МОН пропонує школам провести урок про права дитини

МОН та ЮНІСЕФ закликають учителів провести до 20 листопада урок про права дитини

МОН пропонує школам провести урок про права дитини

МОН та ЮНІСЕФ пропонують учителям долучитися до всеукраїнської ініціативи і провести «Найбільший урок у світі» про права дитини.

Урок створено для того, щоб учні дізналися про результати роботи ООН та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ).

Метою уроку є розтлумачення  учням поняття прав людини та прав дитини, пояснення значення організації ООН та ЮНІСЕФ, ознайомлення учнів із Конвенцією ООН про права дитини тощо.

Урок розрахований на учнів 5–8-х класів. Водночас  за потреби вчителі початкових та старших класів можуть адаптувати матеріал для своїх учнів.

Також учасники ініціативи мають можливість отримати сертифікати та взяти участь у  розіграші сувенірів від ЮНІСЕФ. Для цього їм необхідно зробити фото під час або наприкінці уроку разом з учнями та опублікувати їх у фейсбуці з хештегом  #Найбільший_урок_у_світі та #Знаю_права_і_змінюю_світ.

Матеріали уроку можна використати для трьох різних форматів відповідно до наявності доступу в учнів до інтернету та залежно від формату навчання в школі (очного чи дистанційного).

Для того щоб отримати сертифікат про участь у акції, необхідно зареєструватись та пройти курс.

Дізнатись більше

Освіта.ua
17.11.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Віктор
Зараз потрібно проводити уроки про обов’язки дитини.Задрали ви їхніми правами!
в США Конвенція не ратифікована
http://www.irbis-nbuv.gov.ua/cgi-bin/irbis_nbuv/cgiirbis_64.exe?I21DBN=LINK&P21DBN=UJRN&Z21ID=&S21REF=10&S21CNR=20&S21STN=1&S21FMT=ASP_meta&C21COM=S&2_S21P03=FILA=&2_S21STR=amp_2016_11_12
в США Конвенція не ратифікована
Для в США Конвенція не ратифікована: Конвенція 1989 р. «завдати шкоди суверенітету та системі федералізму США, становить небезпеку для прав американських батьків, знищить батьківську владу». Батькам дитини загрожуватиме судове переслідування, якщо вони перешкоджатимуть їй переглядати кінопродукцію непристойного характеру ст. 13 Конвенції. Ст. 14 - дитина має право відмовитися від релігійного виховання або від релігійних поглядів, яких дотримуються її батьки. Стаття 15 перешкоджає батькам захистити дитину від спілкування з особами, котрі, на їх думку, погано впливатимуть на неї, зокрема представниками релігійних сект, злочинних організацій. Згідно зі статтею 16 Конвенції дитині гарантується абсолютне право на особисте життя, яке не повинні порушувати батьки, що допускає право неповнолітньої дівчини на переривання вагітності без згоди батьків, право неповно-літніх вступати у статеві відносини, у тому числі одностатеві.
Коментувати
Віктор Логвін
11 (тепер буде 12) років людина у школі лише чує про права, але по факту немає жодних прав, що і є причиною бідності країни.
1
Про права дітей, звичайно, треба, але не помішав би і урок про права вчителів, а то всі говорять тільки про обов’язки.
unforgiven 2
Чому лише про права? А про обов’язки та правила для учнів у школі хіба уроки не потрібні?
Кобзар Світлана
Для unforgiven 2: Дійсно, права наші любі діточки і так знають пречудово. А от обов’язки для них - незнайоме поняття. МОН, прислухайтесь: дозвольте навчити дітей їх обов’язкам!!!
Коментувати