Очільник МОН дорікнув голові профільного комітету ВР

Сергій Шкарлет висловив невдоволення висловлюваннями Сергія Бабака

Очільник МОН дорікнув голові профільного комітету ВР

В.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет висловив невдоволення висловлюваннями голови парламентського Комітету з питань освіти, науки та інновацій стосовно діяльності МОН у сфері реформування середньої освіти.

Про це очільник Міносвіти написав у своєму Telegram.

«Останнім часом Голова Комітету ВРУ з питань освіти, науки та інновацій робить цікаві заяви стосовно діяльності Міністерства щодо імплементації реформ та інформації про них. Черговою заявою стало те, що реформи йдуть лише у сфері вищої освіти, а інших освітянських реформ йому буцімто не видно», - зазначає Сергій Шкарлет.

Він висловив переконання, що голова профільного комітету Сергій Бабак навмисно не помічає реформи, що розроблено за участю МОН і які сумлінно впроваджують освітяни по всій країні.

«Можливо, для цього є певні причини і я хочу ще раз детально поінформувати суспільство про поступ команди МОН та окреслити певні кроки в реформуванні системи освіти і науки сьогодні», - пише керівник Міносвіти.

За його словами, лише протягом листопада 2020 року командою МОН було розроблено нову редакцію Положення про спеціальну школу, розроблено проєкт Базового компонента дошкільної освіти, спільно з Державною службою якості освіти розроблено методичні рекомендації з питань формування внутрішньої системи забезпечення якості освіти у школах, розроблено проєкт Положення про ліцей.

Окрім того, очільник МОН наголосив, що відомство поступово впроваджує сертифікацію вчителів, спільно з Google Україна впроваджено проєкт безкоштовного навчання для вчителів з використання цифрових інструментів для дистанційного навчання, напрацьовуються механізми запровадження пілотного проєкту щодо безоплатного навчання на підготовчих курсах абітурієнтів із ТОТ, підписано Меморандум з Міжнародною асоціацією позашкільної освіти.

«І це – лише частина нашої роботи. Уся інформація про результати діяльності своєчасно оприлюднюється на сайті МОН. Хотілося б, аби українські політики використовували свою політичну вагу винятково для співпраці й досягнення конкретних результатів», - написав в.о. міністра освіти і науки.

Освіта.ua
01.12.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Прокіп Свиридович Сєрков
Цікаво, а скільки усього працівників (від міністра до прибиральниць) в МОН і поєднаних з ним посудинах?
Владимир Белый
Розробки відомчих вихідних документів, які на місцях практично навіть не читають, звісно є. Реформаційних кроків не має.
Для Володимира Білого
Для Владимир Белый: Цікаво, чи знаєте Ви, чи уявляєте, чи можете змоделювати кінцевий результат реформ. Як би знали то раділи б що т.в.о міністра хоч що небудь робить щоб зберегти освіту. А Бабак і Ко не задоволені, бо втрачають грошики, які Європа сипить щоб дибілізувати молодь.
Іван Никифорович
Оце, виявляється, роботяги. Та чи читав ти хоча б проєкт ліцею, який ці паперові хробаки подали. Там і вечірні класи, й спеціальні науково-дослідні класи задекларовано. Але нічого та писулька не варта. Та чи знають вони про існування 32 статті закону про повну середню освіту, а там тільки міста з кількістю мешканців більше 50 тисяч мають право на ліцеї (і тільки там, де зразу набирають в 10 клас чотири комлекти)? І ніхто анімур-мур, бо це ж буде через три роки. А ще вдумайтеся в оці рекомендації про систему якості освіти... Виявляється, ще й хвастаються власними трудовими подвигами. Та найцікавіше мені завжди було інше: скільки в нас таких, котрі турбуються, як європейські чи соросівські гроші витрачаються. Так дбають та хвилюються, одно дорікають комусь та підозрюють, що хтось їх хапає
Коментувати
Якось так
Схоже на трохи підзабуту крилату фразу одного з очільників: "- Загальної реформи якої, бл#дь? Тимуре, де тобі реформи не вистачає, можеш мені сказати? Джерело: https://censor.net/ua/v3112632
Василь
Пане СергіюІ Зробіть такі реформи, щоб вони були дієвими, перспективними, захищали працю вчителів, а не тимчасові як і Ваша посада
Владимир Белый
Для Василь: не для того ректори його висунули на посаду.
володимир
Ви подивіться, як сьогодні працюють вчителі у школах:"Тобі щось не зрозуміло?"- Так. " То хай твої батьки наймуть тобі репетитора" - відповідь вчителя. Вчителі приходять на роботу не навчати, а просто похозуватися!. Сором! То ж за що їм платити зарплатню, якщо учні ходять до репетиторів? За радянські часи вчителі за зарплатню 60 крб. годинами , безкоштовно, сиділи з невстигаючими учнями, щоб їх навчити. А зараз їм не можна нічого ксазати, бо твою дитину заклюють. Яка там реформа. А для чого нам нужна свора чинуш з МОНу у яких досвід дорівнює нулю!
Коментувати