У МОН закликали школи перейти на дистанційне навчання

Сергій Шкарлет просить заклади освіти на два тижні перейти у режим дистанційного навчання

У МОН закликали школи перейти на дистанційне навчання

Тимчасово виконуючий обов'язки міністра освіти і науки закликав заклади освіти перейти у режим дистанційного навчання впродовж двох наступних тижнів.

Про це Сергій Шкарлет написав у своїй сторінці в Telegram у суботу, 10 жовтня у звязку із стрімким поширенням коронавірусної хвороби.

За його словами, Міністерство освіти спільно з МОЗ постійно моніторять ситуацію з поширення коронавірусної хвороби, зокрема і в закладах освіти.

«Прохання не тільки як керівника Міністерства освіти і науки, а як батька –  знайти можливість організувати на наступні два тижні дистанційне навчання для наших дітей», - наголосив Шкарлет.

Він також наголосив, що питання організації навчання має вирішуватись на місцях.

«Важливо, щоб у такій непростій ситуації центральна та місцева влада діяли спільно. Тому дуже прошу дослухатися до рекомендацій Державної та місцевих комісій з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій, а також РНБО. Розумію всі виклики, перед якими постають керівники закладів освіти, вчителі та батьки. Ці виклики намагається долати весь світ. Найголовніше  для нас зараз – не допустити стрімкого поширення коронавірусу та зберегти здоров’я людей», - зазначив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
10.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
тойхто
Ви не можете заставити усіх учнів перейти на дистанційну освіту. Має бути альтернатива. Наприклад сімейна освіта. Хто має змогу нехай йде вчитися дистанційно. А хто такої можливості не має, нехай здає к кінці семестру контрольні роботи.
Психовакцина
Зараз ще й введуть обов’язкове обрізання, і ніхто й не пікне. Конституція вже не потрібна, гратися з вами в "демократію" вже набридло.
АнглоШкольник
Частные онлайн школы уже столько денег и сил вложили в лоббирование правительства, так что имейте же совесть. Всё равно дети в обычные гос казармы под вывеской "Школа" ходить не хотят, и их там всё равно ничему полезному не учат люди, которые не могут найти нормальной работы за нормальную зарплату.
Любов
Я як вчитель хочу сказати, що зараз серед педагогічного колективу дуже багато хворих, так як ми тісно спілкуємося з учнями, а учні які переносять хворобу у легкій формі, не здають тести для перевірки, просто продовжують ходити та заразити всіх з ким мають контакт. Зараз найбільше накопичення в закладах освіти, тому для урегулювання ситуації у боротьбі з хворобою треба піти на дистанційне навчання. Нам вчителям теж важко на дістанції працювати, але для здоров’я людей іншого вибору немає!
Елена
Вы не думаете что школа это еще и место где дети находятся пока родители на работе ?Что родителям делать если дети дома а особенно матерям-оденочкам?Не все могут позволить СИДЕТЬ дома две недели за свой счет.
Потапенко
Для Елена: надо было сохранять семью, дура!
Мама
Школа не камера схову дітей, не бюджетна мама. От так гадає більшість батьків - школа навчить, школа виховає, школа збереже... Батьки! А ви де?
Белый человек
Для Елена: Страдай! Нех уй рожать без мужа. Страдай! А реально, нах уя ты рожала, если отдаешь свою кровинку в чужие руки? Еще, сука, возмущается, что пиз дюка не куда отдать. Тьфу!
Коментувати
Олег
Фу из-за столько процента людей портить жизнь. Все равно все им переболели . Так что пофиг, пусть и 20 тысяч будет. Наоборот быстрее все Украина переболееет, и будут антитела. Но на дистанцыонка сидеть я не собираюсь. Тим боле из-за какой-то болезни , которая этого не стоит. Жизнь так коротка, что я не хочу ее просиживать. Мне как-то пофиг на все , что связано с ковидом. Слава Богу, что мало кто меняет маску, и вообще пользуется антисептиком.
Анастасия
Для Олег: Интересно будет узнать Ваше мнение о ситуации, когда сами будете в тяжелом состоянии, но в больнице Вас не примут, так как просто не будет хватать мест. Подумайте как много умрет врачей, с которыми и так в нашей стране проблема
.марія
Ок. Давай дистанцыонка на 10 лет. Это ж единственный выход получается
Коментувати
.
Иди на фиг. Все равно 60% им точно переболееет. 0,5% умрет, но на 5 лет все закрывать это дебилизм. Скорее б уже все им переболели. Жду 10000 в день. Ну и я в том числе больше всего заболею,
Инга
