МОН нагадує школам про заборону феєрверків

Відомство нагадало про заборону використання феєрверків, петард та іншої піротехніки

МОН нагадує школам про заборону феєрверків

Міністерство освіти і науки нагадало адміністраціям шкіл про заборону використання феєрверків, петард та іншої піротехніки під час новорічних свят.

Зокрема, у відомстві наголошують, що впродовж грудня-січня заклади освіти мають особливо слідкувати за дотриманням правил безпеки.

У Міносвіти підкреслюють, що у період новорічних свят відбувається багато заходів та активностей, які підвищують ризик виникнення надзвичайних ситуацій.

«Серед основних порад: обережно поводитися з ялинкою та ялинковими прикрасами, уникати перевантаження розеток, не залишати без нагляду ввімкнені гірлянди та електроприлади. Також забороняється використовувати феєрверки, петарди та інші піротехнічні вироби», - наголошують у МОН.

У зв'язку з тим, керівникам закладів рекомендується провести інструктаж з пожежної безпеки серед учнів та працівників.

«Важливо пояснити їм головні правила безпеки життєдіяльності, порядок евакуації, а також показати, де розміщуються засоби пожежогасіння. Кожен учасник освітнього процесу має пам'ятати, що в разі пожежі треба телефонувати за номером 101», - повідомили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
21.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Постковід
Це справді найголовніша проблема країни, чесно??? Декларативна пустомельна мура. В центрі Дніпра ніхто нікого не чіпав, а пенти приїхали на виклик, взяли із школярів 50грн, почекали трохи і поїхали далі, а на другий виклик проїхали, погуділи і навіть не зупинялися.
eBook
Для Постковід: У нас те саме, а коли порошня заборонила салюти та феєрверки, взагалі було весело, бо цілодобово бахкали навіть на шкільному подвір’ї поки вчителі сумно розводили нюні про даремно витрачені гроші. Кажуть, росте покоління волевиявленців. Хоча трохи дивно, що порівняно з попередніми роками було мало дурників з опіками чи побитими пальцями. Може хоч чомусь навчилися.
Коментувати
Елена
Актуальная петиция за запрет продажи пиротехники на законодательном уровне. Кому надоели выстрелы питард и несанкционированные салюты в любое время суток, давайте дружно поддержим https://petition.president.gov.ua/petition/130654
Val
Кому нужны фейерверки, если за 200 грн можно купить настоящую гранату у спившегося атошика?
Lavr
Для Val: за 200грн можно только твою мамашу в Донецке "ополченцам" заказать).
Val
Не рвись, петушок, правда она такая - глаз колет.
Постковід
Для Lavr: Це із новорічною знижкою? То оголосіть весь прайс недорогих зеків та добро-активістів, щоб і люди знали.
Коментувати
Местный
Вот блин... только завтра хотел пойти закупиться пиротехникой за свою миллионную зарплату.