ну і нарід у нас! Любого можуть обгидити, при тому, що на другий день будуть запопадливо в очі заглядати і гнути спину... Особливо львів‘яни ...
Горбань
Там, де освітою заправляють масони, - наука не потрібна. Та й науці так зручніше, якщо її ніхто не чіпає.
Tet-a-tet
Обіцянка-цяцянка,а дурному радість.А до цього часу п.Кремінь, що робив? Міністри його не влаштовували чи за Табачником дуже скучив.Натяк зрозумілий, як і майбутні потуги АПНУ у покращенні освіти поки в академіках такі як п.Кремінь, "патріоти" і лицеміри.
Оракул
Два лузери завжди один одного підтримують.
Сенатор
"Національна академія педагогічних наук здійснюватиме супровід розвитку української освіти." Цікаво, а до цього часу вона чим займалася?
Сергей Очеретный
Для Сенатор: Теж хотів задати питання...
Коментувати