Школи проведуть акцію «16 днів проти насильства»

МОН рекомендує школам провести уроки з нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей

Школи проведуть акцію «16 днів проти насильства»

Міністерство освіти і науки рекомендує закладам освіти організувати та провести  навчальні заняття та інші заходи з нагоди відзначення Європейського дня захисту дітей від сексуальної експлуатації та проведення Всеукраїнської акції «16 днів проти насильства».

Відповідний лист надісланий на адреси регіональних департаментів освіти та науки.

У Міністерстві освіти зазначають, що Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства» проводиться щороку з 25 листопада до 10 грудня з нагоди відзначення 25 листопада — Міжнародного дня боротьби за ліквідацію насильства над жінками; 1 грудня — Всесвітнього дня боротьби із СНІДом; 2 грудня — Міжнародного дня боротьби за скасування рабства; 6 грудня — річниці з дня «Монреальської різанини»; 10 грудня — Міжнародного дня прав людини.

Метою проведення акції є привернення уваги громадськості до актуальної для українського суспільства проблеми подолання насильства в сім'ї, щодо жінок, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми, забезпечення рівних прав жінок і чоловіків та активізація партнерського руху органів державної влади, закладів освіти, громадських організацій до проблем насильства в сім'ї та захисту прав жінок.

Інформацію про заплановані заходи школам рекомендовано розмістити на своїх сайтах та поінформувати про це учасників освітнього процесу.

інформаційні матеріали для проведення заходів

Освіта.ua
23.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вчитель
А програму виконувати і уроки проводити коли? Майже щодня по сім уроків. Звезли дітей і розвезли автобусами. Де брати час на такі заходи? В мон цього не розуміють?
Людмила Анатоліївна
А акція проти насильства над вчителями коли запланована?!
Кеп Очевидність
А акція, щодо подолання насильства над освітою, буде? Коли чекати? Можна не 16, можна хоча б 1 день?
Ольга
А коли буде акція "16 днів навчання без конкурсів і акцій"?&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&&&&&&&am... p;&&...