Гурак: сертифікація може стати елементом розвитку вчителів

Сертифікація вчителя має стати провідним елементом системи професійного вдосконалення

Гурак: сертифікація може стати елементом розвитку вчителів

Сертифікація вчителя має всі шанси стати провідним елементом системи професійного вдосконалення педагогічного працівника.

Про це повідомив голова Державної служби якості освіти Руслан Гурак.

«Адже механізми її проведення дають можливість педагогам розкрити свій потенціал, проявити педагогічну майстерність, а головне поділитися досвідом використання сучасних методик навчання», - зазначив очільник Держслужби.

Також він нагадав, що наразі вже завершено третій етап цьогорічної сертифікації вчителів. Зараз триває збір та оброблення експертних висновків у регіонах, після чого вони будуть передані до Українського центру оцінювання якості освіти.

Результати зовнішнього оцінювання професійних компетентностей вчителів початкових класів буде визначено до 11 грудня 2020 року.

Освіта.ua
26.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
VVTT
ГЕТЬ -сертифікацію і всих тих, хто стоїть за цим ганебним явищем в освіті України!!! В школах скоро нікому буде працювати, бо молодь не піде працювати на такі принизливі умови та низьку зарплату... ЗУПИНІТЬСЯ ТА ДАЙТЕ СПОКІЙНО ПРАЦЮВАТИ....
cos
Краше би заробітну плату вчителям підвищували, а не нові обов’язки додавали. Сертифікація- це приниження вчителів.
3839
Механізми проведення сертифікації дають можливість педагогам розкрити свій потенціал, проявити педагогічну майстерність, а головне поділитися досвідом використання сучасних методик навчання, - ВУМНАЯ РЕЧЬ. Проте процес підготовки до сертифікації забере в учителів здоров’я і час, відволікатиме від виконання прямих обов’язків - навчати дітей, тому, перестаньте СТРАЖДАТИ Х....Ю і дайте нормально працювати, тим, хто ще залишився в освіті.
unforgiven 2
Так як педагогічна майстерність і досвід роботи є інтелектуальною власністю, то заявлені принципи сертифікації порушують права учителів.
111
Для unforgiven 2: 100%
Вован
А з чого Гурак житиме? Хоча в нього за меценатство та особливі заслуги в освіті є декілька державних нагород, це притому,що це - сорося зовсім без педагогічної освіти, зато вже з плагіатом. Чи не чиясь дівчинка?
Коментувати
Тарас
До атестації добавили сертифікацію, створили ще одну контору з крутими зарплатами. Нормальні учителі просто йдуть. Ніде так не терзають людей як в освіті.
Ольга
Чого тільки не скажеш, щоб виправдати існування недолугої структури, в якій отримуєш "смачну" зарплатню.
Вікторія
Головне-"поділитись досвідом використання сучасних методик навчання" Це - основна мета сертифікації виявляється, на думку Гурака. Тобто ви, , дурні учителі , стрибайте як білки в колесі, придумуючи сучасні методики навчання, крутіться в цьому дурдомі,на який ви перетворили школи,не спіть ночами-а ми-гуракі в теплих кабінетах і за зарплату в 50000 будемо дивитися кіно, яке ви нам назнімаєте, і будемо вирішувати чи сучасна у вас методика. Якщо нам сподобається-просто здеремо її,як робили інститути підвищення кваліфікації, напишемо дисертації, захиститимо, а ви за 6000 і далі вишукуйте нові методики нам на вигоду. Чого ви, гуаракі, маєте користуватися моїми надбаннями і досягненнями??? Що ви,гуаракі досягли на педагогічній ниві,щоб судити,нас, учителів??? Що ви,гуаракі,взагалі, зробили корисного у своєму житті???