МОЗ може змінити умови роботи шкіл у карантині

Відомство готове ініціювати зміни до карантинних заходів у частині роботи шкіл та дитсадків

МОЗ може змінити умови роботи шкіл у карантині

Міністерство охорони здоров'я готове ініціювати внесення змін у постанову про карантинні заходи у частині роботи шкіл та дитячих садків.

Про це під час брифінгу повідомив міністр охорони здоров’я Максим Степанов, за підсумками селекторної наради міністра з мерами обласних центрів, що відбулась 14 вересня.

«Згідно з досягнутими домовленостями, очільник МОЗ готовий ініціювати внесення змін у постанову про карантинні заходи. Зокрема, зміни стосуються роботи шкіл та дитячих садків», - повідомляють у МОЗ.

Також у відомстві додали, що мери обласних центрів, в свою чергу, погодились не проводити масові заходи та посилити контроль за дотриманням протиепідемічних обмежень.

Які зміни можуть бути внесені до постанови про карантинні заходи у Міністерстві охорони здоров'я поки не повідомляють.

Як відомо, наразі в Україні діють обмеження, відповідно до яких на території регіону, в якому встановлено «червоний» рівень епідемічної небезпеки забороняються відвідування закладів освіти здобувачами освіти.

Станом на 14 вересня до «червоного» рівня небезпеки віднесено 37 міст і районів, до яких включено три обласних центри — Івано-Франківськ, Тернопіль та Чернівці.

До «помаранчевого» рівня небезпеки наразі віднесено Київ, Винницю, Луцьк, Ужгород, Львів, Суми, Харків та Хмельницький.

Освіта.ua
15.09.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Марина
Устроили клоунаду!!!! Как мы раньше жили с гриппом, все работали и учились? Прошлой осенью повально у всех двухсторонняя пневмония, много было летальных исходов, кто-то про это оповещал? Сейчас любая причина смерти, пишется короновирус. А что при гриппе нет осложнений или летальных исходов? Грипп это всегда плохо с кучей последствий!!! Короновирус это и есть штамп гриппа. Раздутая тема кодлом по имени МОЗ и ВОЗ!!!!
Кирилл
Для Марина: просто лишь бы отправить в школу пускай умерает это же не вы подвергаетесь опасности
Коментувати
Аріель
Поhуй на безпеку дітей і вчителів, головне, щоб батьки позбулися дітей на пів дня?
Attoll
Для Аріель: А й іноді на цілий день! І це враховуючи те, що більшість яжематерей взагалі не працює!
Коментувати