МОН планує зміцнити кадровий потенціал шкіл

Команда Міністерства освіти працює над завданням зміцнення кадрового потенціалу школи

МОН планує зміцнити кадровий потенціал шкіл

Команда Міністерства освіти і науки працює над завданням зміцнення кадрового потенціалу української школи.

Про це у своєму Telegram написав в.о. міністра освіти Сергій Шкарлет, акцентувавши  увагу на завданнях, які найближчим часом має реалізувати освітнє відомство.

За його словами, зміцнення кадрового потенціалу школи буде здійснено шляхом поетапного підвищення зарплат вчителів, встановлення надбавок за результатами сертифікації та підтримки молодих фахівців.

Окрім того, Міністерство освіти і науки найближчим часом зосередиться на 100-відсотковому забезпеченні безкоштовного підвезення дітей і педагогічних працівників до дитсадків, шкіл і місць проживання в селі.

Також освітнє відомство планує відновити професійно-технічну освіту, реформувати наукову сферу та змінити підходи держави до системи вищої освіти.

Освіта.ua
20.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Валерій
Мусорів направляйте, зарплата цих бовдурів стартує з 12000грн, нехай працюють, все рівно користі від цих баранів нуль
Панасюк Юрій
Для Валерій: Вінницька обл.Погребищенський р-н,с.Павлівка-"обда... ро-в-а-нн-нн-ий,зачаров... а-нн-нн-ий",... вчитель хімії,географії, біології, (останні кілька слів на музику "Піснярів") та щей м-у-з-и-ки із зарплатою в чистом ВІГЛЯДЕ, більш 12 щей тищоночок він отримує,педофілячи, років 30 так, без "ответственості". Це Синюченко Г.В. -під надійнішою "кришою" правоПОхоронних та ПОХЕРОнних местних органів безвластія, які працювали під орудою майора поліції Гавриша В.В.,а в даний час полковника Дармограя П.В.Це не бовдури, це БІЗНЕСмани (der Mann-чоловік), до стартової щомісяця доплюсує з чергового лоха,пянички,злодюжки,бабульки з молоком та квіточками і шикове авто, дачка і тд...Бувша освітянська курва,начвід,освіти Бутенко З.М.,а теперича голова Погребищенської РДА (через пару днів вилетить наХЕР СОН,чи знову в крісло "нача"освіти, не обрали Слугу (читати-прислужницю)народу на голову ОТГ), пригріла цю наволоч на своїх ГРУДЯХ( чи ГРУТЯХ-як вірно написати?,в анекдоті Петька революцію защіщал толі груТю толі сіськамі), от ВОНО і зараз зараза знущається над неповнолітніми дівчатками. І управи на виродка в районі з продажною владою відшукати НЕМОЖЛИВО! А хто з владних "кобінетов" читає (за їх висловлюванням) цю писанину? Кому цікаво -телефонуйте-розповім більше-0959069398.
Коментувати
unforgiven 2
Відомвляться від міністерських зарплат і прийдуть працювати в школи звичайними учителями за 150-200 доларів?
Вован
Зміцнення кадрового потенціалу школи буде здійснено шляхом поетапного підвищення зарплат вчителів, встановлення надбавок за результатами сертифікації та підтримки молодих фахівців. З другого півріччя вчених НАНУ перевили на 25-50% від тарифної ставки. Звідси запитання до шановного пана Сергія Шкарлета: "Що ви дядьку п....те?."
СТАНИСЛАВСКИЙ
НЕ ВЕРЮ!
Вікторія
Панове! Ви ж обіцяли 4 000 євро! Де вони? Не смішіть народ! Ваше так зване "підняття зарплат" повинно бути настільки істотним, щоб учитель не шукав інший підробіток, а всі сили витрачав на якісне навчання та виховання підростаючого покоління.
Олена
Не верю ни одному слову .22 года стаж работы в школе,а зарплата 8 тыс грн.Скоро страна сюостанется без учителей.У нас тоже есть дети,а их одевать,кормить и учить нужно.Позор
1
Я уже задолбался получать эти миллионы з/п. Может уже хватит повышать зарплату?
Директор
В короткостроковій перспективі це нереально- так як і збільшити площі оброблюваних земель- практично не існує людей, які будуть працювати за копійки, а збільшити зарплату немає звідки. Поки прийдуть перспективні, поки вони навчаться- то рак на горі свисне- немає кому працювати! Проблема не тільки в зарплаті- вона комплексна і набагато глибша, ніж здається! !!!
Зоя Ярославівна
Ага вже 50 років піднімали на таку висотууущо злізти не можемо ми. Сьогодні 34 роки педстажу, 8000зп, ні підручника, нічого нема. Пишеш програми, збираєш по матеріази за свої гроші на гуманітарках . Технології в загоні. А за спиною аспірантура, дві відкриті нові спеціальності у 1993 і 2001. Не а голому місці. І ти лиш старший викладач.Коли директор п’яний на твоє маля наїжджає і не несе відповідальності, зраджує народ, не знає мови раптом стає заслуженим??? Хіба терористом.
Майя
Так это ещё с надбавками 8 тыс. А если их грозятся отобрать? Вы с голой тарифной ставкой уже получаете как техничка. Недавно вычитала, что среди европейских стран самая низкая зарплата в учителей Чехии - 40 тыс. Дол. В год. А самая высокая в Германии - 80 тыс. В год. Посчитала свою - до 5! Не дотягиваю. Зато любят писать какие тарифы там в Европе. Они выше, как утверждают коммунальные службы. Но почему-то украинцы потребляют в разы меньше воды,газа. Потому что для нас это уже роскошь. Люди! Это мы между собой считаем себя людьми. А правительство нас давно держит за быдло.А как вам медосмотр за свои деньги, канцелярия за свои, курсы повышения за свои, вебинары, конференции,литература, ноутбук, диапроектор, колонки, экран, подписные издания, печатание в журналах....и везде как Дамоклов меч висит над головой "тебя не атестуют"!!!! если ты чего-то не сделаешь. А вот власть единственно что делает- с завидной регулярностью ворует деньги. И не боятся, что их не атестуют и выгонят.
Коментувати