Учителі отримають академічну свободу, – Шкарлет

За словами т.в.о. міністра, стандарт базової освіти є органічним продовженням реформи НУШ

Учителі отримають академічну свободу, – Шкарлет

Завдяки новому Державному стандарту базової освіти батьки зможуть відслідковувати траєкторію навчання своєї дитини, а педагоги – супроводжувати освітній процес, маючи академічну свободу і забезпеченість достатнім ресурсом.

Про це під час брифінгу, що був присвячений ухваленню Держстандарту базової освіти, повідомив т.в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

За його словами, стандарт базової середньої освіти є органічним продовженням реформи Нової української школи, що впродовж двох років успішно реалізовується у закладах освіти.

«Школи НУШ будуть відповідати сучасним світовим стандартам та будуть забезпечені підручниками, посібниками і всім необхідним», – наголосив Шкарлет.

Він зазначив, що Державний стандарт базової середньої освіти визначає мету та принципи організації освітнього процесу в закладах освіти, ключові компетентності учнів, загальну характеристику змісту навчання, обсяг навчального навантаження, орієнтири для оцінювання та підходи до державної підсумкової атестації.

Сергій Шкарлет акцентував увагу на тому, що стандарт стане основою для реалізації в школах освітніх галузей різними шляхами – через навчальні предмети або інтегровані курси, а також через можливість гнучко розподіляти навчальний час.

«Реалізація стандарту базової середньої освіти не є останнім кроком в реформуванні Нової української школи. За стандартом базової освіти буде розроблятись і впроваджуватись Державний стандарт старшої профільної школи», – резюмував Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
30.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вперед до осучаснення
А ще армія відповідає сучасним вимогам. Трагедія під Харковом це показала. Літаки минулого століття! Декомунізація по- українські! Їм( багатіям)- корупція, нечесні статки,яхти,вілли, нам- мова,вишивагка,псевдопатріотичні лозунги, борги за комугалку,голод! Ось і до освіти дійшла черга " осучаснитися"
007
Для Вперед до осучаснення: а чому Ви створюєте борги та не заробляєте на харчі?
Вперед до осучаснення
Гарне запитання) Заробляю,але моя офіційна зарплата( податки плачу до бюджету) менша,ніж сума комуналки та їжі( квартира звичайна,не хороми,їжа теж звичайна,без забаганок). Субсидії немає,тому що дружина не працює за станом здоров’я,щоб оформити інвалідність в цій країні- це окрема фінансова тема)
123
Для 007:Как сообщалось, на прошлой неделе народный депутат Гео Лерос сообщил, что генпрокурор Венедиктова живет в президентской резиденции в Пуще-Водице, за которую платит лишь треть арендной стоимости. Остальные расходы на содержание поместья покрываются из государственного бюджета. В подтверждение этого он опубликовал фрагмент договора об аренде шестикомнатного дома общей площадью 675,1 кв. м.Источник: https://biz.censor.net/n3222268 Вот кто зарабатывает,остальные- лентяи.
Коментувати
Офигевший
Медицина уже " відповідає сучасним світовим стандартам"? Особенно в глубинке.Легче гроб сразу заказать,чем лечиться в этой стране. А теперь на очереди образование.Молодёжь,подумайте,что вас ждёт.И принимайте меры.
Аспирант
Для Офигевший: Они уже приняли. В этом году все родители из моего круга отправили учится детей за границу.
Правда
Для Офигевший: Для Аспирант: заграница тоже разная бывает, это не панацея и своими вы никогда там не будете. Хотя я не против чтоб все просриоты выехали, может и мы заживём тогда.
К
Вони патрійоти не виїдуть,тільки їхні гроші,а вони залишуться дальше обкрадати.
Коментувати
Ггго
Свобода это деньги и судя по зарплате Шкарлета он об этом отлично знает.
Andrew Brown
Таке кумедне і розмите визначення: «Школи НУШ будуть відповідати сучасним світовим стандартам". Хіба є таке поняття? Хіба, скажімо, у Фінляндії та Китаї, Сполучених Штатах і Польщі, Німеччині та Сингапурі, Бразилії й Японії однакові стандарти? Школи НУШ будуть конкурентоспроможними тільки тоді, коли матимуть забезпечення, як у Фінляндії, даватимуть обсяг знань такий, як у Китаї, а повага до вчителя буде, як у Японії. І при цьому освітня система залишатиметься укоріненою в українську традицію. Бо маю переконане враження, що Софія Русова і Григорій Ващенко, Макаренко та Сухомлинський, Уляна Кравченко і Семен Гончаренко невдовзі будуть оголошені "поза законом", адже вони жили давно і тому нічого не тямили в тому, якою має бути справжня школа, натомість "агенти змін", "модератори реформ" (які жахливі словосполучення!) і старі совдепівські кадри, які вдало "косять" під новаторів, остаточно доконають крихти позитиву, які залишилися у нашій кволій освіті.
ЮНОНА
Для Andrew Brown: НЕ В БРОВЬ, А В ГЛАЗ
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!