МОН прагне розвивати громадянську освіту, - Шкарлет

Міносвіти має на меті популяризувати середовищну модель громадянської освіти

МОН прагне розвивати громадянську освіту, - Шкарлет

Міністерство освіти має на меті популяризувати середовищну модель громадянської освіти, за якої школярі вчитимуться захищати права однокласників, дискутувати, будувати діалог та знаходити порозуміння.

Про це під час онлайн-спілкування з учасниками Всеукраїнських зборів лідерів учнівського самоврядування «Лідер-челендж» сказав в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет.

За його словами, громадська активність школярів , яку вони проявляють у формі учнівського самоврядування, є певною інвестицією особистого часу як у своє майбутнє, так і в розвиток громадянського суспільства України.

«Наразі Міністерство на шляху розвитку громадянської освіти ставить собі за мету розвивати її не лише як шкільний предмет, а й популяризувати середовищну модель громадянської освіти – коли в безпечних та комфортних умовах школярі вчаться працювати, захищати права однокласників, дискутувати, будувати діалог та знаходити порозуміння», – наголосив Шкарлет.

Освіта.ua
27.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Поясніть
Учні вже перестануть в класі тербатися,вийдуть на новий рівень:клас на клас на одному коридорі (на інший коридор і поверх не можна).Щось не так і не те, і не з того починаєте або я щось не розумію?А про те все не можна на етиці говорити?,дискутувати?фільми різні переглядати?зміст книжки обговорювати(нових,теперішніх навіть з-за граничних авторів,нову програму)-В старших класах навіть мелодрами,тобто різні життєві ситуації?,щоб може психолог такий предмет викладав?Моя особиста думка.
Виктория Владимирова
Підпишіть петицію про відміну олімпіад в умовах епідемії: https://petition.kmu.gov.ua/kmu/Petition/View/3735
Гость
Необходимо в ВУЗы вернуть политологию и социологию, если Украина претендует быть демократией.
Вчитель
Для Гость: При злиднях, це будуть предмети для збирання хабарів
Коментувати
Вчитель
Цікавий курс. Просто треба виділити більше годин/
Торба
Що за маячня? Яка громадянська освіта? Ви спочатку надайте якісну середню освіту. Знову педагоги забивають баки своїми псевдодумками. Коли їх всіх розженуть, як свого часу історію кпрс.