У Києві на COVID-19 хворіє майже тисяча вчителів

За словами київського голови, наразі у столиці на коронавірус хворіють майже тисяча педагогів та 1 300 школярів

У Києві на COVID-19 хворіє майже тисяча вчителів

Наразі у столиці на коронавірус хворіють майже тисяча педагогів та 1 300 школярів.

Про це під час брифінгу повідомив київський голова Віталій Кличко.

Також за його словами, на сьогодні в місті на карантин закрито 4 школи.

На дистанційному навчанні перебуває 939 класів у 265-ти школах.

Окрім того, через виявлені випадки вірусу, тимчасово закрита 191 група у 137-ми дитячих садках. 7 садочків повністю зачинені на карантин. Наповненість дітей у столичних дитсадках сьогодні – понад 50 %.

Освіта.ua
09.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
А скільком київським учителям директори заборонили проводити тестування щоб не закрили школи. А лікарі теж не бажають посилати на тестування. Ну директори, зрозуміло, щоб не закрили столовку з якої мають відкат і не пересохла річечка грошей що тіче від батьків. А от чому лікарі навідріз не посилають на тестування - загадка. Чи то отримали вказівку згори, чи, може попродали усі тест системи приватним лабораторіям. Так що , Віталя, множ упевнено цю цифру на 5. Ці учителі недоліковані повинні іти у школи і розносити заразу далі
Учитель із провінції
Для Тарас: А який сенс у тих тестах? У нас перехворіло більше половини колективу. З явними симптомами COVID-19, деякі були на апаратах ШВЛ. Але жодному не поставлено цей діагноз, бо результати тестів негативні. Тому й записано в лікарняних залежно від перебігу хвороби: ГРВІ, бронхіт, пневмонія. Думаю, що дані офіційної статистики сміливо можна множити на 10.
Коментувати