У 50 містах і районах школи будуть закриті до 8 листопада

З 26 жовтня в Україні діятиме новий розподіл регіонів за рівнями епідемічної небезпеки

У 50 містах і районах школи будуть закриті до 8 листопада

З 26 жовтня в Україні діятиме новий розподіл регіонів за рівнями епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Відповідне рішення ухвалено Державною комісією з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій на засіданні, що відбулося 23 жовтня.

Згідно з рішенням комісії 100 українських міст та районів віднесено до «червоного» рівня небезпеки.

У 50 територіальних одиницях «червоної» зони серед інших обмежень, з 26 жовтня буде діяти заборона на відвідування закладів освіти здобувачами освіти.

Найбільше регіонів, заклади освіти у яких будуть закриті для школярів і студентів, у Луганській, Житомирській та Одеський областях.

Також заборона на відвідування закладів освіти діятиме у двох обласних центрах — Сумах та Миколаєві та адміністративному центрі Луганської області — Сєвєродонецьку.

Рішенням Комісії ТЕБ та НС Київ віднесено до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки поширення COVID-19.

Регіони «червоного» рівня епідемічної небезпеки

Освіта.ua
23.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Тарас
жадібні директори лише за очне навчання, бо на дистанційці їм не відстйогує столова і батьки не несуть у школу. Те що помруть діти-учителі їх не хвилює. А доведи що ти захворів у школі. Закопають як собаку і компенсації не дадуть
Тарас
А ви помітили що ковід пішов трохи на спад після канікул? тепер почнеться по новому. Директор уже попередила що усі в школу, дистанційки не буде. Ну і пішшла НХ, я звільняюсь.
Яся
МОН тепер наказів не видає, лише - рекомендації. А місцеві чхати хотіли на ці рекомендації. Поступають в силу індивідуального маразму. Проводять наради ні про що. Видають накази про проведення міських олімпіад. Заражаються учителі сьогодні масово. Хворих багато: дома, в лікарнях... Лікарняні по 3 тижні. Заміняти уроки нема кому. Учителі лікуються за свій рахунок. Контактних ніхто не тестує. Діти розносять хворобу всюди, бо тісно контактують з друзями і сімями. Якщо ваша дитина ще не присесла додому С-19, то це справа часу. Школа сьогодні - розсадник С-19, а учитель - смертник!
Учитель
Ми - в помаранчевій зоні. АЛЕ!!! В останні тижні 1 чверті у класах проводили лише по 3-4 уроки. На більше учителів не вистачало: ковід, пневмонії, частина - в лікарнях, контактні на самоізоляції. Задіювали усіх: психолога, бібліотекарів, педагога-організатора. Ефективність такого навчання?.. Лист про діагноз захворівшого вчителя і потребу в ізоляції інших учителів, чи учнів у школу приходив із запізненням на 7-10 днів. І КОНТАКТНІ ВЕСЬ ЦЕЙ ЧАС ПЕРЕБУВАЛИ В КОЛЕКТИВІ, ЇЛИ В ЇДАЛЬНІ З ЗАГАЛЬНОГО ПОСУДУ. Про те, що у якогось учня хворіють батьки школі взагалі ніхто не повідомляв. Тільки деякі батьки за власною ініціативою. Частину учнів батьки з температурою 37,2 спокійно відправляли в школу!!! 80 % батьків переживають не за якість освітнього процесу (на дистанційному випускники, які працювали, в минулому році показали на ЗНО чудові результати). Батьки не хочуть займатись своїми дітьми... Чому б не задуматись їм, що дитина принесе зі школи крім оцінок і чим нагородить усю сімю???
Галина
Хворію ковідом.Слова лікаря::не хвилюйтеся,ми всі мусимо через це пройти.Всі.Рано чи пізно...Ніхто не заховається,ні вчитель,ні лікар,ні механік....Сидіти вдома не допоможе.Зупинити можна тільки власним імунітетом.Все.Просто його можна набути молодими здоровими людьми,а можна обмежити їх контакти,тоді буде хворіти більш зріле покоління.
Тарас
Для Галина: серед лыкарыв придуркыв як і серед учителів хватає. Після нового року буде вакцина. Треба переседіть
Галина