Просто проблема в тому, що вчителі хворіють, уроки проводити нікому, з 7 уроків щодня в дітей 3-4, інші уроки діти просто граються, скачуть без діла
Коментувати
Україна
Однозначно, що все підстроєно і спровоковано. На кожному шагу аптеки, які останнім часом страдади, бо терпіли убитки, масонські банки, кантори для позики, ломбарди, казіно по підвалах і не тільки по підвалах. Оце усе друзья - працювало повним ходом. А щоб зтягати з людей гроші, грабувати нажите і відбирати за долги нерухомість то школа для того не потрібна, головне файних хакерів мати, щоб уміли прослуховувати телефони, читати листування, із карточок онлайн гроші знімати і переводити на свої закордонні рахунки пріпрятаниє. Позакривайте, будь ласка, і будівельні кампанії на карантин!!!! А пока вони будуть на карантині то тщатєльно їх перевірте на законнність діяльність і взагалі на існування. Не треба шукати когось далеко - провокатори в державі сидять, як то кажуть вовки в стану водяться.
Самепідемстанція
А Ляшку отому, що фамілію позорить, то, мабуть, і ніхто і нічого і не дав, і навіть справи за бахіли не відкрили, а просто прибили ізхза угла мішком, обморочили, щоб читав тексти складені добре. https://www.youtube.com/watch?v=uGIX00d4HA0
Коля
говорят, что и министра МОЗ они тоже припугнули . Сначала Они- же закупили медицинские костюми и бахили за завишеними ценами, потом открили справи про закупівлю костюмів и бахил за завишеними ценами. А потом сказали гони статистику про КОВИД - иначе сядешь за бахили , а на твое место другой ручник за первим углом найдеца
Матчук В.    і Ко
можна подумати що цей шкарлет там ще шось вирішує і Рекомендує. аж сміх люди бере. Спочатку розкрутили плагіатну історію - потім Його припугнули що якщо не будеш робить те що скажемо , то підеш із своїми плагіатами далеко. Добре масони і сатаністи знають шо роблять: психіку дітям зіпсували . Бізнеса закопали, понизили усіх і все до плінтуса, а самі сидять у загородних домах і нові інтриги плетуть. якби то вибори провести своїх людей ЗАПХАТЬ . шоб за новим законом додєрібаніть землі і аліса. Їхать вони хотіли на вас і вашу освіту . регіонами у різних партіях поприкривали . одним словом бандочка дєйствує під прикриттям всесвітньої пандемії.Усіх нормальних попередніх міністерок кишнули - поставили ручніка щоб краще було управляти. а вони вам дадуть піднятися Україні і вашим дітям? ! в Європейський суд і військовий всемірний трибунал їх за яйця тухлиє тягти. На люди і на чисту воду їх!! Затуркали людей сатаністи - від влади їх відітєлі відсторонили.
Масон-сатанист
Для Матчук В. і Ко: много стекломоя выпил сегодня, да? Видно, что только тебе психику поламали.
Матчук В.    і Ко
йди НА.
Коментувати
еволюція
https://www.ukrinform.ua/rubric-culture/3115513-uceni-viavili-novu-stadiu-evolucii-ludini.html
я
НІ - НЕ ПРАВ МІНІСТР І НЕ ПРАВ . БО ЙОМУ ВСЕ ОДНО. ДОСИТЬ ТРИМАТИ НАШМХ ДІТЕЙ В ОНЛАЙН. ПІШЛИ В ДУПУ. ЗА ЦЕЙ ЧАС - ГОВОРИТЬ СТАТИСТИКА СТУДЕНТИ І ДІТИ ПРОГРАЛИ КУПИ ГРОШЕЙ В ОНЛАЙНІГРИ. ОТ КОМУ ВИГІДНО ДІТЕЙ ЗАПХАТЬ ВОНЛАЙН! НЕХАЙ МІНІСТР ОСВІТИ. МОЗУ І ЛЯШКО І ТІ ХТО ШЕПЧЕ ЇМ НА ВУШКО ШО РОБИТЬ СИДЯТЬ САМІ І ПОСАДЯТЬ ДІТЕЙ СВОЇХ.
Любомир
Для я: По перше, чіткої та вечерпної статистики по вікових категоріях ви, скоріш за все, не отримаєте, по об’єктивних причинах. А по друге, цілком логічно, що при більшому онлайні розробники ігор отримують більші прибутки. Але вони ж нікого не заставляють щось купувати, так само як кінотеатри або інші розважальні заклади. Повірте мені, якщо дитина захочить придбати, наприклад, скін на зброю, то вона зможить це зробити так само як квиток на сеанс кіно й у цьому немає нічого катастрофічного. Але пам’ятайте, що на відміну від квитка, у деяких проектах предмети можна перепродати іншим гравцям, навіть, заробивши на різниці покупки/продажі.
Мама
Ха! Та зараз купа дітей, які,прийшли до школи з наджетами і на уроках граються. Ще й бува з ознаками вірусних хвороб. Гарантії того, що при очному навчанні,вчаться, а при ДН навчанні не вчаться немає. Хто вчиться, той вчиться. От учителям вешалка: 1. Потрібно вміти вмикати оті конференції , а вони нуль суцільний і не збираються вчитися (від березня до кінця року жодного уроку щ математики. Взагалі, жодного контакту) 2. Потрібно провести якісно урок, бо батьки ж чують як проводить урок учитель. Це не в класі, що можна аби до дзвінка протриматися.3. Подивіться, що саме вчителі проти ДН! Бояться, знають чому
Коментувати
учитель
