МОН: кошти на збільшення зарплат освітян передбачені

Посадові оклади працівників освітньої сфери в 2021 році змінюватимуться двічі

МОН: кошти на збільшення зарплат освітян передбачені

Кошти на збільшення посадових окладів і заробітних плат працівників освітньої сфери в 2021 році передбачені проєктом Держбюджету.

Про це йдеться у повідомленні Міністерства освіти у відповідь на інформацію про рішення уряду щодо зупинення до 31 грудня 2021 року дії постанови № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки».

Зокрема, у Міністерстві освіти наголошують, що посадовий оклад працівника першого тарифного розряду в 2021 році змінюватиметься двічі: з 01 січня він становитиме 2 670 грн, з 01 липня – 2 893 грн.

«Отже, з січня 2021 року розміри посадових окладів (ставок заробітної плати) працівників бюджетної сфери, зокрема й галузі освіти і науки, збільшаться на 20%, а з липня – ще на 8,3%. За інформацією Міністерства фінансів України, бюджет 2021 року є збалансованим і фінансово забезпеченим. Тобто кошти на таке збільшення посадових окладів і заробітних плат - передбачені». - наголошують у Міносвіти.

При цьому, у зв’язку з відсутністю неінфляційних джерел фінансування на реалізацію постанови Кабінету Міністрів від 10.07.2019 № 822 «Про оплату праці педагогічних, науково-педагогічних та наукових працівників закладів і установ освіти і науки» у 2021 році, уряд доручив Міністерству освіти і науки разом з Мінекономіки, Мінфіном і Мін’юстом підготувати та подати в установленому порядку до Кабінету Міністрів України проєкт рішення щодо зупинення до 31 грудня 2021 року дії зазначеної постанови.

«Відтермінування постанови КМУ №822 не передбачає змін в умовах оплати праці педагогічних, науково-педагогічних і наукових працівників, що діють на сьогодні, а саме: встановлення доплат, надбавок, підвищень посадових окладів (ставок заробітної плати)», - зазначили у Міністерстві освіти і науки.