Ага, буде....Щоб вакцинація дала видимий результат,потрібно 2 роки.Ви що думаєте,що після нового року ваших дітей вакцинують?Вакцинація дітей і молоді взагалі під питанням.
Коментувати
Стець
Для Тарас: Вы правы100%! Пока у учителей будет рабское сознание,о них эта власть будет " вытирать ноги"
Тарас
Вимагайте чисту дистанційку. Не погоджуйтесь на змішане та очне навчання. Бо це смерть. Зберіться колективом і домовтесь. Іншого виходу немає. Ваших дітей після вашої смерті ніхто годувати не буде. Вони будуть жебраками на смітнику тільки тому що ви боїтесь захистити свої права.
вчитель
червоних 100, але тільки у 50-ти з 26 жовтня буде діяти заборона на відвідування закладів освіти здобувачами освіти. А у решті 50-ти .... всі безсмертні???? Чи влада безмозгла?
Тарас
Для вчитель: бо дурні вчителі не звільняються як лікарі а пруться у школу. А на що ми будем жить? А на що будуть жить ті 7000 лікарів що звільнились тільки у Києві? Життя дорожче комфорту
гість
Лікарів приймає Польща без звичних документів. Поїдуть.
Ольга
У нас ніхто з сімейних не звільнився.Багато хто перехворів,наша сімейна ще не хворіла,проте активно приймає,слухає коронавірус них хворих.Нікого не залишає без уваги.Адже зараз на сімейних лікарів найперший удар.Навіщо писати такі дурниці,що лікарі звільняються.Вони спокійно роблять свою роботу.Етап паніки пройшов.
Коментувати
Оля
Интересно, а когда будет вакцина? Или мы как 3 страны должны все переболеть тогда только закончится ковид. Очень страшно, когда пишут, что минимум 80% должны заболеть. Но судя по всему это правда((( так что, люди, если есть возможность пейте витамины, кушайте здоровую пищу, потому что дома сидеть вечно нельзя, а заразится очень большой шанс
Тарас
Для Оля: витамины не помогут. Поможет сидеть дома
Бідна Україна
Для Тарас: подивіться Порошенко у Рівному,чим від короновірус лікувався-йому помогли і всім радить.
Тарас
Для Бідна Україна: трампу-порошенку вколють плазму з антитілами. Вам видадуть білі тапки та й усе
Коментувати
Владимир
В городе Марганец , военрук , проводит массовое мероприятия -занятие , надевая на подростков-учеников , грязные тридцатилетние противогазы.При этом администрация школы и городской отдел образования не обращает никакого внимания. Через время получим массовое заражение коронавирусом. Кто за этим должен следить ?
Светлана
«Хочу поінформувати, що ми спільно з МОЗ будемо забезпечувати навчання 1-4 класів в очному форматі (після канікул), а 5-11 класів – залежно від епідемічного рівня: у змішаному або дистанційному форматах- Це вже не діє?
Вован
Для Светлана: А ЩО? Вже 26 жовтня? Учітеся,брати мої. Думайте, читайте.
Тарас
Для Светлана: жадібні директори лише за очне навчання, бо на дистанційці їм не відстйогує столова і батьки не несуть у школу. Те що помруть діти-учителі їх не хвилює. А доведи що ти захворів у школі. Закопають як собаку і компенсації не дадуть
Коля
Тарасе. Ви сховались ха чорним квадратом і пишете дурниці. Так. Небезпека велика. Але що можуть зробити керівники ЗЗСО без розпоряджень МОН?
Коментувати
Жанна
А Харьков? В нашем городе очень много заболевших и цифры ростут. Интересует, дети с 2 ноября идут в школу или до 8 ноября дома?
Учитель
Для Жанна: а Харькову никто не указ! Гороно считает, что у нас всё ок. Учителя повально болеют ковидом? Да и фиг с ними, убогими!
Жанна
Да кому мы все нужны? А старики? Больно смотреть, не ковид страшен, а то, что на лекарство у людей денег не хватит лечиться, поэтому и смертность высокая. Вместо предвыборных газеток и банеров можно обеспечить лекарствами людей, закупить в школы антисептики, маски и детей кормить нормально, а не холодными макаронами,
Мед
Для Жанна: нічого не вийде!Подивіться хто йде до влади-все ті самі ,по колу,а ми їх вибираємо!Головне голосніше кричати,що пепереники або при владі-не такі,а те що вони були.
Коментувати