Так.міністр прав. Якщо вибирати зараз, то карантин та ДН. Ризикую щодня двічі:1.дитина йде до школи і може інфікуватися, 2. йду до школи на роботу. ризикую заразитися сама та інфекцію до дому принести. Перші дні вересня ще одягали маси, нагадували,працювало 3 входа, іноді дезинфекцію робили. Зараз переважна більшість без масок,ходи закрили наглухо, дезинфекцію парт жодного разу з 1 вересня не робили, відро з використанними масками ніхто не виносить. Усе говорить на користь карантину. Але! 1.Чи збезпечить учителів школа гаджетами? 2. Якою платформою мають користуватися вчителі, щоб не порушити закони і не потрапити під кримінальну відповідальність згідно Міжнародних законів. 3. Хто навчив учителів користуватися можливостями онлайн-навчання. Від березня і до сьогодні жодного семінару, тренінгу, навчання ні методичний центр, ні адміністрація школи не провели.Пане Міністре, Ви праві, я Вам підтримую, але проблем дуже багато і вчителі не можуть на голому ентузіазмі працювати
Маргаріта
Самі сідайте на карантин! Дайте ще хоть чучуть нормально людям пожити, дітям навчитися, гроші заробить. Якщо вірус є, ним всеодно заразяться коли будуть ходити в супермаркет або в звичайний магазин. Коли людина навіть не знає що вона хвора, вже є перенощиком віруса. Не розсіюйте паніку. ЦЕ ЗВИЧАЙНИЙ ВІРУС! СТАТИСТИКУ МАЙЖЕ ВСЮ ПІДРОБЛЮЮТЬ! НЕ ВЕДІТЬСЯ НА ТАКЕ І БУДЬТЕ ЗДОРОВИМИ!
И
Для Маргаріта: Нормально пожити з ускладненнями після коронавіруса не получиться, особливо людям середнього та похилого віку. Тут і грошам радий не будеш. Діти, які хочуть навчатись в класі (а не сидіти гратись на уроках на мобільному телефоні), будуть також добре навчатись дистанційно. А контролювати навчання дітей- це обов’язок батьків. Більшість вчителів технології дистанційного навчання знають і використовували весною. Кількість захворювань зросла після того, як люди перестали виконувати санітарні норми. А якщо їх виконувати, то риск зараження мінімальний. Ви думаєте, що статистику підроблюють у всьому світі? Навіть коли в Італії та інших країнах тижнями не вивозили трупи померлих від коронавірусу.
Натали
Нормально живите и радуйтесь, что у вас здоровые дети, общайтесь побольше с ними, интересуетесь их увлечениями. Те, кто против дистанционки, хотят побыстрее выпихнуть детей из дому, чтоб не мешали, переложить всю ответственность за воспитание и образование на учителя.
Коментувати
мабутьвчителі
Сім’я фермерів на Харківщині тримала в рабстві дев’ять осіб, - прокуратура122345456677899000
Один з фермерів
Для мабутьвчителі: Прохання повернути мені моїх рабів. Вони у мене на гарантії, нещодавно з Донбасу привезли.
Еще один фермер
Для Один з фермерів: ничего себе! Да вы мажор! Иметь рабов из Донбасса! Вот у меня все немного подешевле: всего лишь студенты из Нигерии.
Коментувати
начерзівчителі
На Тернопільщині від COVID-19 помер уже шостий медик – анестезіолог-реаніматолог Петренко, - обласне управління охорони здоров’я
ай -я- яй
Ах божечки -божечки.. іди хоч раз Богу помолися насправді..то може очі відкриються
Fraps
Для ай -я- яй: Я свідок Секти Коронавірусу. Моя мета сприяти розповсюдженню 5G, з метою чіпування всіх українців. Оскільки ті хто не вірить у коронавірус, як правило вони мають дуже великий IQ і вони дуже слабко піддаються чіпізації. Тому незабаром уся країна буде на карантині, а всіх хто відмовляється вірити у коронавірус, насильно чіпують.Чіпізація буде відбуватися під патронатом Джорджа Сороса та його соросят. Нікуди ви від цього не втечете!
тупа і корислива Куріца
якшо довго ждать квартиру і машину надурняк то скоро наступає шизофрєнія . а ти шо думала ? А? безплатний Сир только в мишеловке. губи розказала вона.работать пашла
Коментувати
Fraps
Божечки мой...Сколько же тут дегенератов собралось. А еще говорят что у нас Запад и Восток друг друга не понимают. И там, и там полно дебилов которые считают что Ковид придумали чтобы их ограбить, а то и вовсе коронавирус это выдумки ВООЗ, Билла Гейтса, КНР, Путина, рептилоидов(добавьте если что забыл). Больницы переполнены, а они делают свои высеры, что статистику рисуют. Вы дегенераты вроде очно обучались, а тупее крышки из под Кока Колы. Глядишь дети на дистанционке, будут гораздо умнее их родителей, хотя наверняка большая часть это тролли или боты)))
Валентина
На карантин потрібно іти, коли ще здорові, а не коли вже похворіли. Тоді в цьому є сенс. А коли вже похворіли, то вже в лікарню!