8 тисяч освітян пройшли курс від Google for Education

Курс дав змогу педагогам дізнатися більше про зручні сервіси організації дистанційного навчання

8 тисяч освітян пройшли курс від Google for Education

Понад 8 тисяч освітян успішно опанували навички та отримали сертифікати з використання цифрових технологій для організації дистанційного навчання в межах курсу від Google for Education.

Спільна ініціатива МОН та Google Україна була реалізована протягом 12-22 листопада.

За словами заступника міністра освіти Артура Селецького, навички цифрової грамотності є однією з ключових компетентностей Нової української школи.

«Цей курс дав змогу освітянам дізнатися більше про зручні сучасні сервіси організації дистанційного навчання. Це особливо актуально зараз, під час дії карантинних обмежень. До того ж курс – ще й чудовий приклад  взаємодії влади й бізнесу. Ми вдячні за такі ініціативи провідним представникам IT-індустрії та завжді відкриті для такої співпраці», – зазначив Селецький.

Загалом до курсу «Ефективні рішення Google for Education для хмарної взаємодії» долучилося 14 825 освітян, із них 8 119 учасників отримали сертифікат про його успішне проходження.

Під час участі у курсі освітяни мали можливість пройти безкоштовне навчання та здобути практичні знання з організації ефективної взаємодії між учасниками освітнього процесу, використання особливостей та переваг G Suite for Education – захищеного доступу до ресурсів, налаштування конфіденційності, параметрів доступу, структурування користувачів у різних організаційних підрозділах тощо.

Також учасникам були запропоновані для опрацювання навчальні матеріали за наступними темами: «Основи, пристрої та налаштування», «Організація діяльності», «Персональне середовище», «Професійна діяльність», «Організація взаємодії» тощо.

Освіта.ua
10.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Галина
Курси були чудові. Трохи тяжко, апе дізнаватися щось нове і його опановувати завжди нелегко. Особлива вдячність тренерам, хоча виконувати треба було все точно, ніяких поблажок. От так би поступати з учнями, ставити реальні оцінки, то може б керували нами не неуки. Але в усьому винні ми самі. Нас принижують, а ми мовчимо.
Вася Пупкін
Давно пора позакривати всякі інститути підвищення кваліфікації і методкабінети, а вчителям підвищувати кваліфікацію таким чином.
Галина
Для Вася Пупкін: Цілком з Вами згідна
Коментувати
Світлана
Дуже мало часу на такий обсяг завдань, люди ще і працюють і мають домашні обов’язки.
Олександра
Для Світлана: не погоджуюсь з Вами. Курси пройшла з великим задоволенням. Обсяг завдань не великий. Тим паче, за майже 3 дні можна виконати. Теж вчитель, маю дітей та домашні обов’язки. Головне бажання і віра в себе!
Коментувати