МОН надало рекомендації щодо роботи шкіл з 1 вересня

Рекомендації містять поради щодо особливостей відвідування шкіл та організації навчання

МОН надало рекомендації щодо роботи шкіл з 1 вересня

Міністерством освіти і науки надані рекомендації з організації роботи закладів загальної середньої освіти, яких мають дотримуватись школи у роботі із забезпечення створення безпечних умов організації освітнього процесу в новому навчальному році.

Рекомендації містять поради з організації підготовчих заходів для відновлення освітнього процесу, особливостей відвідування шкіл та організації освітнього процесу.

До старту навчального року засновникам закладів рекомендовано забезпечити школи дезінфікуючими, миючими засобами та засобами індивідуального захисту, обладнати місця для обробки рук та збору використаних масок і рукавичок, створити умови для соціального дистанціювання та уникнення скупчень.

Окрім того, школам буде необхідно створити умови для дистанціювання учасників освітнього процесу, зокрема відкрити декілька входів до будівлі, збільшити відстань між партами, використовувати розмітку на підлозі для організованого руху коридорами, виокремити зони переміщення для різних вікових категорій учнів, використовувати великі приміщення – актові зали, рекреації, коридори, адаптовані для потреб навчання, за сприятливих погодних умов проводити заняття на відкритому повітрі, встановити гнучкий графік початку занять для різних категорій учнів.

Для мінімізації пересування учнів у приміщеннях закладу рекомендовано закріпити за класами окремі навчальні кабінети.

Під час уроків учителям варто обирати види діяльності, які мінімізують безпосередній фізичний контакт між учнями, зокрема зменшуючи кількість комунікаційних вправ, як-то проведення ранкового кола.

повний текст рекомендацій

Освіта.ua
05.08.2020

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Вікторія
Ахахахахах, насмішили... Розмітка на підлозі? У вашій школі 20 дітей вчиться? Неможливо тримати дистанцію коли багато людей рухаються в одному напрямку! І чому немає ніякої інформації про університети?
Alina
Для Вікторія: В нашом класі раніше взагалі було 40 людей і нічого.
Виктория
Правильно ничего "ничего хорошего".
Коментувати
Жанна
То , что они рекомендуют , школы выполнять не будет. Нужно заставить. И проверять. В нашей школе даже мыла нет, в туалетах, и в столовых. Спросила у директора где мыло, ответ убил, дети часто моют руки и его не хватает. Хотя мы сами покупаем мыло для школы.
unforgiven 2
Надані рекомендації є неефективними і потребують значного збільшення кадрових ресурсів та матеріального забезпечення протиепідемічними засобами закладів освіти.
Den
Для unforgiven 2: тебе противогаз подарить?
unforgiven 2
Для Den: Лучше натяни себе на голову г@ндон.
Коментувати
Лисий
Щоб ми робили б без ваших рекомендацій...
1
Для Лисий: А слово то какое. Всегда думал, что "рекомендации" это не обязательно.
Коментувати
мама
Вот если бы МОН брало на себя ответственность за здоровье детей, а не только давало рекомендации...
Господин
Для мама: О каком здоровье речь? Вероятность смерти ребенка от короны меньше, чем откинуться от анафилаксии при очередной реакции Манту.
Коментувати