Потребу шкіл в антисептиках і масках оцінили в 26 млрд

МОН цього року не зможе виділити кошти на антисептики, дезінфектори і маски для шкіл

Потребу шкіл в антисептиках і масках оцінили в 26 млрд

За розрахунками Міністерства освіти і науки, мінімальна потреба шкіл в антисептиках, масках і дезінфекторах у 2021 році складе понад 26 млрд грн.

Про це в інтерв'ю Фокусу сказав в.о. міністра освіти і науки Сергій Шкарлет.

Зокрема, відповідаючи на питання про те, що у багатьох шкіл немає коштів для закупівлі антисептиків, дезінфекторів та проведення тестування вчителів на коронавірус перед 1 вересня, в.о. міністра підкреслив, що це не є компетенцією МОН.

«Це не компетенція Міністерства освіти і науки. Навіть мій колега [глава МОЗ] Максим Степанов говорив, що тестування вчителів, викладачів буде тільки у разі контакту і захворювання», - сказав Шкарлет.

Також, за його словами, в багатьох областях і містах школи забезпечили всім необхідним.

«Ми допомогти не можемо, в цьому році міністерство вже виконало свої фінансові зобов'язання у повному обсязі. Зокрема, подали пропозиції щодо бюджету на наступний рік, де розрахували, що мінімальна потреба шкіл в антисептиках, масках і дезінфекторах коштуватиме 26,4 млрд грн. Ми цю потребу озвучили. Навіть якщо вона буде фінансуватися 50 на 50 з місцевими бюджетами, це все одно 13,2 млрд. Але це тільки на наступний рік», - сказав в.о. міністра освіти і науки.

Освіта.ua
25.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
unforgiven 2
Місцеві феодали або голови так званих ОТГ, навіть не збираються виділяти кошти на протиепідемічні засоби. Таким чином, закупівля масок і антисептиків, лягає на плечі учителів та батьків. В той же час Верховний Суд просить виділити з COVID-фонду мільйон гривень, а Омбудсмен 14,5 мільйони, із яких 3,5 мільйона підуть на новий сайт.
Аріель
СТРАЙК і тільки СТРАЙК в такому випадку допоможе зберегти життя педагогам. А може педагоги настільки інертні, що їх навіть не лякає смерть?
Олекса
Для Аріель: Той хто працює в школі вже мертвий.
.марія
Ну так короновіруса це ж так страшно. Ми тут усі повмираємо)))(жартую)
Коментувати
ДепартаментДюсолей
Так не розпочинайте навчальний процес в такий небезпечний час, коли розпочалася друга хвиля захворювань на COVID-19!
.марія
Для ДепартаментДюсолей: звичайно, треба ще років 5 посидіти, доки він трохи зменшиться....
Коментувати
SP1
А що з коронавірусного фонду де було 66 млрд. на 4 місяці 2020р 5 млрд. взяти не можна? Чи знову миші?
Микола
Для SP1: Звичайно ж ! Та ще й голодні-преголодні...
Коментувати
Небайдужий
Ми в помаранчевій зоні. Заняття в 2 зміни, по півкласу, уроки по 25 і 20 хв. Тепер вчитель має цілий день сидіти в школі за тих нещасних 4-5 тис, а тоді ще готуватися до занять, перевіряти зошити і т.д. Ідіотизм вищого гатунку...
Сергей Лимонов
Фінансуватися місцевими бюджетами....Забудьте про місцеві бюджети ! Там - де є кошти і змога дерибан нещадний , а у 90 відсотків місцевих бюджетів-НУЛЬ! Або борги з мінусами величезними! Катастрофа повна! А щодо фінансування освіти протиепідемічними засобами -то 100% витрати ляжуть на плечі батьків і вчителів! Слава Богу батьки витягнуть все! От тільки де кошти з розрекламованого фонду боротьби з Ковід- 19?
Вчитель
Хлопці. Конституцію почитайте. Якщо це не ваша компетенція, то йдіть з посад . Це не ваше.