У МОН обговорили перспективи позашкільної освіти

В.о. міністра Сергій Шкарлет зустрівся з представниками Міжнародної асоціації позашкільної освіти

У МОН обговорили перспективи позашкільної освіти

У Міністерстві освіти і науки відбулась робоча зустріч в.о. міністра Сергія Шкарлета з представниками Міжнародної асоціації позашкільної освіти.

За інформацією Міністерства освіти, під час зустрічі було обговорено низку актуальних питань освітньої політики, у тому числі щодо можливостей встановлення справедливої заробітної плати педагогічним працівникам закладів позашкільної освіти, поліпшення кадрового забезпечення системи позашкільної освіти та перспектив укладання Меморандуму про співпрацю між МОН і Міжнародною асоціацією позашкільної освіти.

«Позашкільна освіта надає додаткові можливості та інструменти для розширення світогляду та креативних навичок. У нас є доволі потужна система позашкільної освіти. Будемо вкладати в освіту – будемо будувати державу», - зазначив Сергій Шкарлет.

Освіта.ua
07.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Лариса
Знову дошкільників проігнорили! МОН зверніть увагу на наші зарплати, там скоро не буде гідних педагогів для роботи!
VV
В позашкільній галузі і відпустка залишилася 42 дні, в школі 56, в садочках 56 дна.
VV
Позашкільну освіту необхідно перевести з місцевих бюджетів на державне фінансування. Інакше через 5 років від позашкільної освіти нічого не залишиться.
Іринa
В дитячому садочку 30 дітей і 30 годин на тиждень у вихователя на ставку. У вчителя 18 годин на ставку. Може було б доречно зрівняти посадові оклади?
Ганна
Для Іринa: У вчителя так званих "горлових" 18 годин, а щоб їх провести, потрібна підготовка, А перевірка практичних, контрольних, самостійних? А підготовка учнів до олімпіад, конкурсів, проектів? А ведення журналів, особових справ, заповнення табелі в і ще купи всякого мотлоху? І дітей не 30, а мінімум 200, бо у вчителя на ставку не один клас, а 6-8.
Вчитель
Я щось не чула, щоб в садочках не вистачало вихователів, а от в школах таке трапляється. Мені здається,що вимагати змін вихователям потрібно більш коректно ( стосовно вчителів)
Бублик
Для Вчитель: значить погано чули, у садочках масово звільняються молоді вихователі, бо ніхто за ці копійки-сльози ніхто не буде працювати.
Коментувати
математик
О какой, интересно, справедливой зарплате идет речь? Если в общеобразовательной школе у учителя на уроке 28 детей, в музыкальной - ОДИН ученик, а зарплата одинаковая. И им еще мало!
Elenaleks
Для математик: Не плутайте, будь ласка, музичні школи, які належать до Міністерства культури і позашкільні заклади, які належать до Міністерства освіти та науки. Так, вивчення деяких дисциплін, наприклад, гри на фортепіано або скрипці в музичній школі передбачає індивідуальну форму навчання. Але є в такі дисципліни, як сольфеджіо, хор в т.д., де навчання відбувається в груповій формі. В позашкіллі ( це Будинки творчості, станції техніків або натуралістів і багато ще інших ) навчання має групову форму, від 15 дітей і вище. І ми, позашкільними, як і Ви, крім того, що проводимо заняття, також заповнюємо журнали, пишемо навчальні програми, проходимо атестацію раз у 5 років, готуємо дітей до конкурсів, проектів і т.д. Чого тільки організація концертів і поїздок вартує... А ось відпустка, оплата праці у нас з вами, педагогами закладів освіти - різна!
Гість
Для математик: зарплата в позашкіллі залежить від підпорядкування: в музшколах Міносвіти вона менша; в музшколах Мінкультури вона вища і є на рівні окладів середньої школи. Для математик: вникайте внимательно в бухгалтерию(!)
К
Для математик:ви вже МАТЕМАТИКИНЯ-новий правопис!
Коментувати

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!