Погане харчування в школі: як діяти батькам

Юрист Роман Бондаренко консультує батьків щодо захисту прав дитини на якісне харчування

Погане харчування в школі: як діяти батькам

Юрист Громадського об’єднання «Батьки SOS» Роман Бондаренко розповідає журналістам, як мають поводитись батьки, якщо у школі їхня дитина отримує неякісне харчування.

Хто має виконувати зовнішній і внутрішній контроль за якістю дитячого харчування та хто несе відповідальність за неякісні продукти чи неправильне приготування, якими є права батьків у вирішенні цього питання і що вони мають робити у випадку порушення права дитини на якісне харчування.

Освіта.ua
18.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Знаток
Да,проверить бы ОТГ. В нашей ОТГ глава громады сам бизнесмен,знает,как отмыть бюджетные деньги: поставщик продуктов в школы и садики его друг,который постоянно выигрывает тендер на поставку. Цены на продукты завышены очень сильно,да и сроки годности никто не проверяет. Глава громады- царь и бог,что хочет,то и творит в своей вотчине. И никакого контроля и аудита!
Ірина
Харчування погане, тому що воно безкоштовне, або частково безкоштовне. А на шару і так пройде. Голова громади з директором знають куди гроші вкладати.
Olena
Прикро, що до людей доноситься недостовірна інформація. ЖОДНОЇ копійки з ДЕРЖАВНОГО бюджету на харчування дітей будь-яких класів не надходить. Харчування дітей пільгових категорій відбувається виключно за кошти МІСЦЕВОГО бюджету.
Іван
Юрист нормальний,а от очільниці-агресивні і неадекватні мадами.Коли щось не по їхньому,робляться вкрай агресивними з нульовою толентністю.Аргументи їм не потрібні,у них своя абсолютна правда. Щодо харчування.Допоки організатори приходитимуть з тендерів-буде зловживання.У головах ПП лише вигода. Директору потрібно жити в їдальні,щоб там був відносний порядок. А ще,ціна за харчування дуже вже різна від 5 до 20 грн (безкоштовне) Відтак,воно не може однаковим .