Школи незабаром зможуть перейти на е-щоденники

Державні шкільні е-щоденники стануть доступними всім школам на безоплатній основі

Школи незабаром зможуть перейти на е-щоденники

Державні електронні шкільні щоденники та журнали стануть доступними всім українським школам на безоплатній основі вже найближчим часом.

Про це повідомили у Міністерстві освіти і науки.

За інформацією освітнього відомства, наразі проєкт перебуває на стадії тестування, у якому беруть участь декілька шкіл з кожної області.

Планується, що завершення пілотування проєкту орієнтовно відбудеться вже у листопаді.

«Після завершення цього етапу державні е-журнали та е-щоденники стануть доступними всім українським школам на безоплатній основі», - зазначають у Міністерстві освіти.

Для вчителів, батьків та учнів будуть підготовлені детальні роз’яснення та відеоінструкції щодо користування новими інструментами.

Освіта.ua
08.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Кеп Очевидність
Напевно, це буде nz.ua, не оптимізований для мобілок, кривий та незручний. При цьому, скільки шкіл в Україні, де в кожному класі ПК? Хто подумав, що робити вчителям, у яких комп’ютера в класі немає? Знов тупий популізм, знов все скинуть на школи, батьки будуть ВИМАГАТИ ведення е-журналу, влада буде піддакувати, а вчителі будуть вистроюватися в чергу в СВІЙ ВІЛЬНИЙ ЧАС в кабінети інформатики, щоб заповнити журнал. Круто. Сучасно. ІННОВАЦІЙНО! Премію ініціатору/реформатору вже виписали? Треба починати не з платформи, а з забезпечення шкіл. Без нього хоть Е-журнал, хоть Х-журнал, результат буде один. Але кого це хвилює? То ж думати треба, а тут сказали те, що хоче почути електорат перед виборами, а електорат тупуватий, він думати не любе що і як робиться. От політики вже вкотре цим користуються. Це як з дистанційкою, треба вводити вже давно, але перед виборами стрьомно. От і страждають і вчителі, і діти, і деякі тупоголові батьки.
Максим
Добрий день! Хтось знає на якому порталі вони будуть? І що для цього потрібно, щоб ними користуватись?
Руслан
Для Максим: https://nz.ua/
Александр Замятин
Перейшов за посиланням https://nz.ua/. З перших кроків видно, що сайт не оптимізовано для мобільних пристроїв. В 2020! Це при тому, що через відсутність ноута чи ПК більше половини користувачів будуть заходити саме з мобільних пристроїв.
Коментувати