Освіта.ua
03.10.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Leila
Овва, 2670?)))) І ні в чому собі не відмовляйте, любі вчителі)) Головне, що нашим вищим кастам КСУ визнав рішення про обмеження зп чинушів неконституційним ( 10 мінімальних) і тепер вони по мільйону гребтимуть), бо за 50 тис працювати- то ганьба... Кінець епохи бідності....
Хочется ругаться
Для Leila: Это просто твари. Значит,чтоб вернуть пенсию по выслуге всем учителям при педстаже 25 лет- ни-ни, а миллионерам вернуть миллионы- Да- да. Пусть этот КСУ догонит бумеранг несправедливости и " слуг народа" вместе с ними.
Коментувати
Людмила
З 1 вересня забрали 20% за престижність, а з 1 січня хочете добавити тих самих 20%, умно, дуже умно.
RBCJ
Ню, ню, уже 21 тисячу отримали. Чекаємо обіцяних 4000$. Сьогодні говорять одне, а потім говорять інше. Маніпулятори лядські!
Местный
Для RBCJ: с 21 тысячей очень спорный вопрос. Правильно, что эти день в итоге и не выплатили - это справедливо по отношению к другим коллегам.
Коментувати
олена
бред какой то, что они там мутят, то есть то нет средств, своим чинушам есть средства поднять, а нам опять отворот поворот, про 21 тыс. молодым специалистам уже и не говорит ни кто, а день подобрали для оглашения ПОСТАНОВИ как нельзя лучше (по человечески получилось, от всей кабминовской души, о нас о людях думали и переживали, и надумалииииииииии). Дааааа, ребята, вы ,наверно, переработались там уже, спеклись, на выход не пора ?, как вам там предложение такое? Поддерживаете?
Местный
Для олена: с 21 тысячей очень спорный вопрос. Правильно, что эти день в итоге и не выплатили - это справедливо по отношению к другим коллегам.
Коментувати
Каріна
А як вам подобається, що олімпіади з усіх предметів збираються проводити як завжди? Тобто кабінетну систему відмінили, учителі хімії та фізики по всій школі з приладами та реактивами носяться! А дітей з усіх класів збери в один клас на шкільну олімпіаду, а потім з усіх шкіл всіх разом! Це як?! А на перевірку з 12години до 22годин...Учителі з різних шкіл, а в багатьох школах по декілька хворих на ковід! Чому я маю ризикувати своїм здоров’ям та здоров’ям своїх близьких? За кого має нас влада! Колеги, може досить вже мовчати?
Елена Гунько
Для Каріна: да їм плювати на дітей і вчителів
Коментувати
Я
Як була 2 категорія нижче мінімальної заробітної плати, так і залишилась .???????????? За е у нас "рехформи".????????????????????????
Незащищенный учитель
Кинули учителей на выздых.Мы не защищены.У врачей, хотябы ,щитки,очки,комбинезоны.А у нас,что? Низкие зарплати,куча обязанностей,на одного учителя 10 кричащих начальников и масса детей из разных семей, которые дышат на нас каждый день.Да,кстати, школы и садики теперь будут работать в красных зонах,как вам это нравится? Ну подумаешь, пару тысяч учителей здохнут." Господа"Степанов и Ляшко,кажется, собираются уменьшить население Украины.Так и зарплату некому будет поднимать.Набрали везде придурков непрофессиональных, и все люди будут страдать и болеть.Здоровья всем! А эти дебилы пусть на своей шкуре прочувствуют нашу медицину!
Заколебало
Для Незащищенный учитель: Я Вас полностью поддерживаю!Сама сейчас болею короной,всю семью заразила.Принесла,естественно,со школы,так,как,даже в магазин редко хожу-муж этим занимается.На больничный еле ушла,потому,что заменять некому-все учителя болеют Болеют и ходят на работу,ведь детей учить некому.А нашим правителям плевать,красная зона,не красная зона-все на работу,хотя школы и садики самые большие рассадники инфекции.Дети заражают учителей,те несут домой в семью,члены семьи разносят дальше и пошло-поехало.Врачи писать ковид не особо хотят,потому,что очень долго пациент будет сидеть на больничном+все его члены семьи.
за державу
Незащищенный учитель та Заколебало, навіщо самі собі пишете коментарі і на них відповідаєте. Пригожин жлобиться на кошти? Примітив!
1
Для за державу: просто везде враги-шпионы. Как стало страшно жить.
Коментувати
Освітянка
Я не можу зрозуміти одного: коли піднімається перший тарифний розряд, то відбувається підвищення по тарифній сітці всім працівникам у різних сферах, а не тільки в освіті, то чому ж стільки галасу навколо підняття зарплат освітянам? Коли про це постійно говорять усі ЗМІ, складається враження, що з підняттям мінімальної заробітної плати інші підвищення стосуються лише вчителів. Навіщо провокувати неприязнь у суспільстві?
Просто вчитель
Для Освітянка: Згодна Вами на всі 100%. Формується думка про підвищення зарплат певній категорії - освітянам. Чому не пояснюють, що мова йде про ВСІХ БЮДЖЕТНИКІВ. Проте цікаво слухати від сусідів про свою зарплату у 20 000 грн.
Коментувати
Правда
Перемога перемог. Пан Зе вернул чиновникам космические Зарплаты. 1 октября Зе подписал законопроект №3991, принятие которого дает возможность Кабмину отменять ограничение максимальных заработных плат для чиновников, менеджеров государственных компаний и членов наблюдательных советов. К слову, решение ограничить зарплату размером не больше 10 минималок приняли еще вначале карантина. Но несколько недель назад, Конституционный суд признал это решение незаконным. Дескать, не может наше панство прожить на 50 тысяч гривен в месяц. Кстати, самые высокие зарплаты – у менеджеров «Нафтогаза», «Укрзалізниці», «Укрпочты» и «Энергоатома». Глава «Нафтогаза» Андрей Коболев вместе с премиями в 2019-м зарабатывал свыше 3,5 млн грн в месяц. В то же время, Кабмин планирует отменить повышение минимального оклада учителям, запланированное с 1 января 2021-го. Соответствующий проект постановления уже разработан. Причина – «отсутствие средств для реализации повышения». Шановне панство, почему вы такие идиоты?
Світлана
Для Правда: С Вами я согласна. Что идиоты
Коментувати