Кабміну доручили доплатити вчителям за додаткове навантаження

Рада звернулась до уряду щодо проведення перерозподілу видатків Фонду боротьби з COVID-19

Кабміну доручили доплатити вчителям за додаткове навантаження

Верховна Рада звернулась до Кабінету Міністрів щодо проведення перерозподілу видатків Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 для безпечного освітнього процесу і якісної освіти в умовах карантину.

За відповідний проект постанови 18 вересня проголосували 274 народних депутати.

Згідно з постановою, Кабінету Міністрів при перерозподілі видатків Фонду боротьби з гострою респіраторною хворобою COVID-19 необхідно передбачити 1 млрд 90 млн грн для закупівлі сертифікованих засобів індивідуального захисту для працівників педагогічних та науково-педагогічних працівників закладів освіти.

На технічне забезпечення дистанційного навчання в умовах карантинних заходів Кабінету Міністрів рекомендовано виділити 3 млрд 375 млн грн.

Також парламент вважає за необхідне здійснити додаткові доплати до заробітної плати педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів освіти державної та комунальної форм власності у розмірі 6 млрд 33 млн грн за додаткове навчальне навантаження в умовах дистанційного та змішаного навчання на період до кінця 2020 року.

Освіта.ua
18.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Ирена
За літо можна було забезпечити технічну базу по школам. Інтернету нема, онлайн уроки в карантинних класах неможливо проводити. А вони тільки за це взялись. МОН наче живе в іншому вимірі.
Краматорск
Суки, зла не хватает. Проводят проверки на наличие масок (аж по 2-3 штуки выдали), должно быть 5 багаторазових или 15! одноразовых (в чем разница, кстати? Многоразовую менять не надо?) и штрафуют если не хватает (типа докупайте за свой счёт, закон который обязывает обеспечить масками учителей в рот имели). И доплат не будет у нас, и премии снимут. Короче, жопа, купим за свои последние деньги маски и скоро будем правительственными обицянками в магазинах расплачиваться (собаки уже закончились, всех отловили и заплатили коммуналку).
Fast
Для Краматорск: чого ти причепилося за ту маску?
666
Тупе питання. Спробуй ще.
666
То я тобі, FAST, писала
Коментувати
Вчитель
Ага, доплатять. Ходять слухи, що з листопада введуть знову всеукраїнський карантин, економія на опаленні та підвезенні + оплата праці вчителям буде лише 50 відсотків.
М
Для Вчитель: а в нас деякі діти з села інколи їдуть в школу:велосипедом,батьки підвезуть,сказала вчителька їхати автобусом,можуть рейс відмінити,притому автобус переповнений.А це все, що ви ви написали скоріш за все так і буде,буде економія на всьому.
Коментувати
Богатый учитель
ну кто этим придуркам еще верит?. Они уже по 822 постанове заплатили, учителям на линии розмежування тоже ОБИЦЯЛИ,аж 50% - карманы оттопырились от их обицянок!престижность уже почти по нулям.Фу аж тошнит от обицянок ! Гребите себе, вы ж нищее ....Уряд сраный.Только вымагаэ та обыцяэ
Лана
Вже 3 тижні працюємо в умовах змішаного навчання: і в класі і дистанційно. А вони тільки про це думають. А за цей місяць доплатять? Чи тільки після прийняття рішення? Як завжди. Україна через одне місце роблять. Ціле літо було для рішень і роздумів. А вони тільки проснулися. Соромно, що влада така, тільки про себе думає і про високі зарплати набрала і банкірам. Вони не можуть працювати за малі зарплати, а вчителі можуть. Прикро!!!
Учитель
Також парламент вважає за необхідне здійснити додаткові доплати до заробітної плати педагогічним та науково-педагогічним працівникам закладів освіти державної та комунальної форм власності у розмірі 6 млрд 33 млн грн за додаткове навчальне навантаження в умовах дистанційного та змішаного навчання на період до кінця 2020 року. А КОНКРЕТНЕЙ МОЖНО СКОЛЬКО УЧИТЕЛЯМ ДОПЛАЧИВАТЬ БУДУТ? ИЛИ ОПЯТЬ НЕ ДОЙДУТ ДЕНЬГИ?
ПроЭто
Для Учитель: цвпонька, Казна ведь пустая!!!
Коментувати